Critical Ops isim değiştirme nasıl yapılır?

Critical Ops’ta isminizi nasıl değiştirebilirsiniz?
Critical Ops isim değiştirme işlemi nasıl yapılır?
Critical Ops isim değiştirme işlemi nasıl yapılır?

Critical Ops isim değiştirme işlemi nasıl yapılır? Mobil FPS oyunları denince ilk akla gelen isimlerden olan Critical Ops, özellikle son günlerde aldığı güncellemeler ile dikkat çekiyor. 2015 yılında Critical Force adlı yapımcı tarafından piyasaya sürülen oyun son güncellemesini 15 Mayıs tarihinde aldı. Critical Ops’ta çevrimiçi olarak arkadaşlarınızla harika ve bir o kadar da rekebetçi bir FPS deneyimi yaşayabilirsiniz. Peki oyunda ismimizi nasıl değiştirebiliriz?

Critical Ops İsim Değiştirme

Oyunda istediğiniz zaman isminizi kolayca değiştirebiliyorsunuz. Üstelik bunun bir sınırlaması yok. Fakat ismini değiştirmek için oyun için 300 kredi ödemeniz gerekiyor. Eğer bu krediye sahipseniz aşağıdaki adımları uygulayarak isminizi dakikalar içinde değiştirebilirsiniz.

Mobil FPS oyunlarını seviyorsanız Critical Ops'u kesinlikle test etmelisiniz.
Mobil FPS oyunlarını seviyorsanız Critical Ops’u kesinlikle test etmelisiniz.

Critical Ops isminizi değiştirmek için oyunun ana sayfasında bulunan profilinize girin. Profil menüsünde “İsim Değiştirme” adlı butona tıklayın. Çıkan menüden değiştirmek istediğiniz ismi girin ve ardından onaylama butonuna tıklayın. Eğer krediniz yetiyorsa ve isminiz önceden alınmadıysa saniyeler içinde yeni isminize kavuşacaksınız. İsminizi değiştirmek için krediniz yetersiz ise Critical Pass‘dan kredi toplayabilir veya Mağaza’dan satın alabilirsiniz.

Oyun içi avatarınızı da kolay bir şekilde değiştirebiliyorsunuz. Bunu yapmak için ana sayfada bulunan Dükkan bölümünden Amblemler menüsüne girin. Buradan sahip olduğunuz avatarlar arasından istediğiniz birini seçebilirsiniz. Avatarları da Critical Pass’tan elde etmeniz mümkün.

Critical Ops isminizi bu menüden değişebilirsiniz.
Critical Ops isminizi bu menüden değişebilirsiniz.

Critical Ops isim değiştirme işlemini yukarıda anlattığımız şekilde yapabilirsiniz. Critical Ops ve diğer mobil oyunlar hakkındaki rehberler için Mobidictum’u takip etmeyi ve içeriklerimizi arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts