DDTank Gelişme Taktikleri: Oyunun en iyisi olun!

Eski adıyla Facebook’ta Bombom olarak ünlenmiş olan DDTank’ta gelişmek için birçok yöntem bulunuyor. Kendi stratejinizi kurarak oyunun en iyisi olun!
DDTank PC üzerinden
PC üzerinden oyun oynamak için en iyi telefonlardan 9 kat hızlı olan BlueStacks’i kullanın.

DDTank gelişme taktikleri ile oyunun en iyilerinden olabilirsiniz. Facebook üzerinde eski adıyla Bombom olarak bilinen bu oyunda maceranızın cihazın az şarjı yüzünden eksik kalmasını istemiyorsanız en iyi Android oyun emülatörü olan BlueStacks’i kullanmalısınız. Böylelikle oyunda normalden fazla aktif olarak daha hızlı gelişebilirsiniz.

DDTank Taktikleri

DDTank’ta uygulayabileceğiniz birçok taktik bulunuyor. Eğer bu oyunu önceki sürümlerinde oynadıysanız hızlıca gelişebilirsiniz. Her oyunda olduğu gibi bu oyunda da ekipmanlar oldukça önemli. En iyi performansı yakaladığınız silahı kullanmanız çok iyi olabilir. Ancak silah hasarlarının birbirinden farklı olmasından dolayı seçtiğiniz silahın hasarı diğer silahlara oranla az kalabilir. Bu yüzden dikkatli olmalısınız.

DDTank Savaşlar
Karşı rakibi iyi incelemelisiniz.

En iyi ekipmanları almak için görevler yapabilirsiniz. Aynı zamanda para biriktirerek marketten satın alabilirsiniz. Oyunda iyi bir derece elde etmek istiyorsanız daha fazla aktif olmalısınız. Cihazların şarjı bitme, ısınma, kapanma ve bunun gibi sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız bilgisayar üzerinden BlueStacks’i indirerek bu gibi sorunlardan uzaklaşarak oyun keyfinizi uzatabilirsiniz.

Pozisyon ve Açılar

Bulunduğunuz pozisyona göre atış hızı ve açıları çok önemli. Açıları yanlış yapmanız durumunda atışlarınız rakibinize ulaşmayabilir. Hatta yanlış yöne bile gidebilir. Bu yüzden düzgün bir pozisyon alıp açınızı ayarlayıp doğru hızla atış yaparsanız rakibinize zarar verebileceksiniz.

DDTank PC üzerinden oynamak
DDTank’ta gelişmek istiyorsanız uzun süre oynamalısınız.

Rakibiniz size vurmayı başarırsa pozisyonunuz ve açınız otomatik olarak değişebilir. Bazı haritaları atışlarla zarar verilebildiğinden dolayı yere gömülebilirsiniz. Kötü bir açıda kaldıysanız çok beklemeden yer değiştirmelisiniz. Canınızın miktarına göre rakipten kaçabilir veya daha da üzerine gidebilirsiniz.

Rakipleri ve Canavarları gözlemleyin

Rakibinizin üzerinizde uygulayabileceği stratejileri önceden tahmin ederek tuzaklar oluşturabilirsiniz. Böylelikle düşmanınız zor durumda kalır. Karşıdaki oyuncunun yapacağı ilk atışları gözlemleyin. Hedefi tutturma konusunda başarılı olup olmadığı oldukça önemli. Eğer karşınızdaki oyuncu çok iyi hedef alabiliyorsa onun sizi vuramayacağı bölgelere geçmek iyi olabilir.

DDTank Kazanma
DDTank’ta rakiplerinizi ağır bir yenilgiye uğratmak istiyorsanız oyunu kısa süre içerisinde öğrenmelisiniz.

Oyunda iki farklı savaş türü bulunuyor. Çevrim içi oyuncularla çatışmak ve canavar bölümleri. Canavar bölümlerinde olan yaratıkların sürekli aynı işlemi yaptığını göreceksiniz. Bu yüzden oyun modlarını deneyimleyerek bölümleri kolaylıkla geçebilirsiniz. Bölüm zorluğu arttıkça yaratıkların uygulayabileceği stratejiler de değişiyor. Bu yüzden zorluk değiştiğinde yeni stratejiler kurmanız gerekebilir.

Ekipmanları güçlendirmeyi unutmayın

Ekipmanları güçlendirdikçe hasarınız artar. Aynı zamanda zırhlarınızı güçlendirmeniz durumunda aldığınız hasar azalır. Asıl önemli olanlar zırh ve silahlarken takılar da bir o kadar önemli. Yükseltilebilen her özellik sizin işinize yarıyor. Ekipman seviyesi olarak rakibinizden üstünseniz bu çatışma sizin için kolay olacak.

DDTank Silah Güçlendirme
Ekipmanlar ne kadar önemli olsa da pozisyonlarınız da o kadar önemli.

Ekipmanları güçlendirdikçe karakterinizin altında renkler değişecek. Belirli seviyeye kadar beyaz simge olacak. Seviye arttırdığınız zaman silahın üzerine gelince seviye hangi renkte yazıyorsa karakterinizin altında o renk olacak. Böylelikle hem güç konusunda daha iyi olup hem de daha güzel gözükeceksiniz.

BlueStacks üzerinden oynayın

DDTank PC

DDTank gelişme taktikleri listemizde BlueStacks’te yer alıyor. BlueStacks, bir Android oyun emülatörü. Bu emülatörü kullanarak oyunda daha uzun süre aktif olabilirsiniz. Böylelikle daha fazla savaş yaparak daha iyi ekipmanlar kazanabilirsiniz. Aynı zamanda grafik, performans ve en az oyun hatası bulunduğundan oyun zevkiniz daha da artacak. BlueStacks üzerinden DDTank oynamak istiyorsanız aşağıda bulunan işlemleri uygulamalısınız.

  • Cihazınızda BlueStacks inik değilse resmi internet sitesinden indirin.
  • Kısa bir kurulum sonrasında Google hesabınızı bağlayın.
  • Mağazaya erişebilir durumda olduğunuz zaman DDTank yazarak aratın.
  • Yaklaşık 670 MB’lık bir boyuta sahip olduğundan indirme işlemi biraz uzun sürecek.
  • Oyun indikten sonra yeni hesap açabilirsiniz. Eğer önceden bir hesaba sahipseniz bağlantı kurabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts