Breaking Bad: Criminal Elements PC’de Nasıl Oynanır?

Breaking Bad
Breaking Bad

Breaking Bad dizisi şimdi de bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. FTX Gamed LTD şirketinin ortaya çıkardığı Breaking Bad: Criminal Elements‘de amacımız ise tıpkı dizide olduğu gibi bir çete kurup para elde etmek. Breaking Bad’in ünlü karakterlerinin de olduğu oyunda tıpkı Pink’in de dediği gibi pişir,sat ve rakiplerin kurtul amacı gütmemiz ve bunu yaparken de yerleşim alanımızı güçlü tutup gelen saldırılara karşı dirençli olmamız gerekiyor. BlueStacks 4 ile PC’de oynayabileceğiniz Breaking Bad: Criminal Elements hakkında bilgi sahibi olmak ve oyunu nasıl indirebileceğini öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin.

Breaking Bad: Criminal Elements Genel Bakış

Oyuna ilk olarak bir yatırımcı tarafından yatırım alarak başlıyoruz. Öncelikle alanımızı korumak ve dışarıyı kolaçan etmek için birine ihtiyaç duyuyoruz. Savunma kulesi de diyebileceğimiz bu insanları BlueStacks 4 ile PC’de oynarken ekranın sol alt köşesinde mağazada bulabiliyoruz. Oyuna yeni başladığımız için ilk seviye bir savunma kulesi elde ediyoruz. İlk seviye olmasına rağmen bu aşamada bir savunma kulesi yeterli oluyor. Gözcü adından ilk seviye savunma kulesi bize isabetli ve orta mesafeli bir savunma oluşturuyor.

Oyuna girişimizde bizi karşılayan yatırımcımız.

Breaking Bad: Criminal Elements ayrıca içerisinde uzmanları işe alabileceğimiz farklı seviyelerde telefonlar barındırıyor. Eğitim süreci devam ederken elde ettiğimiz ilk seviye telefon ile bir uzman göreve alıyoruz. Bu uzmanlar tıpkı diğer oyunlardan aşina olduğumuz komutanlar gibi ekibi yönetme amacı güdüyor. Ekibimiz ise farklı kamplara giderek rakiplerle savaşmakta ve ganimet elde etmekte işimize yarıyor. Uzmanımızı ekibin başına geçirdikten sonra ilk baskınımızı yapmak üzere harita bölümünden ilk gideceğimiz yeri seçiyoruz. Baskın başlattıktan sonra ise savaşımızı izleyebiliyoruz. Ayrıca savaş sırasında ekibe müdahale edebiliyor ve bombalarımızı kullanarak savaşın seyrini değiştirebiliyoruz. Bombalar yüksek hasar verdiğinden doğru zamanda kullanmaya dikkat etmekte fayda var. Kullanması zorunlu olmayan bir durumda bomba kullanırsak diğer kampta sıkıntılar çekebiliriz.

Breaking Bad diyince laboratuvardan söz etmeden geçmek olmaz. Yerleşkemizdeki karavandan ulaşabileceğimiz laboratuvar bizim ana para kazanma yöntemlerimizden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Pişirme yapabildiğimiz bu alanda farklı seviyelerde satış yapabileceğimiz maddeler bulunuyor. Bu maddeleri pişirme süremiz olmasına karşın süreci hızlandırabiliyoruz.

Pişirme yaptığımız laboratuvar.

Breaking Bad: Criminal Elements  Bina Geliştirme

Yerleşkemizde bulunan binaları ilk bırakmamız pek doğru olmaz. Daha çok para kazanmak, daha iyi savunma elde etmek ve farklı binalar kurabilmek için binalarımızın her birini geliştirmemiz gerekiyor. Ana kaynak olarak tuğla kullandığımız bu oyunda ilk seviyelerde sadece tuğla kullanmak yeterli olsa da ileri seviyeler işler biraz değişiyor. Demir gibi kaynakların da bulunduğu oyunda yük getiren kamyonları yerleşkemize yerleştirmek gelişimimizi hızlandıracağından, pişirme yapmak kadar bu kaynaklara da önem vermek gerekiyor.

Laboratuvar geliştirme ekranı.

Breaking Bad: Criminal Elements ayrıca laboratuvarı da geliştirmemize olanak sağlıyor. Laboratuvardaki pişirme işlemini hızlandırmak ve daha farklı maddeler pişirmek servetimize servet katacağından bu kısma biraz önem vermek gerekiyor. Tabii bu sırada savunmamızın da kötü olmaması yararımıza olabilir. İlk seviyelerde tuğla harcayacağımız savunma kulelerini düzenli bir şekilde yerleşkemize koymak ve üstleri tıkladığımızda ortaya çıkan yükseltme butonu ile yükseltmek davetsiz misafirleri kolaylıkla ortadan kaldırmaya yarayacaktır.

Breaking Bad: Criminal Elements  İndir

BlueStacks 4 ile Breaking Bad: Criminal Elements, tıpkı dizideki gibi bir deneyim sunuyor. Oyunun başında Jesse Pinkman’in söylediği gibi pişir, sat, rakiplerinden kurtul teması güden bu oyunda sizde kendinize bir imparatorluk kurmak istiyorsanız oyunu BlueStacks 4 ile PC’de denemenizi öneririz. Ayrıca BlueStacks Discord kanalını ziyaret ederek topluluğa katılabilirsiniz. Haftalık organizasyonlarda görüşmek üzere!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler