Bus Simulator: Ultimate İle Yolcu Taşımacılığına Başlayın

Bilgisayarı Euro Truck Simulator 2 veya diğer PC oyunlarını kaldırmayanlara güzel bir önerimiz var.
Bus Simulator: Ultimate

Bus Simulator: Ultimate ile düşük sistemlerde bile otobüs sürme keyfini yaşayabileceğinizi biliyor muydunuz? Günümüzde Euro Truck Simulator 2 gibi PC oyunları yüksek donanım istediğinden oynaması zorlaşıyor. Oynansa da görüntü kalitesi kötü oluyor. Eğer sizin de bilgisayarınız böyle oyunları kaldırmıyorsa, alternatif olarak kullanabileceğiniz bir yöntem var: BlueStacks!

Bus Simulator: Ultimate Bilgisayardan Nasıl Oynanır?

bus simulator 2019, mobil, otobüs simülasyonu
Yolcuları alın ve sefere başlayın.

Günümüzde mobil oyunlar artık neredeyse konsol ve bilgisayar oyunlarıyla eşit duruma geldiler. Hem grafik hem de kalite bakımından üst düzey olan oyuncuları, bilgisayarda da oynayabiliyorsunuz. Bus Simulator: Ultimate de bu sayısız oyunlardan biri. Üstelik oynamak için öyle üst düzey bilgisayarlara da ihtiyacınız yok. Bu yazımızda da bunu BlueStacks ile nasıl yapabileceğinizi anlatacağız.

BlueStacks Bilgisayara Nasıl İndirilir?

BLUESTACKS, mobil oyun oyna
BlueStacks tamamen ücretsiz bir uygulamadır.

Mobil oyunları bilgisayarınızdan daha kaliteli ve kolay bir şekilde oynayabilirsiniz. Bunun için öncelikle BlueStacks resmi sitesinden uygulamayı indirmeniz gerekiyor. Uygulamayı indirdikten sonra inen dosyaya çift tıklayarak hızlı bir şekilde kuruluma başlayabilirsiniz. Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı açın. Uygulamayı açınca karşınızda ana menü gelecek. Burada Google Play Store simgesini göreceksiniz. Buradan Play Store uygulamasına girerek, Android cihazlarda yer alan tüm oyunları ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Oyunları indirdikten sonra BlueStacks oyun kurulumunu sizin için otomatik yapıyor.

Bus Simulator: Ultimate’i Bilgisayardan Oynamanın Avantajları:

otobüs simülasyonu, bus simulator 2019
Mobil oyunları bilgisayardan oynamanın avantajları çok fazla.

Bir mobil oyunu bilgisayardan oynamanın birçok avantajı var. En önemli avantajı da şarj ve internet problemlerini gidermek. Piyasadaki neredeyse tüm akıllı telefonlar oyun oynarken şarj konusunda sıkıntı yaşatıyor. 20 dakikalık bir oyun oynama sürecinde giden şarjınız belki de %20-30’u buluyor. Bir de orta seviye bir telefonunuz varsa bu sayı daha da artabiliyor. İşte bu problemi ortadan kaldırmak için bilgisayardan oynayabilirsiniz.

Sadece bununla da sınırlı değil. Aynı zamanda internet sorunu da ortadan kalkacak. Artık mobil oyunlar ve hatta bilgisayar oyunları da çevrimiçi mod içermese de internete bağlı oluyor. Bu da siz fark etmeseniz bile sürekli olarak internetinizin bitmesine yol açıyor. Mobil oyunları bilgisayardan oynayarak internetinizin bitmemesini sağlayabilirsiniz. Aslında şu yöntem işinize çok yaracak: Bilgisayardan kendinize bir kariyer yaratabilirsiniz. Mobilden ise sadece acil durumlarda veya sıkıldığınız zaman oynayabilirsiniz. Euro Truck Simulator 2 veya Bus Simulator’ın PC versiyonunu bilgisayarları kaldırmayanlar için çok güzel bir yöntem.

otobüs simülasyonu, bus simulator 2019, pc oyna, taktikler
Bus Simulator 2019 ipuçları.

Mobil oyunların artık neredeyse konsol ve bilgisayar oyunlarıyla grafik anlamında aynı olduğunu yukarıda belirtmiştik. Bus Simulator: Ultimate oyununu oynarken de bunu hissedebiliyorsunuz. Mobil otobüs oyunları arasında en iyilerden biri olduğu artık herkes tarafından da biliniyor. Çevre ve oynanış motoru özellikle bilgisayardan oynarken normal bir bilgisayar oyununu andırıyor. Kontrolleri gayet basit ve kolay. Ayrıca isterseniz tuş atamalarını da BlueStacks sayesinde istediğiniz gibi değiştirebiliyorsunuz. Örneğin aracınızı yön tuşlarıyla da kontrol edebilirsiniz, özel yapılandırma sayesinde W, A, S, D tuşlarıyla da kontrol edebilirsiniz.

Bir başka avantaj ise hızlı altın kasmak. Bildiğiniz üzere oyunda otobüsleri altınlarla alabiliyorsunuz. Otobüslerin kalitesi arttıkça ücretleri de artıyor. Bu nedenle ne kadar hızlı altın kasarsanız o kadar çabuk yeni otobüsler alabilirsiniz. Bu nedenle bilgisayardan oynadıktan sonra günün herhangi müsait bir anında mobilden de oynayarak ya da tam tersini yaparak hızlı altın kasabilirsiniz. Yeni otobüsler Bus Simulator: Ultime’te çok önemli. Otobüslerin kalitesi ve özellikleri geliştikçe kullanımı da kolaylaşıyor.

Oyunla ilgili bazı ipuçları:

otobüs simülasyonu, bus simulator 2019, pc oyna, taktikler, ipuçları
Daha iyi seferler için bunları uygulayın.

Oyuna ilk başladığınızda veya yeni bir otobüs aldığınız zaman ilk olarak teknolojik geliştirmeleri yapmalısınız. Yolcular genellikle otobüste WiFi olmasını istiyorlar. Ücretsiz internet hizmeti sunduğunuz zaman yolcuları çok mutlu edebilirsiniz. Bunun dışında diğer teknolojik gelişmeleri de yaparak, her seferinizde yolcularınızı mutlu edebilirsiniz.

Bir de yemek konusunda dikkatli olmalısınız. Yolcular nedense çabuk acıkıyorlar.(Evden yemeden çıkıyorlar herhalde.) Bu nedenle sefere başlamadan önce yemek stoğunuzu kontrol edin. Ayrıca mola saatlerini ve sürelerini de kaçırmayın. Unutmayın; Karnı tok ve mutlu yolcular, her zaman daha fazla altın demektir.

Total
0
Shares
1 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler