Dark Days Gelişme Taktikleri – Kısa Sürede Güçlenme

Dark Days gelişme taktikleriyle birlikte kısa süre içerisinde istediğiniz silahlarla birlikte yan bölgelere saldırıya gidebilirsiniz.
Dark Days Taktikleri
Dark Days’i bilgisayardan da oynayabilirsiniz.

Dark Days gelişme taktikleri uygulayarak arkadaşlarınızla birlikte kısa süre içerisinde çok güzel ekipmanlara sahip olabilirsiniz. Yapacağınız her işlemi iki defa düşünmeli ve yaptıktan sonra olabilecek sorunları önceden bilmelisiniz. Sorunları en aza indirip kazancı yükseltebildiğiniz kadar yükselterek kısa süre içerisinde istediğiniz silahlara sahip olabilirsiniz.

Dark Days Gelişme Taktikleri

Gelişirken belirli taktikler üzerinde gitmek zorunda değilsiniz. Kendi stratejilerinizi de rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Ancak yeni bir strateji belirlerken dikkatli olmalısınız. İşe yarayıp yaramayacağını bilmelisiniz. Bazı durumlarda risk alarak daha iyi olabilirsiniz. Aynı zamanda gelişmeniz yavaşlayabilir.

Dark Days Gelişme Taktikleri
Dark Days gelişme taktikleri ile kısa süre içerisinde yan bölgelere gidebilirsiniz.ile

Oyunda tek bir yer üzerine odaklanmak yanlış olur. Olabildiğince her şeyi eşit ve güçlü yapmaya çalışın. Çünkü sadece tek bir yönden güçlenirseniz yeni ekipmanlar yapmak veya farklı yetenekler isteyen görevleri bitirmek için zorlanabilirsiniz. Bunun yerine yavaş yavaş ama her özelliğinizi güçlendirerek giderseniz istediğinizi normalden daha kısa bir sürede elde edebilirsiniz.

Gereksiz eşyalar oluşturmayın

Dark Days oynarken kullanmayacağınız veya uzun bir süre işinize yaramayacak eşyalar oluşturmamalısınız. Zamanında ve doğru miktarda ekipmanlar oluşturarak malzemelerinizi boşa harcamaktan uzak durabilirsiniz. Ancak her zaman yedek balta ve kazmaya ihtiyacınız var. Öldüğünüz zaman tüm eşyalarınızı kaybetme riskiniz bulunduğundan evde yedek eşyalar bulundurarak zaman kaybını en aza indirebilirsiniz.

Dark DAys Ekipmanlar
Komşularınızı rahatsız ederek eşyalarına el koyabilirsiniz.

Bir eşyaya çok ihtiyacınız varsa yapın gitsin. Ancak eşyaları birleştirirken nelere ihtiyaç olduğunuza dikkat edin. Elinizde kalan son odunu yemek pişirmek yerine alet yaparsanız açlıktan ölebilirsiniz. Her zaman tedbirli olmanız bu tarz hayatta kalma oyunlarında oldukça önemli.

Bol bol kaynak toplayın

Taş veya odun gibi materyaller bulduğunuzda toplamaya çalışın. Çantanızda bulunan gereksiz eşyaları atarak bu tarz materyalleri toplayarak eve eli boş dönmemiş olursunuz. Oyuna ilk başladıysanız önceliğiniz kaynak toplamak olmalı. Çanta dolusu eşya toplayarak uzun bir süre bu  gibi dertten uzak durabilirsiniz.

Dark Days Malzeme
Malzeme toplamayı asla ertelemeyin.

Oyuncuların çoğu aksiyonu sevdiğinden dolayı materyal toplamayı ikinci planda bırakıyor. Aksiyon sırasında ekipmanlarının kırılmasından dolayı ölebilirsiniz. Bu yüzden dolayı acil durumlar için her zaman kaynağınız olmalı. Kaynağınız yokken hayatınızı kaybederseniz oyuna yeni başlamış gibi hissedebilirsiniz.

Güzel silahlar kullanın

Hasar seviyesi düşük silahlar yerine daha güçlü silahlar kullanın. Karşınızdaki yaratıkların gücü arttığı sürece sizin gücünüzün de olabildiğince artması gerekiyor. Güçlü bir canavarın karşısına baltayla çıkarsanız büyük ihtimalle öleceksiniz. Silahınız varsa kaçarak canavara saldırabilirsiniz.

Dark Days Eşyalar
Gereksiz eşyalar yaparak malzemenizi boşa harcamayın.

Özellikle uzak menzilli silahınız varsa yavaş yavaş canavardan uzaklaşarak sıkarsanız hasar almadan yaratığı öldürebilirsiniz. Eğer uzak menzilli silahınız yoksa ve karşınızdaki canavar biraz hantal davranıyorsa saldırınızı yapıp geriye kaçabilirsiniz. Eğer doğru şekilde yapabilirseniz hasar almayabilirsiniz.

Doğru ayarları kullanın

Kendinizi rahat hissettiğiniz ve daha iyi oynadığınız bir yöntem varsa kesinlikle uygulayın. Doğru ayarları uygulayarak ekran üzerinde daha aktif olabilirsiniz. Aynı zamanda daha iyi deneyim istiyorsanız Dark Days’i BlueStacks ile bilgisayar üzerinden oynamalısınız. Ekrandaki yerleşik tuşlara dokunmak yerine klavye ve fareyle birlikte kontrol etmek oldukça kolay.

Dark Days Ayarlar
Doğru ayarları uyguladıktan sonra oyunun daha kolay olduğunu göreceksiniz.

Aynı zamanda telefon veya tablet gibi mobil cihazlarda uzun süre oyun oynadığınızda ısınmalar, donmalar veya şarjınızın bitmesiyle eğlenceniz yarıda kesilebilir. Bunun önüne geçebilmek açısından bilgisayarınıza BlueStacks indirmelisiniz. Aynı zamanda makrolar, kombinasyon ve kısa yollar oluşturarak oyunu daha kolay bir hale getirebilirsiniz.

Dark Days BlueStacks ile nasıl oynanır?

İlk olarak bilgisayarınıza Android oyun emülatörü olan BlueStacks’i indirmelisiniz. Bunun için Google’a BlueStacks yazarak resmi sitesine gidebilirsiniz. Kısa bir dosya indirimi ardından aşağıda bulunan işlemleri sırasıyla uygulayarak bilgisayar üzerinden Dark Days oynayabilirsiniz.

Dark Days BlueStacks

  • BlueStacks’i açarak Google hesabınızı bağlayın
  • Play Store’dan Dark Days araması yaparak oyunu indirin.
  • Dosya indirimi bittikten sonra oyuna girerek istediğiniz ayarları uygulayın.

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts