Castle Clash PC üzerinden nasıl oynanır?

Castle Clash
Castle Clash BlueStacks ile PC üzerinden oynanabiliyor.

Castle Clash oyunculara kendi krallıklarını kurma imkanı sunuyor. Android ve iOS platformlarında oyuncuları selamlayan bu yapım, aynı zamanda BlueStacks ile PC üzerinden de oynanabiliyor. Bu içeriğimizde Castle Clash’i PC’den nasıl oynayabileceğinizi anlatacağız. Oyunun tamamen Türkçe bir şekilde de oynanabildiğini hemen belirtelim. Bu tarz detaylı oyunlarda oyunun Türkçe olmaması Türk oyuncuları biraz yoruyor. CC’de Türkçe dil desteği mevcut.

Castle Clash Korkusuz Takımlar ismiyle karşımıza çıkan bu yapımda adeta sıfırdan başlıyoruz. Minik çaplı bir alanda kendimize ait yeni şeyler inşa etmeye ve inşa süreçlerinde etrafımızdaki tehlikelerden korunmaya çalışıyoruz. Ana kalenin güvenliği bizim oyundaki varlığımızın temeli olurken, kaleyi savunmak için iyi bir ordu. Orduya yetecek kadar da üretim yapabilecek alanlara ihtiyacımız oluyor. Oyun her seviyede oyuncuyu biraz daha büyümeye itiyor.

Castle Clash
Oyunun başlangıcında bir rehberimiz bulunuyor.

Tabii oyun bu kadar kompleks göründüğü için oyuncular biraz geri adım atabilir ama durum böyle değil. Oyunun başlangıcında oyunu tamamen anlamamızı sağlayacak bir rehber bize ne yapmamız gerektiğini anlatıyor. Hatta öyle bir anlatıyor ki onun söylediğinin aksini yapamıyoruz. 🙂 Başlangıçta rehber anlatıyor, biz yapıyoruz. Sonrasında kalemizi güçlendirmek üzere bir başımıza kalıyoruz.

Oyunda aynı zamanda ittifak da kurabiliyoruz. Kalenin etrafındaki düşmanlardan kurtulmak için haritanın birçok bölgesinden kişilerle ittifak kurabilir ve ortak bir amaç uğruna savaş verebiliriz. Bunun yanı sıra ordundaki askerlerin kıyafetlerinde de düzenlemeler yaparak kendi ordunu kendine göre şekillendirebilirsiniz. Bunları yaparken oyundaki evcil hayvanları da kullanmayı sakın unutmayın. Gelelim şimdi oyunu PC’den nasıl oynanacağınıza. Bu konuda bizim önerimiz BlueStacks.

Castle Clash
Castle Clash’te amaç ana kalenin etrafını güçlendirmek ve sağlam bir ordu kurmak.

Castle Clash PC’de nasıl oynanır?

Yukarıdaki görsellerde de görüldüğü üzere Castle Clash PC üzerinden rahatlıkla oynanabiliyor. Günümüz telefonlarının şarj ve ısınma problemlerini hesaba katarsak bu tarz oyunları PC üzerinden oynamanın daha mantıklı olduğunu düşünebiliriz. Bunun için BlueStack’i kullanabilirsiniz. BlueStacks’i indirdikten sonra Android tabanlı tüm oyunları tek tık ile kurabilir ve oynayabilirsiniz. Maceranız bol olsun, tüm Mobidictum okurlarına iyi oyunlar dileriz! 🙂

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler