Brawl Stars Yıldız Jetonu Nasıl Toplanır?

Brawl Stars Yıldız Jeton
Brawl Stars Yıldız Jeton Nasıl Toplanır?

Brawl Stars Yıldız Jetonu büyük kutuları açmak için gereklidir. Yıldız Jetonlar yeni Karakterler (Brawler) açmak, Güç Puanları, Altın, Elmas ve etkinlik biletleri toplamamızı sağlayan nadir bir oyun için değişim birimidir. Brawl Stars Ocak 2019 güncellemesi ile birlikte 200 limite çıkan jetonlarımızı oyunu oynadıkça kazanabiliyoruz. Peki Brawl Stars Yıldız Jetonu Nasıl toplanır?

Brawl Stars Yıldız Jetonu Toplama

Brawl Stars Yıldız Jeton
Brawl Stars Yıldız Jeton

Yıldız Jetonların nadir olduklarını söylemiştik. Bunun nedeni ise Brawl Stars Yıldız Jetonu toplamanın sayılı yolları bulunması. Temel olarak Yıldız jeton toplamak için etkinlikleri oynayın. Ekranın altında yer alan etkinliklerin bazılarının sol üst kısmında bir yıldız işareti göreceksiniz. Brawl Stars Yıldız Jetonu toplamak için bu etkinlikleri oynayın ve kazanın. Yıldız jetonları topladıkça bu tarz etkinlikler de yenilenir. Daha çok Yıldız jeton toplamak için daha çok etkinlik oynayıp kazanmalı ve yenilenmelerini sağlayın.

İlginizi çekebilir: Brawl Stars Başlangıç Rehberi

Brawl Stars Yıldız Jetonu Kazandıran Etkinlikler

Burada potansiyel olarak, kazanıldığı takdirde size ödül olarak Yıldız Jeton kazandıracak etkinlikleri görebilirsiniz. Listede yer alan etkinliklerden bazıları sadece hafta sonları için geçerlidir.

  • Ödül Avı
  • Elmas Kapmaca
  • Soygun
  • Hesaplaşma (Tek/Çift)
  • Savaş Topu
  • Robo Rumble
  • Big Game
  • Boss Savaşı

Bunun yanı sıra bazı başarılar sonucu da Yıldız Jetonu kazanmayı sağlar. Herhangi bir 3v3 modunu kazanmak ve en iyi oyuncu seçilmek, Tekli hesaplaşmada ilk 4 arasına girmek, çiftli hesaplaşmada ise en iyi 2 takım arasında olmak bunlar arasında yer alır. Peki bu yıldız jetonları nerede kullanabiliriz?

Brawl Stars Yıldız Jeton Nasıl Toplanır?
Brawl Stars Yıldız Jeton Nasıl Toplanır?

Yıldız Jetonlar Nasıl Kullanılır?

Brawl Stars mobil oyununda Yıldız Jetonlarının kullanılabildiği tek bir alan vardır; büyük kutuları açmak. Etkinlikleri ve başarıları tamamlayın. Yıldız Jeton biriktirin. 10 yıldız jetonuyla Büyük Kutu elde edebilirsiniz. Bu sayede normal kutuya oranla üç kat daha fazla hediye veren büyük kutuları açabilirsiniz.  Büyük kutuları açarak; daha çok güç puanları, jeton toplama sayınızı iki katına çıkartan eşyaları ve daha fazlasını elde edebilir, oyun içerisinde daha rahat gelişebilir ve başarılı olabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Brawl Stars Renkli İsim Nasıl Yazılır?

 

 

Total
0
Shares
1 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler