Critical Ops Hile Gibi Taktikler

Critical Ops hile gibi taktikler burada!
Critical Ops hile gibi taktikler sayesinde rakiplerinizi alt edin.
Critical Ops hile gibi taktikler sayesinde rakiplerinizi alt edin.

Critical Ops hile gibi taktikler ile karşınızdayız. Mobil FPS oyunlarının şüphesiz en iyilerinden olan Critical Ops, rekabetçi oynanış özellikleriyle de ilgi çekiyor. Oyunda 5v5 bomba kurma, ölüm maçı veya silah yarışı modlarından birini seçerek rakipleriniz ile mücadele edebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere rakiplerinizden birkaç adım öne geçmek için hile gibi taktikler göstereceğiz.

critical ops hile

Haritaların her köşesine hakim olun

Oyunda özellikle 5v5 bomba kurma modunu oynuyorsanız haritaları en küçük ayrıntısına kadar iyi bilmeniz gerekiyor. Örneğin Bureau haritasında düşmanlarınızın durabileceği açıları veya pusabileceğı köşeleri iyi bilerek oyun tarzınızı şekillendirebilirsiniz. Tüm haritalarda bunları yaparak oyun kontrolü olarak hem takımınızı hem de kendinizi öne geçirebilirsiniz.

Nasıl çalışılır?

Haritalardaki açıları ve köşeleri oyunu bol bol oynayarak öğrenebilirsiniz. Profesyonel maçları veya iyi oynayan oyuncuları izleyerek de kendinizi bu konuda geliştirmeniz mümkün. Ayrıca Mobidictum’da paylaştığımız Critical Ops Bureau Harita Rehberi gibi içeriklerimizden de faydalanabilirsiniz.

Haritalardaki her köşeyi iyi bilin.
Haritalardaki her köşeyi iyi bilin.

Smoke ve Flash tekniklerini iyi bilin

Eğer rakiplerinizin en az sizin kadar iyise onları alt etmenin yolu sahip olduğunuz bombalardan geçiyor. Güzel bir takım oyunu yaparak flash ve smokelarınızı en iyi şekilde kullanmanız gerekiyor. Bu sayede bomba kurma bölgelerine kolaylıkla girebilir veya savunma yerlerinizi tamamen koruyabilirsiniz. Örneğin bir keskin nişancıyı alt etmek için arkadaşınızın atacağı flashdan yararlanabilirsiniz. Veya bir bomba bölgesine gireceğiniz zaman rakiplerinizin bulunabileceği yerleri smokelar ile kapatabilirsiniz.

Nereden öğrenilir?

Smoke ve flash atabileceğiniz açıları internetten bulabilirsiniz. Veya bir ısınma maçı oluşturarak kendiniz yeni açılar bulabilirsiniz. Ayrıca çok kısa bir sürede Mobidictum YouTube kanalında da böyle bir içeriğimiz olacak.

Smoke ve flash kullanımı ile kolayca round kazanın.
Smoke ve flash kullanımı ile kolayca round kazanın.

Bol bol aim antrenmanı yapın

Bir dereceli maça girmeden önce kesinlikle kendinizi oyuna ısındırmanız gerekiyor. Bir ölüm maçı veya ısınma modu girerek kendinizi ve aiminizi oyuna hazırlayabilirsiniz.Bunu gireceğiniz maçtan hemen önce yapmanız gerçekten önemli. Girdiğiniz antrenman maçında sürekli olarak aynı silahı oynayarak daha iyi bir oynanış elde edebilirsiniz. Ayrıca kendinize sadece kafa vuruşu veya 5 dakikada 30 kill gibi meydan okumalarda koyabilirsiniz.

Critical Ops hile açmak yerine bilgisayardan oynayın

Oyunda gerçekten kendinizi iyi hissetmiyorsanız hile açmak yerine bilgisayar üzerinden oyunu oynayabilirsiniz. Critical Ops BlueStacks ile bilgisayar üzerinden oynanabiliyor. Bu da rakiplerinize nazaran çok daha avantajlı olmanıza ve hızlı para kasmanıza yardımcı olacaktır. BlueStacks üzerinden Critical Ops oynarken klavye ve farenin avantajını kullanarak rakiplerinize karşı bir adım önde olabilir ve daha hızlı refleksler sergileyerek maçı kendi lehinize çevirebilirsiniz. Ayrıca mobil cihazınızda oynarken karşılaştığınız ısınma, düşük FPS, hızlı şarj azalması gibi problemleri BlueStacks ile bilgisayar üzerinde oynarken kesinlikle yaşamayacaksınız. Aksine daha yüksek FPS ile gayet akıcı bir oyun deneyimi elde edeceksiniz. Özellikle uzun süreli oyun seanslarında şarjınız bitmeyecek, ısınma problemi yaşamayacak ve telefon araması, sosyal medya vb. bildirimler yüzünden rahatsız olmayacaksınız. Sorunsuz ve yüksek performanslı bir Critical Ops deneyimi için BlueStacks’i şiddetle öneriyoruz.

critical ops hile

Nasıl bilgisayar üzerinden oynanır?

Öncelikle oyunu bilgisayar üzerinden sorunsuz bir şekilde oynamak için BlueStacks‘i indirmelisiniz. Tamamen ücretsiz ve bir o kadar da yararlı olan bu emülatör birçok Android oyununu bilgisayar üzerinden oynamanıza yardımcı oluyor. Bluestacks’i başarılı bir şekilde bilgisayarınıza kurduktan sonra Google hesabınız ile giriş yapmanız gerekiyor. Oyun hesabınızın bağlı olduğu Google hesabı ile giriş yaparsanız önceden kayıtlı oyun verilerinize ulaşabilirsiniz. Giriş işlemini tamamladıktan sonra otomatik olarak yüklü gelen Google Play Store‘a girin. “Critical Ops” aramasını yaptıktan sonra oyunu bulun ve Yükle butonuna tıklayın. Oyunu başarılı bir şekilde yüklemiş olacaksınız.

Critical Ops'u BlueStacks ile bilgisayar üzerinden oynayabilirsiniz.
Critical Ops’u BlueStacks ile bilgisayar üzerinden oynayabilirsiniz.

BlueStacks ana menüsü üzerinden oyunun simgesine basarak oyuna giriş yapabilirsiniz. Önceden kayıtlı hesabınıza giriş yapın veya yeni bir oyun hesabı oluşturun. Oyunun size gösterdiği eğitim bölümlerini tamamladıktan sonra hazırsınız. Fakat klavye ve fare ayarlamalarını doğru bir şekilde tamamlamayı unutmayın. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız “Critical Ops PC üzerinden nasıl oynanır?” yazımıza göz atabilirsiniz.

Bu yazımızda Critical Ops hile gibi taktikleri sizler ile paylaştık. Bu bilgileri oyununuzda kullanarak rakiplerinizden birkaç adım öne geçebilir ve çok iyi bir derece elde edebilirsiniz. Bu tarz içeriklerin devamı için Mobidictum’u takip etmeyi unutmayın!

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts