Call of Duty Mobile Kademe Atlama Rehberi

Call of Duty Mobile kademe atlama

Call of Duty Mobile rehberleri hakkında yazılarımıza bir yenisini ekliyoruz. İşte Call of Duty Mobile oyununda kademe atlama için yapmanız gerekenler:

Call of Duty Mobile: Nasıl Kademe Atlanır?

Call of Duty Mobile oyununda ilerleme, günlük ve haftalık görevleri ya da sezon görevlerini tamamlamanıza bağlıdır. İlerleme bilgisini Görevler sekmesine (ikinci sekme) dokunarak görebilirsiniz. Görevler ayrıca her Çok Oyunculu maçın Battle Royale maçının sonunda görüntülenir.

Görevler belirli sayıda madalya kazanmaktan maçlarda yer alıp tamamlamaya kadar uzanabilir. Her oyuncu iki günlük görev ve tamamlaması günlük görevlere göre daha uzun sürebilen mücadeleler içeren beş ücretsiz Haftalık Görev alır. Premium Bilet üyeleri haftalık görevlerinin yanı sıra Elit Görevlere de erişebilirler.

Görevleri yaparak DP toplamak için Görevler menüsüne dönün ve tamamlanan görevin yanındaki Al simgesine dokunun. Kademeleri satın almak için Call of Duty Puanlarıını kullanmak da mümkündür. Ancak bu isteğe bağlı olup sizlere zorunluluk yaratmamaktadır.

Kademe atlamak için yapmanız gerekenler sadece bu kadar basit. Call of Duty Mobile kademe atlama rehberinde sizlere vermiş olduğumuz bu bilgileri kullanarak kolayca kademenizi yükseltebilirsiniz. Bunun gibi daha birçok Call of Duty Mobile rehberleri için Mobidictum‘u mutlaka takip etmelisiniz. Ayrıca Call of Duty Mobile’da sizlerle birlikte oynayabilmek için bir klan açtık. Klanımıza katılmak isterseniz Call of Duty Mobile’da klan bölümüne gelip klan arama yerine Mobidictum yazarak klanımıza ulaşabilir ve katılmak için başvuruda bulunabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler