Call of Duty Mobile: CoD Puanları, Krediler ve Savaş Bileti

Call of Duty Mobile: CoD Puanları, Krediler ve Savaş Bileti

CoD Puanları Nedir?

COD Puanları Call of Duty: Mobile’da gerçek parayla satın alabileceğiniz isteğe bağlı bir para birimidir. Call of Duty puanlarını mağazadan silahların seviyesini yükseltmek için kullanılan Silah Deneyim Kartları da dahil pek çok eşyayı satın almak için kullanabilirsiniz. COD puanı satın almak için Mağaza‘ya gidin ve CP simgesine dokunmanız gerekmekte.

Call of Duty Mobile Krediler Nedir ve Ne İşe Yarar?

Krediler, Call of Duty Mobile’da herkese açık Çok Oyunculu maçlarda veya Battle Royale maçlarında yer alarak kazanabileceğiniz oyun içi para birimidir.

Kredileri belirli görevleri yerine getirerek, mücadelelere katılarak, savaş bileti kademelerini tamamlayarak ya da envanterindeki eşyaları imha ederek de kazanabilirsiniz. Kredilere kullanarak mağazadan silah, asker ve ganimet kutuları gibi çeşitli eşyalar satın alabilirsiniz.

Call of Duty Mobile: CoD Puanları, Krediler ve Savaş Bileti

Call of Duty Mobile Savaş Bileti Nedir?

En başından itibaren tüm oyuncuların anında Savaş Biletine, yani Call of duty Mobile içerik dağıtım sistemindeki ödül akışına erişimleri bulunmakta. Herkese açık normal oyun sırasında veya günlük ya da haftalık görevleri tamamlayarak deneyim kazandıkça Kademe artacak ve Savaş Bileti ödül akışında yer alan 100 ücretsiz kademe kapsamındaki ödüllerin kilidini açabileceksiniz.

Call of Duty Mobile’da nasıl kademe atlanır öğrenmek için Call of Duty Mobile Kademe Atlama rehberine göz atabilirsiniz.

Premium Bilet Nedir?

Daha fazla ödülün kilidini açmak mı istiyorsunuz? O zaman biletinizi Premium Bilete yükseltmeniz gerekiyor. Premium Bilete yükselttikten hemen sonrasında 8000 COD Puanı değerindeki ödüllerin kilidini açıp Premium ödül akışına erişim kazanın. Bunlara ek olarak Premium Bilet ile Elit Görevlerin kilidini açabilirsiniz. Elit Görevleri görmek için Savaş Bileti ekranının en üstündeki ikinci sekmeye dokunmalısınız. Peki, Premium Bilet Plus‘taki “Plus” ne anlama geliyor? Premium Bilet Plusta ise anında 12.000 COD Puanı değerinde ödül kazanmanızı sağlayan 25 Kademe atlaması kazanmanız anlamına geliyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts