Critical Strike CS PC üzerinden nasıl oynanır?

Mobil oyunları bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks kullanın. Ayrıca emülatör olmasının yanında en popüler ve en iyisi.
Critical Strike PC üzerinden nasıl oynanır?
Critical Strike’ı PC üzerinden oynayarak daha iyi bir oyun deneyimine sahip olun.

Critical Strike CS PC üzerinden oynamak sizi daha başarılı yapabilir. En iyi performansı almak istiyorsanız ve daha kontrollü bir oyun sergilemek istiyorsanız BlueStacks‘i önerebiliriz. Hemen aşağıdaki görsele tıklayarak indireiblirsiniz.

Critical Strike CS PC

Critical Strike’ın Hikayesi

Bu oyun Vertigo Games tarafından geliştirilmiş ve 19 Nisan 2017 tarihinde yayınlanmış bir FPS oyunu. Yıllarca aldığı güncellemeler ve oyunun haritaları da dahil tamamen Türkçe olması çoğu oyuncunun dikkatini çekmiş durumda. FPS türünde çok fazla oyun bulunuyor. Oyunun güncel verilerine bakıldığında 10 milyon üzerinde indirilmesine sahip olduğunu görebilirsiniz. Vertigo Games adeta FPS oyunlarının verdiği rekabetin içerisine atlayıp oyuncuları kendine sevdirmeyi başarmış. Oyun içerisinde bir sürü ayrı seçenek bulunduğundan keyfinize göre oyun tarzlarını deneyebilirsiniz. Oyunu daha detaylı olarak incelemek isterseniz “Critical Strike CS: Counter Strike İnceleme” adlı incelememize göz atabilirsiniz.

Critical Strike PC
En iyi performans için BlueStacks’i kullanın

Critical Strike CS PC üzerinden nasıl oynanır?

Neredeyse tüm oyunları PC üzerinden rahatlıkla oynayabilirsiniz. Bu listeye Critical Strike da dahil. BlueStacks ile mobil oyunları bilgisayar üzerinden oynayarak rakiplerinizin önüne daha hızlı geçebilirsiniz.

  • Critical Strike’ı indirebilmek için ilk olarak BlueStacks indirmelisiniz.
  • Ardından Google hesabınızı bağlayarak tüm Android oyunlarının bulunduğu kütüphaneden Critical Strike’ı indirin.
  • Oyun son güncellemesiyle 139 MB olsa da ilerleyen zamanlarda gelen güncellemelerle oyunun büyüklüğü artabilir. Küçük bir indirme yaptıktan sonra oyunu açmak için BlueStacks kütüphanenize girin.
  • Girdikten sonra sizi oyunlarınız karşılayacak. Oyunun simgesine tıklayarak oyunu açın.
  • Karşılaşmaya katılmadan önce kontrol ayarlarını yapmak daha iyi bir oyun deneyimi sunacak. O yüzden kısa bir süre klavye ve fare ayarlarınızı yapın.

Klavye ayarları nasıl yapılır?

Bu oyunlarda klavye ayarları oldukça önemli yaptığınız herhangi bir yanlışta ayarı düzeltmeniz gerekebilir. O yüzden bu ayarları yaparken dikkatlice yapmalısınız. Critical Strike’ı indirdikten sonra basit kontrol ayarlarını BlueStacks otomatik olarak yapıyor. Ancak bu sizin için yeterli olmayabilir. Ekstradan tuş atamaları yaparak rekabet içerisinde zaman kazanabilirsiniz. Kontrol ayarlarını yapabilmek için oyuna girmelisiniz. Bir sonraki adımınız ise sağ tarafta bulunan klavye simgesine tıklayarak klavye ayarlarınızı keyfinize göre ayarlamanız olacak. Tüm oyun türleri için ayrı kontrol ayarları bulunduğundan FPS türünde etkili olacak kontrol seçeneklerini ayarlamalısınız. Aksi taktirde uygulayacağınız ayarlar çalışmayabilir. Ayarlarınızı iyice yaptıktan sonra sağ alt kısımdan kaydedebilir ve sıfırlamak isterseniz kaydet tuşunun hemen solunda sıfırla tuşu bulunuyor. Sıfırla tuşuna basarak ayarlarınızı sıfırlayabilirsiniz.

Critical Strike PC Kontrol Ayarları
Doğru kontrol ayarları sizi daha iyi yapacak.

Fare ayarları nasıl yapılır?

Doğru fare ayarları başarınıza başarı katacak. Hassasiyet gibi ufak ayarlar bu oyun için oldukça önemli. Doğru hassasiyet ayarını bulabilmek için deneye deneye gitmelisiniz. Ayrıca ekstra ayar yapmak istiyorsanız klavye ayarlarını yaptığınız gibi sağ taraftan klavye simgesine gelerek ayarlarınızı oluşturabilirsiniz. Hassasiyet ayarlarını değiştirmek içinse sağ alt taraftan çark simgesine basarak geçerli ayarınızı değiştirebilirsiniz.

Critical Strike CS PC

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts