Critical Ops Klan Sistemi ve Arkadaş Ekleme

Critical Ops klan sistemi, arkadaş ekleme ve daha fazlası hakkında tüm bilgiler bu yazımızda.
Critical Ops klan sistemi ve arkadaş ekleme adımları.
Critical Ops klan sistemi ve arkadaş ekleme adımları.

Critical Ops klan sistemi ve arkadaş ekleme hakkındaki tüm sorularınızı bu yazımızda cevaplandıracağız. Uzun yıllardır en iyi mobil FPS oyunlarından birisi olan Critical Ops, barındırdığı rekabetçi stili ile de oldukça dikkat çekmekte. Oyunda kendi klanınızı kurabilir ve diğer ekiplerle birlikte mücadele edebilirsiniz. Eğer arkadaşlarınızla birlikte oynamak istiyorsanız bunun için de birçok farklı çözüm yolu bulunuyor.

Critical Ops Klan Sistemi

Critical Ops’ta klan sistemi neredeyse oyunun çıkış tarihinden beri bulunuyor. Gün geçtikçe gelişen bu sistem sayesinde kendi takımınızı veya ekibinizi bir araya getirebiliyorsunuz. Klan üyeleri kendi aralarında sohbet edebilir veya aynı maçta başka takımlara karşı mücadele edebilir.

Oyunda klan kurmak için belirli bir ücret ödemeniz gerekiyor. Aşağıda bulunan menülerden “Sosyal” adlı bölüme girdikten sonra Klan penceresini açıyoruz. Buradan oluşturmak istediğiniz klanın ismini ve kısaltmasını seçtikten sonra ödemesini yapıp onaylıyoruz. Artık klanımız oluşturulmuş olacak. Bundan sonrasında kendinize rakip klanlar bulabilir ve ekibiniz popüleritesini arttırabilirsiniz.

Düşük bir ücret karşılığında kendi klanınızı oluşturabilirsiniz.
Düşük bir ücret karşılığında kendi klanınızı oluşturabilirsiniz.

Arkadaş Ekleme

Eğer arkdaşlarınız ile birlikte Critical Ops oynamak istiyorsanız bu oldukça kolay. Yine “Sosyal” menüsünden Arkadaşlar penceresine geliyoruz. Burada bulunan Profil Arama bölümüne arkadaşınızın oyun içi ismini doğru bir şekilde yazmanız gerekiyor. Eğer ismin başında klan kısaltması varsa bunu yazmanıza gerek yok. İsmi doğru bir şekilde yazdıysanız listede arkadaşınızın profilini görebilirsiniz. Profile tıkladıktan sonra arkadaş ekle butonuna basarak kolay bir şekilde işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Arkdaşınızı oyun içinden ekledikten sonra aynı maça girmek için bir lobi kurmanız gerekiyor. Lobiyi kurduktan sonra davet et bölümünden arkadaşınızı davet edebilir ve onunla birlikte oynayabilirsiniz.

Oyunda arkadaş ekleme işlemi oldukça basit.
Oyunda arkadaş ekleme işlemi oldukça basit.

Nasıl daha iyi Critical Ops oynayabilirim?

Bu sorunun aslında birçok cevabı bulunuyor. Örneğin günlük oynanış saatinizi arttırabilir, haritalara özel sis ve flash taktiği öğrenebilir veya kendinize bir antrenman programı yapabilirsiniz. Fakat bize göre daha iyi oynamanız için bilgisayar yöntemine başvurmanız gerekiyor. BlueStacks sayesinde Critical Ops’u bilgisayar üzerinden oynayabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz ve bir o kadar da yararlı olan bu emülatör birçok Android oyununu bilgisayar üzerinden oynamanıza yardımcı oluyor. BlueStacks’i başarılı bir şekilde bilgisayarınıza kurduktan sonra Google hesabınız ile giriş yapmanız gerekiyor. Oyun hesabınızın bağlı olduğu Google hesabı ile giriş yaparsanız önceden kayıtlı oyun verilerinize ulaşabilirsiniz. Giriş işlemini tamamladıktan sonra otomatik olarak yüklü gelen Google Play Store‘a girin. “Critical Ops” aramasını yaptıktan sonra oyunu bulun ve Yükle butonuna tıklayın. Oyunu başarılı bir şekilde yüklemiş olacaksınız. Yükleme işlemini tamamladıktan sonra klavye ve fare ayarlarınızı yapmayı sakın unutmayın. Detaylı bilgi için Critical Ops PC üzerinden nasıl oynanır? yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Critical Ops'u BlueStacks ile bilgisayar üzerinden oynayabilirsiniz.
Critical Ops’u BlueStacks ile bilgisayar üzerinden oynayabilirsiniz.

Bu yazımızda Critical Ops klan sistemi, arkadaş ekleme ve daha fazlasını sizler için detaylı olarak anlattık. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum’u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın.

Critical Ops Klan

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts