Dragon Mania bilgisayardan nasıl oynanır?

Ejderha şehri sizleri bekliyor! Büyü dolu bir dünyada efsanevi ejderlerden oluşan bir takım yaratın, farklı ada ve dünyalardaki destansı savaşlarda sana katılacak bu ejderleri yavrulatarak ve eğiterek güçlerinde ustalaştırın!
Dragon Mania bilgisayardan nasıl oynanır
Dragon Mania bilgisayardan nasıl oynanır?

Dragon Mania bilgisayardan nasıl oynanır? Dragon Mania’yı bilgisayardan oynayarak telefondan karşılaşabileceğiniz birçok sorunun önüne geçebilirsiniz.

Dragon Mania PC üzerinden de oynanabiliyor!

Dragon Mania oyununu bilgisayardan oynamak için mobil oyunları PC üzerinden oynamanıza imkan tanıyan BlueStacks’i kullanmanız gerekiyor. Eğer bilgisayarınızda BlueStacks yoksa öncelikle resmi sitesine giderek BlueStacks’i indirmeniz gerekiyor.

DragonMania ejder alma
DragonMania’da farklı farklı ejderler satın alabilirsiniz.

BlueStacks’i indirdikten sonra Google hesabınızı bağlamalısınız. Uygulama içerisinde yer alan Google Play Store’a giriş yapın ve sonrasında Google hesabınızı BlueStacks’e bağlayın. Hesap bağlama işlemini de bitirdikten hemen sonra arama kısmına “Dragon Mania” araması yapın ve 50 milyondan fazla indirilen bu oyunda sizler de yer alın.

Dragon Mania bilgisayardan nasıl oynanır?

Dragon Mania oyununu BlueStacks yardımıyla PC üzerinden oynayabilirsiniz. 2009 yılından beri kullanıcılarının bilgisayarlarını bir Android telefona çevirmelerine yardımcı olan BlueStacks ile yalnızca Dragon Mania’yı değil Google Play Store’da bulunan tüm oyunları PC üzerinden oynayabilirsiniz. Dragon Mania’yı PC’den oynamak için yapmanız gerekenler ise hemen aşağıda yer alıyor:

DragonMania Habitat
Ejderlerinizin yavaş alanına uygun habitatı yapın.
  • İlk olarak Android oyunları bilgisayarda oynamanıza yardım eden BlueStacks‘i bilgisayarınıza indirin.
  • Dosya inme süreci sona erdikten sonra, dosyaya tıklayarak kurulumun gerçekleşmesini bekleyin.
  • Kurulum sona erdikten sonra hali hazırda var olan veya yeni açtığınız Google Play Store (Google) hesabınız üzerinden sisteme giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra, arama kısmından Dragon Mania oyununu aratın.
  • Doğru oyunu bulduktan sonra, yükleme işlemini başlatın.
  • İndirme işlemi bittikten sonra tüm adımları doğru bir şekilde yerine getirdiyseniz artık oynayabilirsiniz.

Bilgisayardan Dragon Mania oynamanın avantajları neler?

Bilgisayarda sadece Dragon Mania değil, diğer Android oyunları da oynayabilirsiniz ve mobil oyunları bilgisayar üzerinden oynamanın en büyük avantajı da daha geniş ekran ve şarj sıkıntısının olmaması.

DragonMania Savaş
Savaşlar yaparak altın kazanabilirsiniz.

Telefonlarınızda mobil oyun oynamak ve BlueStacks üzerinden mobil oyun oynamak kıyaslandığı zaman BlueStacks’in, akıllı cihazlara oranla kat ve kat daha fazla performans verdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca mobil oyunlarınızı oynamak için sürekli olarak telefonunuzu açmanıza da gerek yok. Oyun oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz bu durumda da oyun oynarken şarjınızın azaldığının farkına varamayabilirsiniz. PC üzerinden oynayarak bu sorunun da önüne kolayca geçebilirsiniz.

Dragon Mania indir

“Dragon Mania, PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. Dragon Mania gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun içinde yaşadığınız teknik sorunları emülatör üzerindeki “Destek” bölümünden gerekli yerlere ulaştırmayı unutmayın. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum‘u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts