DC Legends: Fight Superheroes PC üzerinden nasıl oynanır?

DC Legends: Figh Superheroes oyununu BlueStacks ile indirerek PC üzerinden de DC karakterleri ile oynama keyfini yaşayabilirsiniz.
DC Legends Fight Superheroes BlueStacks ile PC oyna
DC Legends: Fight Superheroes’u PC üzerinden Bluestacks ile oyna!

DC Legends: Fight Superheroes oyununda DC karakterlerinin kontrolünü PC üzerinden de kontrol edebilirsiniz. DC karakterlerini mobil platforma getiren DC Legends: Fight Superheroes oyununu BlueStacks ile bilgisayar üzerinden ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz.

DC Legends: Fight Superheroes PC ile Oyna!

PC üzerinden oynamak için öncelikle yapmanız gereken şey BlueStacks’i ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirmek. Yazının sonunda yer alan görsele tıklayarak bunu kolay bir şekilde yapabilirsiniz. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra sırada yüklemek var. Programın yüklemesini içerisinde daha fazla yer olan sürücüye yapmanızda fayda var.

DC Legends Fight Superheroes savaş
DC Legends: Fight Superheroes’ü PC üzerinden büyük ekranda oynayabilirsiniz.

Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra uygulamanın içerisinde yüklü olarak gelen Google Play Store’a, Google hesabınızla giriş yapın. Telefondaki hesabınızla oynamak isterseniz buradaki hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor. Daha sonra oyunu indirin ve uygulamanın otomatik olarak kurulum yapmasını bekleyin. İşlemler tamamlandıktan sonra oyunu rahatlıkla indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

Bilgisayardan oynamanın avantajları neler?

DC karakterleri DC Superheroes
DC Legends: Fight Superheroes Karakterleri

Mobil oyunları bilgisayardan oynamanın pek çok avantajı bulunuyor. İlk olarak PUBG MobileCoD Mobile ve Brawl Stars gibi rekabetçi mobil oyunlarda diğer oyunculara karşı büyük avantaj sağladığınızı söylemek gerekiyor. Bunun en büyük sebebi de klavye ve fare desteğinin olması. Bu destek ile normal bir bilgisayar oyunu oynuyormuş gibi ayarlarınızı yapabilir ve rahatlıkla karakterlerinizi kontrol edebiliyorsunuz. PUBG Mobile tarzındaki mobil oyunları oynarken klavyenizi dilediğiniz gibi özelleştirebiliyorsunuz. Yani karakterinizi W, A, S, D tuşlarıyla kontrol edebilir, F tuşuyla eşya toplayabilir ve rakamlar ile silahlar arasında geçiş yapabilirsiniz. Bu tuş atamalarını da kendi zevkinize göre değiştirebilirsiniz. Fare desteği sayesinde de nişan alma, ateş etme veya yine karakteri kontrol etme gibi detaylar çok daha kolay oluyor.

DC Legends: Fight Superheroes hangi avantajları sağlıyor?

DC Legends PC Oyna
DC Legends: Fight Superheroes’i Bluestacks ile PC’den oynayabilirsiniz.

DC Legends oyunu tarzındaki mobil oyunlar için sağlanılan en büyük avantaj tabii ki de büyük ekranda oynamak ve fare desteği. Oyunu daha iyi kavramak ve kontroller arasında hızlı bir şekilde geçiş yapabilmek için bu iki detay çok önemli oluyor. Özellikle oyunu yeni başlayanlar için avantaj sağlıyor. Bu avantajlar dışında şarj ve internet problemlerini de çözüyor. Özellikle gününü işte veya okulda geçirenlerin en büyük sorunu şarj veya internetin hızlı bir şekilde bitmesi. Özellikle mobil oyunlar oynuyorsanız, bu çok daha hızlı bir şekilde bitebiliyor. Bilgisayardan oynamanın en büyük avantajlarından biri de burada devreye giriyor. Bu sayede hem hesabınızı hızlı bir şekilde kasabilir hem de bu sorunlardan kurtulabilirsiniz.

DC Legends: Fight Superheroes Takım Oluşturma

DC Legends
DC Legends: Fight Superheroes – Takım Oluşturma

DC Legends: Fight Superheroes’te dört karaktere kadar takımınıza karakter alabilirsiniz. Her dövüş öncesi karakterlerinizi seçmek yerine otomatik düzenleyeceğiniz takımlar ile doğrudan savaşa girebilirsiniz. Sol taraftaki sayfalara yeni takımlar oluşturmak için alt kısımda sizlerde olan kahramanlardan seçerek takımınızı kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

DC Legends – Görev Sistemi

DC Legends Görev Sistemi
DC Legends Fight Superheroes Görev Sistemi

DC Legends’in görev sistemindeki sizlere verilen görevleri yerine getirdiğinizde bazı ödüller kazanıyorsunuz. Bu ödüller zaman zaman karakterinizi seviye atlatmaya yarayan eşyalar olabilecekken sizlerin seviyesini de arttırıp elmas kazanmanızı sağlayabilir. Eğer oyunda hızlıca seviye atlayıp diğer eşsiz DC karakterlerinin kilitlerini açmak istiyorsanız görevlere oldukça önem göstermeli ve yerine getirmeye çalışmalısınız. Ayrıca oyuna günlük olarak giriş yaparak enerji, xp gibi çeşitli ögeler kazanıp onları kendi lehinize kullanabilirsiniz.

DC Legends Fight Superheroes Oyna

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts