Dice Dreams bilgisayardan nasıl oynanır?

Dice Dreams’te zarları atıp aynılarını elde ederek ekstra özellikler elde edin ve krallığınızı geliştirin.
Dice Dreams bilgisayardan nasıl oynanır
Dice Dreams bilgisayardan nasıl oynanır?

Dice Dreams oyununda zarları atın ve aynılarını denk getirerek ekstra özellikler elde edin ve krallığınızı geliştirin.

Bilgisayardan Dice Dreams Oyna!

Dice Dreams oyununu bilgisayardan oynamak için mobil oyunları PC üzerinden oynamanıza imkan tanıyan BlueStacks’i kullanmanız gerekiyor. Dice Dreams’ı BlueStacks ile bilgisayar üzerinden de oynayabilirsiniz. Eğer bilgisayarınızda BlueStacks yoksa öncelikle resmi sitesine giderek BlueStacks’i indirmeniz gerekiyor.

Dice Dreams Gizli Özellik
Dice Dreams’te zar atarak üç tane aynı zar elde ederseniz ekstra özellikler elde edebilirsiniz.

BlueStacks’i indirdikten sonra Google hesabınızı bağlamalısınız. Uygulama içerisinde yer alan Google Play Store’a giriş yapın ve sonrasında Google hesabınızı BlueStacks’e bağlayın. Hesap bağlama işlemini de bitirdikten hemen sonra arama kısmına “Dice Dreams” araması yapın ve 1 milyondan fazla indirilen bu oyunu oynamaya başlayın.

Bilgisayardan Dice Dreams nasıl oynanır?

Dice Dreams oyununu BlueStacks yardımıyla PC üzerinden oynayabilirsiniz. 2009 yılından beri kullanıcılarının bilgisayarlarını bir Android telefona çevirmelerine yardımcı olan BlueStacks ile yalnızca Dice Dreams’ı değil Google Play Store’da bulunan tüm oyunları PC üzerinden oynayabilirsiniz. Dice Dreams’ı PC’den oynamak için yapmanız gerekenler ise hemen aşağıda yer alıyor:

Dice Dreams ekstra özellik
Elde edeceğiniz özel yetenekler size ek zar atma hakkı tanıyabilir. Böylece daha fazla altın kazanabilirsiniz.
  • İlk olarak Android oyunları bilgisayarda oynamanıza yardım eden BlueStacks‘i bilgisayarınıza indirin.
  • Dosya inme süreci sona erdikten sonra, dosyaya tıklayarak kurulumun gerçekleşmesini bekleyin.
  • Kurulum sona erdikten sonra hali hazırda var olan veya yeni açtığınız Google Play Store (Google) hesabınız üzerinden sisteme giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra, arama kısmından Dice Dreams oyununu aratın.
  • Doğru oyunu bulduktan sonra, yükleme işlemini başlatın.
  • İndirme işlemi bittikten sonra tüm adımları doğru bir şekilde yerine getirdiyseniz artık oynayabilirsiniz.

Bilgisayardan Dice Dreams oynamanın avantajları neler?

Bilgisayarda sadece Dice Dreams değil, diğer Android oyunları da oynayabilirsiniz ve mobil oyunları bilgisayar üzerinden oynamanın en büyük avantajı da daha geniş ekran ve şarj sıkıntısının olmaması. Telefonlarınızda mobil oyun oynamak ve BlueStacks üzerinden mobil oyun oynamak kıyaslandığı zaman BlueStacks’in, akıllı cihazlara oranla kat ve kat daha fazla performans verdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Dice Dreams Geliştirme
Elde ettiğiniz altın ile yapılarınızı geliştirebilirsiniz.

Ayrıca mobil oyunlarınızı oynamak için sürekli olarak telefonunuzu açmanıza da gerek yok. Oyun oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz bu durumda da oyun oynarken şarjınızın azaldığının farkına varamayabilirsiniz. PC üzerinden oynayarak bu sorunun da önüne kolayca geçebilirsiniz.

Mouse ve Klavye Ayarı

Fare ayarlarınız, karakterinizi doğru bir şekilde kontrol etmek etmek için oldukça önemlidir. Bir mobil oyunu bilgisayarda oynamak fare ayarlarında bazı problemlere yol açabiliyor. Bundan dolayı ayarları hassas ve eksiksiz bir şekilde yapmanız gerekiyor. Dice Dreams oyununda fare ayarlarını yapmak için ekranın sağında bulunan klavye simgesine tıklayın. Bunu yaptıktan sonra oyun içinde bulunan hassasiyet ayarlarını da en doğru şekilde yapmanız gerekiyor. Oyuna girerek size göre en doğru hassasiyet ayarını belirleyin. Eğer doğru ayarı bulduysanız her şey hazır! Klavye ve fareyi oyun içinde de aktif etmek için F1 tuşuna basmanız gerekiyor.

Dice Dreams indir

“Dice Dreams, PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. Dice Dreams gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun içinde yaşadığınız teknik sorunları emülatör üzerindeki “Destek” bölümünden gerekli yerlere ulaştırmayı unutmayın. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum‘u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts