DOP 2 bilgisayardan nasıl oynanır?

DOP 2 oynarken bölümleri geçmek için hayal gücünüzü olabildiğince zorlayarak bölümleri geçin. Oyunda kurtarmanız gereken çok kişi var.
DOP 2 Delete One Part indir
DOP 2 bilgisayardan nasıl oynanır?

DOP 2 oynarken bilmeceleri çözmek için hayal gücünüzü ve becerilerinizi birleştirin. Her seviyeyi geçmek için neyi sileceğinize dikkatlice düşünüp karar vermeniz gerekiyor.

Bilgisayardan DOP 2 Oyna!

DOP 2 PC üzerinden de oynanabiliyor. Mobil bulmaca türüne farklı bir soluk getiren DOP 2, kendine özgü grafikleri ile oldukça dikkat çekiyor. Oynanış tarafındaki karakter ve yetenek skalası da epey fazla. DOP 2 BlueStacks ile PC üzerinden de oynanabiliyor. Peki bu yapımı bilgisayar üzerinden nasıl oynayabilirsiniz? Bilgisayarlarda mobil oyun oynayarak fare, klavye ve büyük ekranda oynama avantajları elde edebilirsiniz. Mobil telefonlarınızda ve BlueStacks üzerinden mobil oyun oynamak kıyaslandığı zaman BlueStacks’in, akıllı cihazlara oranla kat ve kat daha fazla performans verdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca mobil oyunlarınızı oynamak için sürekli olarak telefonunuzun açılmasına da gerek kalmıyor çünkü BlueStacks ile o sorunu da kolayca çözebiliyorsunuz.

DOPS 2 oyna
DOPS 2’yi bilgisayardan oynayarak seviyeleri çok daha hızlı geçebilirsiniz.

Bir mobil oyunu bilgisayar üzerinden oynamak donanımsal olarak büyük bir fark yaratacaktır. Mobil cihazınızda aldığınız performans bilgisayara nazaran çok daha düşük olacaktır. Bundan dolayı bilgisayar üzerinden DOP 2 oynamak daha yüksek FPS almanızı sağlayacaktır. Yüksek FPS değeri sayesinde akıcı bir oyun deneyimine sahip olabilirsiniz. Ayrıca yüksek FPS’in verdiği akıcılık sayesinde diğer oyunculara nazaran çok daha avantajlı olacaksınız.

DOP 2 PC üzerinden nasıl oynanır?

DOP 2’yi bilgisayar üzerinden oynamak için yüksek performans veren bir Android emülatöre ihtiyacınız var. Bu konuda size BlueStacks‘i öneriyoruz. BlueStacks’i bilgisayarınıza başarılı bir şekilde indirdikten sonra emülatör üzerinden Google hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınıza girdikten sonra BlueStacks’e otomatik olarak yüklü gelen Play Store‘a giriyoruz. “DOP 2” aramasını yaptıktan sonra çıkan listede oyunumuzu bulup Yükle butonuna tıklıyoruz. Yaklaşık 82MB boyuta sahip oyunumuz artık emülatörünüze iniyor olacak.

DOP 2 oyna
Küçük kıza yardım etmek için perdeleri silin.

Oyunu başarılı bir şekilde indirdikten sonra oyunun simgesi BlueStacks ana menüsüne gelmiş olacak. Bu simgeye tıklayıp oyuna giriş yapabilirsiniz. Fakat oyunu oynamadan önce kontrol ayarlarını tamamlamanız gerekiyor. Aksi takdirde oyunu tam olarak oynayamayabilirsiniz.

DOP 2 Kontrol Ayarları

Fare ve klavye ayarlarınız, karakterinizi doğru bir şekilde kontrol etmek etmek için oldukça önemlidir. Bir mobil oyunu bilgisayarda oynamak fare ayarlarında bazı problemlere yol açabiliyor. Bundan dolayı ayarları hassas ve eksiksiz bir şekilde yapmanız şart. DOP 2 fare ayarlarını yapmak için ekranın sağında bulunan klavye simgesine tıklayın.

DOP 2 PC üzerinden oyna
DOP 2’de PlayStation 5 de es geçilmemiş.

Açılan pencerenin sağında bulunan “Nişan Al & Ateş Et” seçeneğini aktif edin ve gerekli fare atamasını yapın. Bunu yaptıktan sonra oyun içinde bulunan hassasiyet ayarlarını da en doğru şekilde yapmanız gerekiyor. Oyuna girerek size göre en doğru hassasiyet ayarını belirleyin. Yine aynı bölümde bulunan klavye atamalarını da isteğinize göre ekleyebilirsiniz. Bu sayede oyun içinde daha hızlı hareketler yapmak için klavyeden yardım alabilirsiniz. Eğer en doğru ayarı bulduysanız her şey hazır! Klavye ve fareyi oyun içinde de aktif etmek için F1 tuşuna basmanız gerekiyor.

DOP 2 indir

Bu yazımızda DOP 2’yi nasıl bilgisayar üzerinden oynayabileceğinizi anlattık. Bu tarz içeriklerin devamı için Mobidictum’u takip etmeyi ve yazılarınızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili İçerikler