Bus Simulator Hile İntifada Zararları ve Öneriler

Bus Simulator’da para hilesi kullanmak telefonunuza zarar verebiliyor.
bus simulator ultimate

Bus Simulator hile intifada için çok fazla ilgi gösteriyor. Ancak birçok oyuncunun atladığı bir gerçek var; hile kullanmak, özellikle güvenilir olmayan bir siteden bunu indirmek telefonunuza ciddi zararlar verebilir. Bunun yerine oyun keyfinizi artırmak için BlueStacks ile bilgisayardan oynayabilirsiniz.

Bus Simulator Hile İntifada nedir?

Mobil oyunların birçoğunda oyun içi para kasmak ve kendinizi geliştirmek zor oluyor. Çoğu zaman hızlı şekilde gelişmek isterseniz gerçek para ile paketler almak zorunda kalabiliyorsunuz. Bazı oyuncular ise bunun yerine hile kullanıyorlar. Otobüs oyunu için de en çok bilinen hilelerden biri Bus Simulator intifada para hilesi. Siz de daha önce kullandıysanız veya kullanmayı düşünüyorsanız, bir kez daha düşünmenizi tavsiye ederiz. Çünkü aslında avantaj kazanmak isterken telefonunuzdan olabilirsiniz.

bus simulator para hilesi
Para hilesi kullanmak hesabınızı tehlikeye sokabilir.

Neden zararlı?

Telefon ile her dakika Bus Simulator oynamak zor olabilir ve ciddi anlamda şarj sorunları da yaşatabilir. Buna rağmen daha fazla otobüs satın almak ve özellik açmak için de bolca paraya ihtiyacınız var. Para kazanmanın en kolay yolu ise aslında sefere çıkmak. İşte böyle bir kördüğüm içerisinde hile kullanmak size mantıklı gelebilir. Ancak bunu yaparken telefonunuzun ve hatta içerisindeki videolar, fotoğraflar ve kişiler bilgilerin korsanlar tarafından ele geçirebileceğini unutmayın. Bunun yerine oyunu BlueStacks ile bilgisayardan oynayabilir ve böylece şarj sorunu da yaşamadan sürekli olarak sefere çıkabilirsiniz.

Telefonlara sızmanın veya virüs yerleştirmenin en kolay yollarından biri de APK yoluyla indireceğiniz uygulamalar ve oyunlar. Bunlara tabii ki de hileler de dahil. Hile kullanmak zaten kurallara aykırı olduğu için yakalandığınız zaman hesabınızı kaybetme riskiniz de var. Özellikle oyun yapımcıları hile kullananları tespit etmek amacıyla ayrı ekipler kurup, yeni yazılımlar çıkarıyor. “Peki hızlı para nasıl kasılır?” diye sorarsanız aslında cevabı çok basit; bol bol oynayarak.

bus simulator hile
Hile kullanmak yerine daha kolay para kasabilirsiniz.

Okulda, işte veya farklı bir yerdeyken müsait olduğunuz anlarda seferlere çıkabilirsiniz. Ne kadar çok sefer yaparsanız o kadar hızlı para kasabilirsiniz. Bu kadar çok sefere çıkmayı da telefonların şarjı kaldırmıyor ve kısa sürede bitiyor. Bunun için de oyunu bilgisayardan oynamanızı tavsiye ediyoruz. Gün içerisinde sıkıldığınız ve vakit geçirmek istediğiniz anlarda sefere çıkıp, akşam eve geldiğiniz zaman durmadan oynayabilirsiniz. Bu aynı zamanda gün boyunca hiç durmadan para kasabilirsiniz anlamına da geliyor. Hile kullanıp hesabınızdan olmaktansa, böyle basit bir yola başvurmanız daha güvenli olacaktır.

bus simulator indir
BlueStacks ile Bus Simulator’u bilgisayardan ücretsiz oynayabilirsiniz.

Sorun yaşamamak için ne yapılabilir?

Öncelikle kafalardaki soru işaretlerini gidermek için bazı soruların cevaplarını verelim. Emülatör ile bilgisayardan mobil oyun oynamak tamamen yasal ve güvenilir. Zaten mobil oyununun bilgisayardan oynanmasını istemeyen oyun yapımcıları buna yönelik ek tedbirler koyuyor ve oyuna giremiyorsunuz. Yani BlueStacks ile girdiğiniz her oyun oynanabilir ve yasal anlamına geliyor. Aynı zamanda bilgisayardan oynamanın getirdiği ek avantajları da saymak gerekiyor. Bunlardan ilk kesinlikle size sağladığı klavye ve fare avantajı. Böylece otobüsleri sürmek çok daha kolay oluyor.

Otobüsleri sürmenin kolaylığının yanı sıra menüleri, yani arayüzü kontrol etmek de kolaylaşıyor. Çok daha hızlı bir şekilde oynamanızı sağladığı için seferlerin süreleri de kısalıyor. Böylece kısa zamanda daha çok sefer yaparak daha fazla para kazanabilirsiniz. Şarj ve internet sorunu için de emülatörler çok iyi bir çözüm oluyor. Böylece gün içerisinde telefon şarjlarınızı ve internetinizi sadece normal kullanımlar için harcayabilirsiniz.

bus simulator bilgisayar
Bilgisayardan oynamak ücretsiz ve tamamen güvenilir bir yöntem.

BlueStacks’i bilgisayara kurmak için öncelikle kendi resmi sitesinden indirmeniz gerekiyor. Kurulumu gerçekleştirdikten sonra içerisinde yüklü olarak gelen Google Play Store’a, Google hesabınızla giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra arama bölümünden Bus Simulator’ü indirebilir ve oynayabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken tek şey, telefondaki hesabınızla bilgisayardaki hesabınızın aynı olması. Bu nedenle oyun içi ayarlar bölümünden telefondaki hesabınızla kolaylıkla giriş yapabilirsiniz.

Bu içeriğimizde Bus Simulator para hilesi kullananlar için tehlikelerden bahsettik ve onlar için alternatif hızlı para kasma yolunu anlattık. Kafanıza takılan farklı konular olursa bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. Bir sonraki rehberde görüşmek üzere hoşça  kalın.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler