Carrom Pool Kazanma Taktikleri

Carrom Pool kazanma taktikleriyle birlikte her maçtan galip ayrılabilirsiniz.
Carrom Pool Puan
Bazı oyun modlarında puan toplayarak kazanabiliyorsunuz.

Carrom Pool kazanma taktikleri ile katıldığınız yüksek dereceli eşleşmelerden galibiyetle çıkabilirsiniz. Miniclip ekibinin geliştirmiş olduğu oyunu bilmiyor olabilirsiniz. Pek popüler olmayan bu oyunun amacı tıpkı bilardo gibi. İki farklı renge sahip disklerden birisi size ait. Kazanmak için disklerin tamamını deliklere göndermelisiniz.

Carrom Pool Kazanma Taktikleri

Oyun içerisinde birden fazla mod seçeneği bulunduğundan dolayı her farklı eşleşme için farklı stratejiler oluşturmanız gerekebilir. Dışarıdan bakıldığında oyunun zor olduğu görünse de Carrom Pool’u kolaylıkla anlayabilir ve oynayabilirsiniz. Çoğu oyunda olduğu gibi Carrom Pool’da da rakibinizi iyi tanımalısınız. Diskleri deliklere atmanın yanında rakibi zor durumda bırakmaya çalışın.

Carrom Pool Oyunlar
Carrom Pool kazanma taktikleri ile her maçın galibi olabilirsiniz.

Kendi disklerinize vurarak karşıdaki oyuncunun da disklerinin yerini değiştirebilirseniz epey bir avantajlı olursunuz. Diskleri, deliklerden uzaklaştırabilir, önüne kendi diskinizi götürebilir ve tüm diskleri tek bir yerde toplayarak atış yapılmasını zorlaştırabilirsiniz. Bu taktikleri kullandıktan sonra birkaç raunt içerisinde disklerinizi olabildiğince azaltmalısınız.

Güçlü diskler kullanın

Katıldığınız eşleşmeleri galibiyetle sonuçlandırarak çeşitli sandıklar kazanabilirsiniz. Bu sandıklar içerisinden disklerin kilidini açabilmek için çeşitli parçalar, altın ve mücevherler dahi kazanabilirsiniz. Daha iyi bir sandık için yüksek liglere katılmalısınız. Katıldığınız yüksek liglerde kaybederseniz epey bir vakit kaybedeceksiniz.

Carrom Pool Oyunlar
Carrom Pool kazanma taktikleri ile her maçın galibi olabilirsiniz.

Her diskin farklı özellikleri bulunduğundan dolayı mağazayı iyice araştırmalısınız. Bazı disklerin parçalarını etkinliklere katılarak kazanabilirsiniz. Oyunun etkinliklerinin vakitlerini kovalayarak kolaylıkla daha iyi bir disket sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda günlük ödülleri toplayarak birbirinden eşsiz hediyelerin sahibi olabilirsiniz.

Büyük kazançlar için yüksek liglerde oynayın

Daha hızlı güçlenmek istiyorsanız yüksek liglerde oynamalısınız. Bakiyenizin tamamını bir oyunda harcamak yerine seviyenizi yavaş yavaş yükseltmelisiniz. Risk alarak bakiyenizin tamamıyla herhangi bir eşleşmeye katılırsanız tekrar güçlenmek için epey zorlanacaksınız. Giriş ücreti arttıkça karşılaşacağınız zorluklar da artacak.

Carrom Pool Ligler
Seviyeniz yükseldikçe yeni liglerde oynayabileceksiniz.

Yavaş yavaş ligleri arttırarak oyuncuları tanımalı ve zorluklarla kendinizi eğitmelisiniz. Her gün oyuna giriş ödülü gibi daha birçok altın kazanabileceğiniz seçenek bulunduğundan dolayı düşük liglerde kaybetmeniz sizi fazla etkilemeyecek. Yüksek liglerde oynarken kazanmanın yanında rakibi zor durumda bırakmaya çalışın.

Güçlü olduğunuz modları tercih edin

Oyunda üç farklı mod bulunuyor. Oyun modları birbirine benzese de oynanış süresi daha fazla olabiliyor. Sırasıyla neler yapmadığınız gerektiğini planlamak oldukça zor olabileceğinden tüm oyun modlarına yavaş yavaş alışmalı veya en iyi olduğunuz modda yüksek liglere katılmalısınız.

Carrom Pool Oyun Modları
Oyun içerisinde üç farklı mod bulunuyor.

Kötü oynadığınız bir oyun modunda yüksek liglere katılırsanız altın miktarınız epey düşecek. Bu durumun önüne geçebilmek için en azından oyuna alışana kadar iyi olduğunuz oyun modlarına katılmalısınız. Böylelikle daha kolay seviye atlayabilir ve altınlarınızı biriktirebilirsiniz.

BlueStacks ile PC üzerinden oynayın

Carrom Pool’u bilgisayar üzerinden oynamak için bir Android oyun emülatörüne ihtiyacınız olacak.. Böylelikle geniş ve büyük ekranda detayları yakalayabilir, yaptığınız atışlarda disklerin hemen hemen nereye doğru gideceğini kolaylıkla görebilirsiniz. Tek yapmanız gereken BlueStacks’i bilgisayarınıza kurmak. Aşağıda bulunan işlemleri sırasıyla uygulayarak BlueStacks’i ve Carrom Pool’u bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

  • Resmi BlueStacks sitesinden emülatörü indirin.
  • Kurulum tamamlandıktan sonra Google hesabınızı bağlayın.
  • Play Store’a girerek Carrom Pool araması yapın.
  • Arama sonucunda oyunu indirin ve giriş yapın.

Carrom Pool PC

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler