Daybreak Legends Taktikler ve İpuçları

Daybreak Legends
Daybreak Legends

Daybreak Legends mobil oyun sektöründe, türünün öncülerinden birisi. Mobildeki MMORPG kıtlığınıza su gibi gelecek, sizi başına saatlerce kitleyecek olan oyun, oyunculara dolu dolu bir deneyim sunuyor. Bu yazımızda, aha önce incelemesini yaptığımız Daybreak Legends’da nasıl daha iyi hale gelebileceğinizden bahsedeceğiz ve sizlere taktiklerle ipuçları vereceğiz. Ayrıca oyunu daha iyi hale getiren BlueStacks 4′den de bahsedeceğiz. Başlayalım!

Daybreak Legends Rehber

Daybreak Legends
Daybreak Legends

Karakter Sınıfınızı Akıllıca Seçin!

Her MMORPG oyununda olduğu gibi Daybreak Legends’da da oyuna başladığınız gibi bir karakter seçmeniz isteniyor. Fakat oyunun kötü bir özelliği var ki o da karakterinizin görünüşünde neredeyse hiç söz sahibi olmamanız. Karakter sınıfınızı seçtikten sonra karakterinizin sadece saçını değiştirebiliyorsunuz, ki onda da 3 tane seçenek var. Oyunun kişiselleştirme yelpazesi oldukça düşük yani, hatta yok bile diyebiliriz. Karakter sınıflarına bakacak olursak, oyunda 5 tane sınıf var ve hepsinin özellikleri farklı.

İlginizi Çekebilir: Daybreak Legends Origin İnceleme

Daybreak Legends Karakter Sınıfları

Warrior: Tam bir başlangıç karakteri Warrior. Çift kılıç kullanan Warrior, oyunda tanka en çok benzeyen karakter. Eğer ellerinizin kirlenmesinden korkmuyor ve düşmanlarınızın arasına dalıp korkusuzca savaşmak istiyorsanız Warrior sizin sınıfınız! Ayrıca saldırı animasyonları da harika.

Puppeteer: Oyunun oynaması en zor fakat en eğlenceli sınıfı Puppeteer! Kendisi de Warrior gibi yakın mesafe karakteri fakat savaş stili orta mesafe savaşlarına da izin veriyor. Küçük bir kız olan Puppeteer’ın kendinden de büyük bir tırpan var ve saldırılarını bu tırpanla gerçekleştiriyor. Fakat bu tırpanla gerçek dışı saldırılar da gerçekleştirebiliyor ve daha fazla hasar, daha fazla menzil kazanabiliyor. Hem animasyonları güzel olan hem de oynaması zevkli olan bu sınıfla oynamanızı tavsiye ederim.

Mage: Oyun dünyasının en klasik karakter sınıfı Mage’dir sanırım. Tamamen menzilli ve büyü hasarına odaklı saldırılar gerçekleştiren Mage de oldukça güçlü bir karakter ve buna rağmen oynaması daha kolay. Sersemletici ve ağır hasar veren saldırıları, birçok oyuncu tarafından oyunun en güçlü sınıfı olarak nitelendirilmesini sağlıyor.

Bounty Hunter: Oyunun en ilgi çekici tasarımına sahip sınıfına geldi sıra! Mage gibi menzilli saldırılar gerçekleştiren Bounty Hunter’ın diğerlerinden ayrılan özelliği saldırılarını silahlarıyla gerçekleştiriyor olması. Elindeki tabancaları seri şekilde ateşleyerek farklı kombolar ve hasarlar çıkartabilen Bounty Hunter’ın oynanışı kadar dizaynı da güzel.

Lancer: Son sınıfımızın adı Lancer. Adından da anlaşılabileceği gibi kendisi mızraklarla saldırı yapan bir karakter. Diğer sınıflara göre daha güçsüz ve sıkıcı olduğunu düşündüğüm Lancer’ın dizaynı da diğerlerine göre zayıf olmuş. Bir karakter seçimi yapacaksanız diğer 4 karakterden birini seçmenizi öneririm.

Daybreak Legends Savaş Sistemi
Daybreak Legends Savaş Sistemi

Savaş Sisteminde Ustalaşın!

Daybreak Legends bir MMORPG olduğu için oyunun en önemli kısımları savaşlar tabi ki. Bu yüzden oyunu daha iyi oynamak ve oyunda daha hızlı gelişmek istiyorsanız oyunun savaş sistemini avucunuzun içi gibi bilmeniz gerekiyor. Oyunun savaş sistemi kesinlikle zor değil. Ustalaşması oldukça kolay olan bu savaş sisteminde bilmeniz gereken şey karakterinizin özel hareketleri ve komboları. Karakterinizi iyi tanıdıktan sonra işin devamı gelecektir, dert etmeyin. Peki küçücük ekranda nasıl kombo yapacağım, nasıl daha iyi savaşacağım diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Oyunu BlueStacks 4 üzerinden bilgisayarınızda oynayarak, küçük ekranda oynama derdinden kurtularak koca ekranda klavye ve mouseunuzla oynayabilirsiniz oyunu.

Yeteneklerinizi Geliştirin!

Seviye 6’ya ulaştığınızda Yetenekler menüsüyle karşılaşacaksınız. Oyunun bu kısmından sonra bu ekrandan yeni yetenekler elde edebileceksiniz ve halihazırda edindiğiniz yetenekleri geliştirebileceksiniz. Her seviye atladığınızda bu menüyü kontrol etmeyi unutmayın, böylece gelişiminizi güncel olarak takip edebilir ve yeni yetenekler edinebilirsiniz!

İlginizi Çekebilir: Mobile Legends İnceleme

Daybreak Legends İndir

Daybreak Legends’ı BlueStacks 4 üzerinden sorunsuz ve kesintisiz oynayabilirsiniz. Bu sayede telefonunuzun ısınma, kasma ve şarj sorunlarını kafanıza takmadan oyun deneyiminizi bir üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Daybreak Legends’ı BlueStacks 4 üzerinden oynamak için buraya tıklayabilirsiniz!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts