Clash of Empire Hile Gibi Taktikler

Clash of Empire’da doğru taktikleri uygulayarak düşmanlarınızdan iki adım önde olun.
Clash of Empire hile gibi taktikler
Clash of Empire’da doğru taktikleri uygulamak sizi başarıya sürükleyecek.

Clash of Empire hile gibi taktikler çok az oyuncu tarafından biliniyor. Bu taktikler sizi çok daha hızlı geliştirerek rakiplerinizden güçlü olmanızı sağlayacak. Eğer cihazınızın şarjı hızlı bitiyorsa oyunu BlueStacks kullanarak bilgisayar üzerinden oynayabilirsiniz. Çoğu Android oyununu bilgisayar üzerinde oynanabilmesini sağlayan BlueStacks emülatörler arasında en popüleri ve en iyi telefonlardan bile 6 kat daha hızlı.

Clash of Empire Hile

Bu oyunda hızlı hareket etmek önemli. İşlemlerinizi hızlıca yapıp hiç hatayla karşılaşmadan rakip kalelerini yerle bir edebilirsiniz.

Leme Games tarafından geliştirilen oyun 16 Şubat 2019 tarihinde lanse edildi. Üzerinden yaklaşık 1 yıl gibi bir süre geçse de yaptığı güncellemeler ve etkinliklerle Play Store mağazasında 5 milyon indirmeye ulaştı. Sürekli yeni özellikler getirerek ve oluşan hataları çözerek oyunu daha iyi yapmaya çalışan Leme Games son güncellemesini geçtiğimiz 18 Mayıs’ta getirdi. Kullanıcıların tüm yorumlarına cevap vermeye ve dertlerine derman olmaya çalışan ekip bir yıl içerisinde mükemmel bir başarıya ulaştı.

Clash of Empire Taktikler
Doğru planlar yaparak rakiplerinizden üstün olun.

Clash of Empire Hile Gibi Taktikler

Oyunda taktikler ve stratejiler oldukça önemli. Yapabileceğiniz bir hata dahi günlerinizi harcatabilir. O yüzden uygulayacağınız stratejiyi önceden planlanması yararınıza olacak. Özellikle rakiplerinizin sahip olduğu asker tipini bilmeniz sizin için iyi olacak. Eğer rakibinizde süvari çoğunluktaysa mızrakçı asker türünü kullanmanız sizi büyük bir başarıya sürükleyecek. Aynı zamanda savaş zamanında hızlı davranmanız önemli. Rakibin askerlerini öğrenip ona göre savunma oluşturmak başarılı savunma yapmanızı sağlayacak.

Ancak oyuna yeni başladıysanız saldırı yememeniz için başlangıç kalkanınız olacak. Barış kalkanı boyunca yapabildiğiniz kadar tarım yapmanızı öneririm. Asker eğitmeniz gerekecek ancak bu tarım kadar önemli olmamalı. Kale içerisinde ne kadar önemli püf noktaları olsa da kale dışarısında da önemli noktalar bulunuyor.

Clash of Empire Hediyeler
Etraftaki canavarları kesmek size ekstra ödül verecek.

Ekstra ödüller için uğraşın

Ödüller gelişmeniz açısından size baya katkısı olacak. Ancak daha hızlı gelişmek için ekstra ödülleri kovalamalısınız. Etkinlikler yapıp etrafta bulunan canavarları kesmek size ekstra ödüller verecek. Aldığınız ödülleri doğru kullanmanız gerekir. Genellikle kaynak ödüllerini toplamaya çalışın. Çünkü ilerleyen zamanlarda kaynağın önemi artacak. Bu yüzden ne kadar fazla kaynağınız olursa olsun. Etkinlikler dışarısında aktif olarak canavar avına önem gösterin. Çünkü düzenli ve güzel hediyeler veriyor.

Clash of Empire Asker
Başlangıç safhalarında fazla asker eğitmenin size bir yararı yok.

Fazla asker eğitmeyin

Burada asker eğitmek sorun değil. Ancak fazla asker eğitmek çok fazla maliyetli olacak. Tüm hızlandırma eşyalarınızı asker eğitimine harcamayın. İlerleyen zamanlarda asker gerekse de yeni başladıysanız gelişmeniz daha zor olacak. Bu yüzden asker basıp süresinin bitmesini bekleyin.

Clash of Empire Aktif Olmaya Çalışın
Oyunda fazla zaman geçirmeniz düşmanlardan güçlü olmanızı sağlayacak.

Sürekli aktif olmaya çalışın

Aktif olmak sizi daha iyi yapacak. Eğer barış kalkanınızın süresi dolduysa saldırılara maruz kalabilirsiniz. Bu yüzden gelecek olan saldırılara hazırlıklı olmanız en az kayıp vermenizi sağlayacak. Clash of Empire’ı sadece mobil cihazlar üzerinden oynamak yerine BlueStacks emülatörünü kullanarak PC üzerinden oynayarak cihaz ısınması ve şarj bitmesi gibi sorunlar ortadan kalkacak. Böylelikle hem cihazlarınızın şarjı olacak hem de oyun oynamış olacaksınız. Bu şekilde daha aktif olabilir ve ittifak arkadaşlarınızla iletişim halinde olup ortak saldırılar veya savunmalar yapabilirsiniz.

Clash of Empire Hile

Clash of Empire PC üzerinden nasıl oynanır?

Android oyunlarının tamamını bulunduran ve en iyi telefonlardan bile 6 kat hızlı çalışan BlueStacks’i indirmelisiniz. Bilgisayar üzerinden BlueStacks’i indirdikten sonra kısa bir kurulum olacak. Kurulum tamamlandığında Google hesabınızı bağlayarak Play Store mağazasından Clash of Empire aramasını yaparak oyunu indirin. 5.11.1 güncellemesiyle 122 MB indirme boyutuna sahip olduğundan dakikalar içerisinde inmiş olacak.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts