Clash of Clans Bilgisayarda Nasıl Oynanır?

Clash of Clans bilgisayar üzerinden de oynanabiliyor, Clash of Clans PC seçeneklerini yazdık!
clash of clans bilgisayar indir
Clash of Clans PC indir

Clash of Clans bilgisayar üzerinden de oynanabiliyor, Clash of Clans PC seçeneklerini yazdık! Oyunu bilgisayara indirme seçeneklerini yazdık. Şimdi sizleri fazla sıkmadan anlatmaya başlayalım.

Clash of Clans PC indir

Clash of Clans’ı bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks‘i kullanabilirsiniz. İndirme işlemini nasıl yapacağınızı hemen aşağıda anlattık.

Clash of Clans BlueStacks ile oynama
Clash of Clans’ı BlueStacks 4 ile PC’den oynayabilirsiniz.

Clash of Clans bilgisayarda nasıl oynanır?

  • İlk olarak BlueStacks 4’ü indiriyoruz.
  • Gittiğiniz sayfadaki gerekli talimatlara uyarak uygulamayı bilgisayarımıza kuruyoruz.
  • Daha sonra kendi Google Play hesabınız ile giriş yapıyoruz.
  • Clash of Clans’ı Google Play Store’dan indiriyoruz.
  • Kurulumu yaptıktan sonra oyuna tıklayarak bilgisayarda oynamanın zevkini çıkartıyoruz.

Çoğu mobil oyunu bilgisayarda oynamamız için yanımızda olan BlueStacks, burada da desteğini bizden kesmiyor. Dünya devi yazılımı kullanarak mobil oyunları bilgisayarlarınız üzerinden oynayabilirsiniz.  Eğer Clash of Clans’a yeni başlıyorsanız sizin için derlediğimiz önerileri inceleyebilirsiniz.

Clash of Clans bilgisayarda oynama
Clash of Clans’ı bilgisayardan oynayabilirsiniz.

Clash of Clans üzerine

CoC ilk olarak 2012 yılında iOS platformlarına çıkışını yaptı. İşte o günden sonra insanlar köylerini savunmak için sabah akşam telefonlarından bu oyunu oynamaya başladı. Ardındaki yıl yani 2013’te ise Android platformunu kullanan oyunculara müjdeli haber geldi ve artık iki platformda da bu oyun yer aldı. Oyunun ana mantığı, kendinizin düzenlediği köyü düşmanlarınızın karşısında başarılı bir şekilde korumak. Oyuncular, en fazla 50 kişilik gruplardan oluşan klanlara katılabilir, topluluk olarak ve klanların kendi içlerinde çevrimiçi sohbetler edebilirsiniz ve klan üyeleri birbirlerinin kalelerine asker gönderebilirler. Ayrıca klan savaşları ile başka gruplara karşı mücadele edebilirsiniz. Clash of Clans köy düzeni içerikleri ve oyun üzerine birçok içeriği Mobidictum üzerinden okuyabilirsiniz.

BlueStacks Nedir?

2011 yılında kurulan BlueStacks, mobil oyunları hiçbir engel olmadan bilgisayarınız üzerinden oynamanıza imkan veriyor. Bu yazılım sayesinde mobil Android platformu için piyasaya sürülen uygulama ve oyunları bilgisayarınızın daha büyük ekranı üzerinden kullanabilirsiniz. Şirketin şu anda Intel, AMD, Qualcomm ve Samsung’un aralarında bulunduğu 11 yatırımcısı bulunuyor. Dünya çapında 200 milyondan fazla kullanıcsı bulunan uygulama Layercake teknolojisini kullanarak yüksek grafik seviyelerini destekleyen bir emülatördür.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler