Cover Hunter bilgisayardan nasıl oynanır?

Cover Hunter ile birinci şahıs modunda şimdi savaşa katılın ve ekibiniz ile birlikte aksiyon dolu çatışmalara girin ve rakiplerinize alanı dar edin!
Cover Hunter bilgisayardan nasıl oynanır
Cover Hunter bilgisayardan nasıl oynanır?

Cover Hunter oyununda ekibiniz ile birlikte tüm düşmanları ortadan kaldırın. Top Action tarafından geliştirilen çevrim dışı RPG oyunu Cover Hunter’da aksiyon dolu çatışmalara girin ve takım arkadaşınızla birlikte tozu dumana katın!

PC üzerinden Cover Hunter oynayın!

Cover Hunter oyununu PC üzerinden oynamak için en iyi telefonlardan bile 9 kat hızlı olan bir Android emülatörü olan BlueStacks’e ihtiyacınız var. Google Play mağazasında bulunan tüm oyunları bu emülatör ile sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey BlueStacks’i resmi internet sitesinden indirmek.

Cover Hunter çatışma
Çatışmalarda dikkatli olmalısınız. Canınız azaldığında can basarak ölmekten kurtulabilirsiniz.

Cover Hunter gibi RPG oyunları mobil platformlarda oldukça popüler. Bu oyunlar sunduğu yüksek özellikler ile doğru orantılı olarak telefonunuzu veya tabletinizi performans açısından zorluyor. Yani oyunu oynarken şarjınız normalden daha hızlı şekilde azalabilir ve ısınma problemi yaşayabilirsiniz.

Cover Hunter bilgisayardan nasıl oynanır?

Cover Hunter oyununu bilgisayar üzerinden oynamak için öncelikle BlueStacks’i indirmelisiniz. En iyi emülatörlerden biri olan BlueStacks, oyunlarda verdiği yüksek performans ile oldukça popüler. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz BlueStacks sayesinde birçok Android oyunu bilgisayar üzerinden oynayabilirsiniz.

Cover Hunter mission complete
Maç sonlarında vurduğunuz rakip ne kadar fazla olursa o kadar çok elmas kazanabilirsiniz.

Emülatörü başarılı bir şekilde bilgisayarınıza indirdikten sonra kurulumu yapın. Kurulumu da tamamladıktan sonra BlueStacks üzerinden Google hesabınıza giriş yapmalısınız. Eğer önceden kayıtlı bir oyun veriniz varsa bu hesabınız ile giriş yaparak kayıtlı verilerinizi BlueStacks’e aktarabilirsiniz. Hesabınızı başarılı bir şekilde ekledikten sonra BlueStacks’e otomatik olarak yüklü gelen Google Play Store‘a giriş yapın. “Cover Hunter” aramasını yapın ve akabinde oyunu listeden bularak “Yükle” butonuna tıklayın. Yaklaşık 66MB‘lık yüklemeyi tamamladıktan sonra oyunu indirmiş olacaksınız.

Klavye ve Mouse Ayarı

Fare ayarlarınız, karakterinizi doğru bir şekilde kontrol etmek etmek için oldukça önemlidir. Bir mobil oyunu bilgisayarda oynamak fare ayarlarında bazı problemlere yol açabiliyor. Bundan dolayı ayarları hassas ve eksiksiz bir şekilde yapmanız gerekiyor.

Cover Hunter Takım Arkadaşı
Kazandığınız elmaslar ile ekip arkadaşınızı değiştirebilirsiniz.

Cover Hunter’da fare ayarlarını yapmak için ekranın sağında bulunan klavye simgesine tıklayın. Bunu yaptıktan sonra oyun içinde bulunan hassasiyet ayarlarını da en doğru şekilde yapmanız gerekiyor. Oyuna girerek size göre en doğru hassasiyet ayarını belirleyin. Eğer doğru ayarı bulduysanız her şey hazır! Klavye ve fareyi oyun içinde de aktif etmek için F1 tuşuna basmanız gerekiyor.

Cover Hunter

“Cover Hunter, PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. Cover Hunter gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun içinde yaşadığınız teknik sorunları emülatör üzerindeki “Destek” bölümünden gerekli yerlere ulaştırmayı unutmayın. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum‘u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler