Design Island PC üzerinden nasıl oynanır?

Design Island bilgisayardan nasıl oynanır?
Design Island
Design Island PC üzerinden nasıl oynanır?

Puzala’nın geliştirdiği mobil bulmaca oyunu Design Island artık PC üzerinden de oynanabiliyor. Mobil cihazlardan daha çok PC üzerinde oyunlar oynamayı ve indirmeyi seviyorsanız, Design Island oyununu ücretsiz bir şekilde bilgisayarınıza kolaylıkla indirebilirsiniz. Bunun için sadece BlueStacks emülatörünü bilgisayarınıza ücretsiz bir şekilde indirip kurmanız, daha sonra Play Store’da bulunan tüm oyunları bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Design Island PC üzerinden oynanabiliyor!

Block Craft 3D’yi PC üzerinden oynamak için Android oyunları PC üzerinden oynamanıza imkan sağlayan BlueStacks’e ihtiyacınız var. BlueStacks ile Google Play Store içinde bulunan tüm oyunları sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Bunun için de yapmanız gereken tek şey BlueStacks’i resmi internet sitesinden indirmek.

Design Island Bölüm Sonu
Aynı renkleri eşleştirip patlatarak sol tarafta bulunan görevleri tamamlamamız gerekiyor.

Design Island PC üzerinden nasıl oynanır?

BlueStacks, oyunlarda verdiği yüksek performans ile oldukça popüler. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz BlueStacks sayesinde birçok Android oyunu bilgisayar üzerinden oynayabilirsiniz. Emülatörü başarılı bir şekilde bilgisayarınıza indirdikten sonra kurulumu yapın. Kurulumu da tamamladıktan sonra BlueStacks üzerinden Google hesabınıza giriş yapmalısınız. Eğer önceden kayıtlı bir oyun veriniz varsa bu hesabınız ile giriş yaparak kayıtlı verilerinizi BlueStacks’e aktarabilirsiniz. Hesabınızı başarılı bir şekilde ekledikten sonra BlueStacks’e otomatik olarak yüklü gelen Google Play Store‘a giriş yapın. “Design Island” aramasını yapın ve oyunu listeden bularak “Yükle” butonuna tıklayın. Yaklaşık 209 MB’lık bir yüklemeyi tamamladıktan sonra oyunu indirmiş olacaksınız.

Design Island Seçimler
Bölüm sonunda kazandığınız anahtarlar ile evinizdeki eşyaları değiştirebilirsiniz.

Fare Ayarları

Fare ayarlarınız, bu tarz bir oyun için çok da önemli olmayabilir. Fakat yine de oyunu bilgisayarda oynamak fare ayarlarında bazı problemlere yol açabiliyor. Bundan dolayı ayarları hassas ve eksiksiz bir şekilde yapmanızı öneriyoruz. Design Island PC fare ayarlarını yapmak için ekranın sağında bulunan klavye simgesine tıklayın. Açılan pencerenin sağında bulunan seçeneklerden size uygun olanını aktif edin ve gerekli fare atamasını yapın. Bunu yaptıktan sonra oyun içinde bulunan hassasiyet ayarlarını da en doğru şekilde yapmanız gerekiyor. Bir yarışa girerek size göre en doğru hassasiyet ayarını belirleyin. Eğer doğru ayarı bulduysanız her şey hazır! Klavye ve fareyi oyun içinde de aktif etmek için F1 tuşuna basmanız gerekiyor.

Design Island

Design Island’ı bilgisayardan nasıl oynayabileceğinizi anlatan rehberimizin sonuna geldik. BlueStacks ile sadece Design Island değil tüm mobil oyunları bilgisayardan oynayabilirsiniz. Aklınıza takılan farklı konular olursa bize yorum olarak sormayı unutmayın.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler