Brawl Stars Karakter Rehberi: Poco

brawl stars poco karakter rehberi taktikler
Brawl Stars Karakter Rehberi: Poco

Brawl Stars mobil oyunu için hazırladığımız rehberlere devam ediyoruz. Poco karakteri hem sağlık yenileyen hem de rakibe hasar verebilen bir karakter. Bu nedenle hiç beklenilmeyen anlarda oyunu tam tersine çevirebilme özelliğine sahip. Aslında Poco, oynanış ve oyuna etkisi bakımından Shelly ile büyük benzerlik gösteriyor. İkisi de orta menzilde hasar verebiliyor. Poco‘nun süper gücü takım arkadaşlarını iyileştirirken Shelly‘nin süper gücü ise rakiplerini geriye itip hasar veriyor. Sonuç olarak ikiside doğru zamanda ve noktada kullanıldığında Brawl Stars mobil oyununda zafer kazanmanızı sağlıyor. Şimdi Brawl Stars Poco Karakter Rehberine geçelim!

Brawl Stars Poco Taktikleri

Brawl Stars Paco karakteri, orta menzilli geniş açılı saldırıları ile dikkat çekiyor. Bu geniş açı rakiplere hasar vermek için çok etkili ancak otomatik saldırıya kendinizi kaptırmayın. Zira saldırı hakkınız biterse ve süper gücünüz dolu değilse muhtemelen ölürsünüz. Bunun yerine daha mesafeli bir oyun tarzı Poco için daha uygundur. Mümkünse ve eğer takımda hasar alabilecek tarzda sağlığı yüksek bir karakter var ise takımınızın arkasında durun ve doğru anlarda saldırı yaparak süper gücünüzü doldurun. Kilit nokta ise kesinlikle süper gücünüzü otomatik olarak kullanmayın. Her zaman iki takım arkadaşınızı da odaklayacak şekilde kullanıp en çok faydayı sağlayın. Bu noktada Poco karakterinin süper saldırısını kullanırken zamanlama da çok önemlidir. Rakip karakterlerin odaklarında yapacağı hasar, ne zaman saldıracakları gibi parametreler bu zamanlamayı ayarlerken oldukça önemlidir.

Paco’nun Brawl Stars yıldız gücü ise onu tam bir destek karakterine dönüştürür. Paco yıldız gücü ile normal saldırıları takım arkadaşlarına değdiğinde onların 400 sağlığını yeniler. Bu özellik yukarıda bahsettiğimiz takımın arkadasında durarak temkinli oynama stratejisi ile paraleldir. Takımın arkadasında durun, böylece rakibe hasar verirken kendi takım arkadaşlarınızın sağlığını da yenilersiniz. Takım savaşında size daha çok avantaj sağlar, daha uzun süre hayatta kalırsınız. Poco’nun en zayıf noktası ise 1v1 karşılaşmalardır. Takım oyuncusu olarak öne çıkan Poco birebir olarak birçok karakter tarafından kolaylıkla alt edilebilir.

Poco Karakter Özellikleri

Brawl Stars Poco Karakter Rehberi ve Özellikleri
Brawl Stars Poco Karakter Özellikleri

Sağlık: 3800

Mermi başına hasar: 660

Süper Güç Sağlık Yenileme: 1840

Mermi yenilenme hızı: 2 saniye

Menzil: 7 birim

Hareket hızı: Saniyede 2.65 birim

Poco Karakteri İçin En iyi Etkinlik ve Harita

Poco takım arkadaşlarının sağlığını yenilereyek aynı zamanda rakibe hasar verebilen oldukça dengeli bir Brawl Stars karakteri. Ancak yukarıda bahsettiğimiz gibi tam bir takım oyuncusu olduğundan 1v1 de çok etkili değil. Bu nedenle Hesaplaşma etkinliğinde, eğer çiftli değilse çok fayda sağlamaz. Özellikle Elmas Kapmaca etkinliği ve harita varyasyonları Poco karakterinin en iyi olduğu alanlardır. Birçok takım kompozisyonuna uyum sağlar, özellikle takımda hasar alabilecek tarzda önde duracak karakter olduğunda oyunun en iyi destek karakterlerinden biridir. Eğer Brawl Stars Poco karakter rehberini beğendiyseniz, daha fazla Brawl Stars rehberi için Mobidictum’u takip etmeye devam edin!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts