Bullet Echo Kazanma Taktikleri – Hızlı Altın Toplama Taktikleri

Bullet Echo kazanma taktikleriyle birlikte kısa süre içerisinde epey güçlü olabilirsiniz.
Bullet Echo Kazanma Taktikleri
Bullet Echo kazanma taktikleriyle birlikte her oyundan galip ayrılabilirsiniz.

Bullet Echo kazanma taktikleri ile birlikte katıldığınız çoğu oyunu kolaylıkla iyi bir dereceyle bitirebilirsiniz. Her başarılı geçen eşleşme için ödül alacağını unutmamalısınız. İki boyutlu grafiklere sahip olan Bullet Echo oyununda Battle Royale modu da bulunuyor. Eğer yeni bir Battle Royale oyunu arıyorsanız kesinlikle Bullet Echo oyununa şans vermelisiniz.

Bullet Echo Kazanma Taktikleri Neler?

Bullet Echo oyununda kendi stratejilerinizi oluşturup uygulayabilirsiniz. Oluşturduğunuz stratejilerin başarılı olup olmadığını denemenin bir yolu var o da uygulamak. 🙂 Herhangi bir eşleşmeye katılarak kendi taktiklerinizi denemelisiniz. İlk denemenizde başarısız olabileceğinden dolayı bu işlemi birkaç defa uygulayın.

Bullet Echo Koruma Almak
Kaybettiğinizde galibiyet serinizi korumak için mağazadan koruma alabilirsiniz.

Bu tür çevrim içi oyunlarda rakibi tanımak oldukça önemli. Katılacağınız her eşleşmede farklı oyuncularla denk geleceğinizden dolayı her oyunu kazanmak için epey bir zorlanacaksınız. Aynı zamanda bu oyunda ekipmanların önemi oldukça büyük olmasının yanında görüş açısı belirli bir seviyeye kadar olmasından dolayı rakipleri gafil avlayabilirsiniz.

Pusu kurun

Köşelerde, kenarlarda veya rakibin sizi göremeyeceği ama sizin görüş açınızın oldukça iyi olduğu bölgelerde saklanarak rakip oyuncuları kolaylıkla öldürebilirsiniz. Rakibi gördüğünüzde hareket etmezseniz kısa süre içerisinde çok fazla hasar almadan karşıdaki kişiyi rahatlıkla öldürebilirsiniz.

Bullet Echo Kahramanlar
Farklı kahramanlarla oynayarak oyunda sürekli aynı şeyi yapıyormuş hissinden kurtulabilirsiniz.

Sizin pusu kurabileceğiniz gibi diğer oyuncuların da böyle bir taktik kullanabileceğini unutmamalısınız. Eğer oyuna yeni başladıysanız ve iyi oynayamıyorsanız güvenli olduğunu düşündüğünüz bölgelerde dolaşarak yerden ekipman toplayabilirsiniz. Sizden daha kötü durumda olan oyuncuları böylelikle daha kolay öldüreceksiniz.

Çatışırken hareket etmekten kaçının

Hareket ettiğiniz süre boyunca atışlarınız anlamsız yerlere gidecek. Hareketsiz kaldığınız boyunca ekrandaki kırmızı alanın küçüldüğünü göreceksiniz. Bu kırmızı alan sizin atış alanınız. Hareket ederken herhangi bir oyuncuyla karşılaşırsanız yapacağınız saldırının pek bir önemi olmayabilir.

Bullet Echo Görevler
Görevleri yaparak daha hızlı gelişebilirsiniz.

Şanslıysanız hareket ederken birkaç mermi tutturabilirsiniz. Bir oyuncu sizden kaçmaya çalışıyorsa durup ateş etmek yerine rakibin peşine düşmelisiniz. Kaçan rakibi ardından giderken diğer kişilerin arkanızdan gelip sizi sıkıştırabileceğini unutmamalısınız. Arada kalırsanız epey bir canınız azalacak veya öleceksiniz.

Can ve zırhınızı yüksek tutun

Çatışmadan çıktıktan sonra geldiğiniz yerlere geri dönerek arkanızda bıraktığınız can yenileme eşyalarını ve zırhları kuşanarak tekrardan güçlenebilirsiniz. Bir düşmanı öldürdükten hemen sonra yeni birisiyle karşılaşabileceğinizden dolayı gireceğiniz çatışmalardan en az düzeyde hasar almalısınız.

Bullet Echo Taktikleri
Bullet Echo oyununda kendi stratejinizi geliştirebilirsiniz.

Düşük can seviyesiyle etrafta dolaşırken ölme ihtimaliniz oldukça yüksek. Kendinize güveniyorsanız eksik can miktarıyla oynayabilir veya herhangi bir yerde bulunan can yenileme eşyalarından can seviyenizi yükseltebilirsiniz. Can miktarınız çok az bile düşük olsa diğer rakiplerle karşılaştığınızda 1-0 geriye düşeceksiniz.

BlueStacks ile PC üzerinden oynayın

Bullet Echo oyununu BlueStacks ile bilgisayar üzerinden oynayarak daha geniş bir ekranda kolay kontrollerle birlikte gireceğiniz eşleşmelerde oldukça avantajlı olabilirsiniz. Bu tür oyunları oynarken doğru klavye ve fare ayarlarını uygulamak oldukça önemli olmasının yanında yüksek performansın da oldukça büyük bir etkisi bulunuyor. Bullet Echo oyununu BlueStacks aracılığıyla bilgisayar üzerinden oynamak istiyorsanız aşağıda bulunan talimatları sırasıyla uygulayabilirsiniz.

  • Resmi internet sitesinden BlueStacks’i bilgisayarınıza kurun.
  • Kurulumun ardından emülatöre giriş yaparak Google hesabınızı bağlayın.
  • Play Store mağazasını açtıktan sonra Bullet Echo araması yaparak oyunu indirin.

Bullet Echo PC

Total
15
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts