Cube Surfer PC üzerinden nasıl oynanır?

Cube Surfer bilgisayardan nasıl oynanır?
Cube Surfer oyna bluestacks
Cube Surfer PC üzerinden nasıl oynanır?

Cuber Surfer, Voodoo tarafından yayınlanan tek kişilik bir arcade oyunudur. Oyunda amacınız küpleri toplamak ve mümkün olan en çok küp ile bitiş çizgisine gelerek en yüksek puanı alabilmek. Cube Surfer oyununu BlueStacks ile indirerek mobil oyun oynama deneyimini bilgisayar üzerinde de yaşayabilirsiniz.

Cube Surfer PC Üzerinden Oyna!

Bilgisayar üzerinden mouse’u hareket ettirerek kutuları toplayın ve bitiş çizgisinde en yüksek puanı kapın. Cube Surfer oyununu PC üzerinden oynamak için en iyi telefonlardan bile 9 kat hızlı olan bir Android emülatörü olan BlueStacks’e ihtiyacınız var. Google Play mağazasında bulunan tüm oyunları bu emülatör ile sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey BlueStacks’i resmi internet sitesinden indirmek.

Cube Surfer
Oyundaki amacınız mouse’unuzu kullanarak küpleri toplamak.

Cube Surfer’i bilgisayar üzerinden oynamak için öncelikle BlueStacks’i indirmelisiniz. En iyi emülatörlerden biri olan BlueStacks, oyunlarda verdiği yüksek performans ile oldukça popüler. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz BlueStacks sayesinde birçok Android oyunu bilgisayar üzerinden oynayabilirsiniz. Emülatörü başarılı bir şekilde bilgisayarınıza indirdikten sonra kurulumu yapın. Kurulumu da tamamladıktan sonra BlueStacks üzerinden Google hesabınıza giriş yapmalısınız. Eğer önceden kayıtlı bir oyun veriniz varsa bu hesabınız ile giriş yaparak kayıtlı verilerinizi BlueStacks’e aktarabilirsiniz. Hesabınızı başarılı bir şekilde ekledikten sonra BlueStacks’e otomatik olarak yüklü gelen Google Play Store‘a giriş yapın. “Cube Surfer” aramasını yapın ve akabinde oyunu listeden bularak Yükle butonuna tıklayın. Yaklaşık 48MB‘lık yüklemeyi tamamladıktan sonra oyunu indirmiş olacaksınız.

Cube Surfer indir
Ne kadar küp toplarsanız finalde puanınız da o kadar fazla katlanır.

Simülasyon türündeki oyunlarını mobil cihazlardan oynamak birçok sorunu da beraberinde getiriyor. Mobil cihazınızda bu tarzda bir oyunu oynamanız ısınma problemi ve performans düşüklüğü sorunlarının yanı sıra oyun içi kontrollerde ve FPS konusunda da sorun yaşamanıza olanak sağlayacaktır. Bilgisayar üzerinden bir mobil oyunu oynamak mobil veriden tasarruf etmenize, performans düşüklüğü yaşamamanıza ve daha basit bir şekilde oyuna alışmanıza yardımcı olacak. Ayrıca farenin vereceği avantajı kullanarak rakiplerinizden birkaç adım daha önde olabileceksiniz. Bu sebeplerden dolayı Cube Surfer’ı bilgisayar üzerinden oynamanız oldukça mantıklı bir hareket olabilir. Kısacası mobil oyunları bilgisayar üzerinden oynamak başlı başına bir avantaj sağlamakta.

  • BlueStacks’i açtıktan sonra Google hesabınızı bağlayın.
  • Play Store’u açarak Cube Surfer aramasını yapın.
  • Açılan sekmeden oyunu indirin.
  • Kısa bir indirmeden sonra artık oyuna hazırsınız.
Cube Surfer indir
Oyunun sonunda küpleriniz hangi sayının üzerinde biterse topladığınız elmaslar da o kadar çok katlanır.

Mouse Ayarı

Fare ayarlarınız, karakterinizi doğru bir şekilde kontrol etmek etmek için oldukça önemlidir. Bir mobil oyunu bilgisayarda oynamak fare ayarlarında bazı problemlere yol açabiliyor. Bundan dolayı ayarları hassas ve eksiksiz bir şekilde yapmanız gerekiyor. Cube Surfer oyununda fare ayarlarını yapmak için ekranın sağında bulunan klavye simgesine tıklayın. Bunu yaptıktan sonra oyun içinde bulunan hassasiyet ayarlarını da en doğru şekilde yapmanız gerekiyor. Oyuna girerek size göre en doğru hassasiyet ayarını belirleyin. Eğer doğru ayarı bulduysanız her şey hazır! Klavye ve fareyi oyun içinde de aktif etmek için F1 tuşuna basmanız gerekiyor.

“Cube Surfer PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. Cube Surfer gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun içinde yaşadığınız teknik sorunları emülatör üzerindeki “Destek” bölümünden gerekli yerlere ulaştırmayı unutmayın. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum‘u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Cube Surfer indir

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts