Brawl Stars Karakter Rehberi: Leon

brawl stars leon
Brawl Stars Karakter Rehberi: Leon

Brawl Stars için hazırladığımız karakter rehberleri serimizde bugün Leon karakterini ele alacağız. Leon oyunun en çok sevilen karakterlerinden bir tanesi. Brawl Stars efsanevi karakter olan Leon’u elde etmeniz için şans faktörü ön planda. Yine de şansınızı arttırmak için altın ve elmas kazanma rehberimizi inceleyerek daha çok birikim yapabilir ya da daha fazla jeton kazanarak daha çok kutu açabilirsiniz. Leon, hızı ve görünmez olma yeteneğiyle hem oynanış bakımından zevkli hem de çok etkili bir Brawl Stars karakteri. Kimilerine göre ise en iyi Brawl Stars karakteri. Şimdi karakterin taktikleri, özellikleri ve en iyi olduğu etkinlik ve harita bilgilerine yer vereceğimiz rehbere geçelim!

Leon Taktikleri

Leon Brawl Stars karakterleri arasında en hızlı karakter olma unvanını taşıyor. Crow ve Mortis ile aynı hıza sahip olmasına rağmen süper gücünü kullandığında daha da hızlı oluyor. Bu avantajı lehinize kullanın. Leon saldırı yenileme hızı ve saldırı tipi olarak değerlendirildiğinde daha çok uzun menzilli karakterlere karşı etkili olmaktadır. Az hasar verseniz de sürekli olarak orta ve uzun menzilden rakiplerinize hasar vermeye çalışın. Bu saye süper gücünüz dolacaktır. Süper gücünüzü doldurduktan sonra görünmez olarak rakiplerinizi şaşırtın ve zayıf halkayı öldürün. Saldırı haklarınızın hepsini tek rakibe odakladığınızda 5000 hasara yakın bir hasar verirsiniz. Bu da çoğu Brawl Stars karakteri için ölümcüldür.

Leon’un saldırısı uzun menzilden daha az hasar verdiğinden yüksek sağlığa sahip karakterlere karşı ya da Bull gibi hem yakından yüksek hasar veren hem de sağlığı yüksek olan karakterlere karşı çok etkili değildir. Leon Brawl Stars yıldız gücü ise karakteri, süper özelliği yani görünmezliği kullanıldığında daha da hızlandırıyor. Leon’un en zorladığı rakiplerden bir tanesi Crow’dur. Crow’un normal saldırıları sonrasında zamanla ekstra hasar veren zehir Leon’un görünmez olmasına engeldir.

Leon Karakter Özellikleri

brawl stars leon karakter rehberi
Brawl Stars Karakter Rehberi: Leon

Sağlık: 3200

Bıçak başına hasar: 500

Sis Bombası (Süper Güç): 8 saniye boyunca görünmezlik

Mermi yenilenme hızı: 2.3 saniye

Menzil: 10 birim

Hareket hızı: Saniyede 3 birim

Leon Karakteri İçin En iyi Etkinlik ve Harita

Brawl Stars karakterlerinin en hızlısı olan Leon için en iyi etkinlikler Soygun ve Elmas Kapmaca etkinliğidir. Görünmezliğini de kullanarak rakip kasaya hasar verebilir ya da ortadaki elmasları toplayarak takımına avantaj sağlar. Bu etkinliklerin bol çalılı ve hasar almaktan korunacağı duvarları bolan haritaları Leon içi en uygun olanlarıdır. Hesaplaşma modunda ise stratejik davranarak çok aksiyona girmezseniz oyun sonunda kalacak rakiplerinize de bağlı olarak başarılı olma şansınız yüksektir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts