Cuisine Royale – Şeytani Ritüeller, Hain Tuzaklar!

Cuisine Royale
Cuisine Royale

Cuisine Royale gerçekçi silahlara, mistik tuzaklara ve şeytani ritüellere sahip acımasız ve hayatta kalan son kişinin kazandığı bir hayatta kalma oyunudur. Cuisine Royale ile oyuna başladığınız bölgede silahlarınızı ve zırhlarınızı kuşanarak eşyalarınızı toplayın ve hayatta son kalan olabilmek için farklı stratejiler oluşturun.

✅ Online ve oynaması ücretsiz
✅ Gerçekçi grafikler ve seslendirmeler
✅ Arkadaşlarınızla birlikte en az dört kişiye kadar grup kurabilme
✅ Gerçekçi hava olayları
✅ Birbirinden farklı silahlar ve ekipmanlar ve büyüler

Cuisine Royale için gelişme taktikleri, rehberler, merak edilenler, güncelleme detayları ve çok daha fazlasını bu sayfada bulabilirsiniz. Oyuna üye olabileceğiniz linkleri hemen aşağı ve yazının sonuna ekledik.

Cuisine Royale

Cuisine Royale oyununa nasıl başlamalıyız?

Cuisine Royale benzer türdeki diğer oyunlara nazaran biraz daha farklı. Benzer battle royale türündeki diğer oyunlar oyuna ilk başlarken uçaktan atlayıp aşağı süzülerek başlasa da Cuisine Royale her maç sizleri rastgele bir bölgede başlatıyor. Bu yüzden Cuisine Royale’de oyuna başladığınızda direkt olarak en yakınınızdaki evlere girerek otomatik silah bulmaya çalışın. Oyunda iki silah taşıyabiliyorsunuz bu yüzden bir silahınız otomatik diğeri de keskin nişancı tüfeği tercih edebilirsiniz. Uzaktaki rakiplerinizle çatışmaya girdiğinizde keskin nişancı tüfeğinizi kullanarak iyi bir pozisyona geçerek rakibinizi katledebilirken yakın çatışmalarda ise mutlaka otomatik silahı kullanmalısınız yoksa tek tek ateş etmeniz rakibiniz yerinizi kolaylıkla tespit edip sizi öldürebilir.

Cuisine Royale karakter özellikleri
Oyunda karakterlerin birbirinden farklı özellikleri bulunuyor.

Cuisine Royale Güçlenme Taktikleri

Cuisine Royale’de sizlere ekstra özellik sağlayan bazı eşyalar da bulunuyor. Bu eşyalardan bazıları hızlı koşmanızı sağlarken bazıları da bir hayli yükseğe zıplamanıza yardımcı olabiliyor. Oyunda iyi bir kask veya kurşunlara karşı gelebilecek sağlam bir yelek bulamadıysanız bu tarz güçlendirmeler rakiplerinizden kaçmak veya onlara sinsice yaklaşabilmek için bir hayli işinize yarayabilir.

Cuisine Royale özellikler
Cuisine Royale’de birbirinden farklı birçok özellik bulunuyor.

Ayrıca oyunda şeytani güçler de kullanabilirsiniz. Güçlerinizi müttefiklerinizi iyileştirmek, düşmanları yavaşlatmak, çok sayıda tuzak kurmak, zombileri çağırmak ve hatta kendinizi veya düşmanınızı uzaklara ışınlamak için mühürlerinizi kullanın. Bunları kullanabilmek için ise öncelikle yeteri kadar günahkar ruhu toplamanız gerekiyor. Oyunu birinci veya üçüncü bakış açısında oynayabilirsiniz. Bu konuda oyunu oynarken dikkat etmeniz gereken bir nokta bulunuyor. Oyuncular kendilerinde kelebek kanadı ya da etraflarında bir drone görürlerse izlendiklerini bilmeleri gerekiyor.

Cuisine Royale İndir

Battle Royale türüne farklı bir bakış açısı getiren Cuisine Royale bizleri olduğu kadar sizleri de bir hayli bağlayacak. Eğer sayfanın en üstündeki video ilginizi çektiyse ve bu heyecan dolu atmosferde bulunmak istiyorsanız bir an önce aşağıdaki butona tıklayarak oyunu indirebilirsiniz.

Cuisine Royale
Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler