Call of War Başlangıç Rehberi: Yeni Başlayanlara Özel

Yeni oyunculara özel Call of War başlangıç rehberi.
Call of War başlangıç rehberi sayesinde çok kısa bir sürede oyuna alışacaksınız.
Call of War başlangıç rehberi sayesinde çok kısa bir sürede oyuna alışacaksınız.

Call of War başlangıç rehberi ile siz de çok kısa bir sürede oyunu öğrenebileceksiniz. Özellikle strateji oyunlarına ilgi duyuyorsanız Call of War tam olarak size göre. 2. Dünya savaşının seyrini değiştirebileceğiniz Call of War, diğer oyuncularla eş zamanlı etkileşim kurmanıza da olanak sağlıyor. Örneğin başka bir oyuncunun yönettiği ülkeye savaş açabilir veya doğrudan birlikleriniz ile onlara saldırabilirsiniz. Oyuna girdiğinizde neler yapacağınızı bilmiyorsanız bu rehberimiz tam olarak size göre.

Call of War Başlangıç Rehberi: İlk olarak ne yapılmalı?

Oyuna tarayıcı veya mobilden kayıt olduktan sonra sizden oyun modu seçmenizi isteyecek. Oyuna yeni başladığınız için Uluslar Çatışması oynamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Bu oyun modu diğer Call of War modlarına göre çok daha basit ve avantajlı. Öğretici ve Avrupa olarak ikiye ayrılan bu mod, oyunculara 2 kat daha hızlı oyun süresi veriyor.

Ülke Seçimi

Oyun modunuzu seçtikten sonra ülke seçme ekranına yönlendirileceksiniz. Call of War’da ülke seçimi tahmin edebileceğiniz üzere oldukça önemli. Oyuna yeni başlayanlar için önerimiz diğerlerine göre daha güçlü ve varlıklı bir ülke seçmeniz. Az çok 2. Dünya Savaşı ülkelerine aşinaysanız birkaç tahmin de bulunabilirsiniz. Ama unutmayın, güçlü bir ülke seçmeniz daha çok saldırıya uğramanıza olanak sağlayabilir. Bundan dolayı stratejilerinize ve oyun tarzınıza dikkat etmelisiniz.

Call of War'da ülke seçerken nelere dikkat etmelisiniz?
Call of War’da ülke seçerken nelere dikkat etmelisiniz?

Ekonomi ve Askeri Yönetim

Ülkenizi de seçtikten sonra ekonominiz ve askeri gücünüz oyunun seyrini değiştirecek etkenler olacak. Ekonominizi güçlendirmek için ülkenizdeki sanayilerde nadir malzeme ve demir üretimi yapabilirsiniz. Nadir malzemeler oyununuz boyunca üreteceğiniz eşyalarda gerekli olacaktır. Diğer oyun modlarında da işinize yarayabilecek ekonomi stratejileri için Call of War Ekonomi Güçlendirme Taktikleri yazımıza göz atabilirsiniz.

Askeri alanda güçlenmek oyundaki diğer ülkelere karşı sizi oldukça öne geçirecektir. Oyuna yeni başladığınızda önerimiz ilk 3 gün asla asker üretmemeniz. Bunun yerine ilk günlerde sanayi, kışla gibi gelişiminize fayda sağlayacak yerler kurabilirsiniz. Bu konuda daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız Call of War Askeri Gelişim Rehberi yazımızı şiddetle öneriyoruz.

Call of War oynarken ekonomi ve askeri gelişiminize dikkat etmelisiniz.
Call of War oynarken ekonomi ve askeri gelişiminize dikkat etmelisiniz.

Oyun Tarzınız

Call of War’a yeni başlayan oyunculara son önerimiz oyunda atacağınız adımlar hakkında. Oyuna yeni başladığınız için hızlı bir şekilde öğrenmeniz gerekiyor. Bundan dolayı ilk oyunlarınızda agresif bir şekilde oynayabilir ve diğer ülkelerle sık daha bir şekilde etkileşimlere girebilirsiniz. Oyunun mantığını kavradıktan sonra galibiyet almak için biraz daha pasif oyun tarzına geçebilirsiniz. Son olarak ekleyelim, oyun boyunca güçlü bir ittifak ülkeye sahip olmanız gerçekten önemli. Bundan dolayı ülkelerle diplomatik olarak aranızı iyi tutmayı unutmayın.

Call of War İndir

2. Dünya temalı bu strateji oyununu tarayıcı ve mobil platformlar üzerinden kolayca oynayabilirsiniz. Oyunu oynarken yukarıda verdiğimiz adımları uyguladığınız takdirde daha hızlı gelişebilir ve rakiplerinizden bir adım daha önde olabilirsiniz.

call of war üye ol mobil cihaz Call of War tarayıcıdan oyna

Call of War’da 2. Dünya savaşının seyrini tamamen değiştirebilirsiniz. Oyuna yeni başlayan oyuncular için birçok taktik ve püf noktayı derledik. Oyun hakkında daha fazla bilgi ve detay için Call of War – 2. Dünya Savaşı Strateji Oyunu yazımıza göz atabilirsiniz. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum’u takip etmeyi unutmayın.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts