Dragon Revolt Hile Gibi Taktikler

Dragon Revolt’ta doğru taktikleri uygulayarak sunucunun en iyisi olun.
Dragon Revolt Hile Gibi Taktikler
Dragon Revolt oynarken nelere dikkat edilmeli?

Dragon Revolt hile gibi taktikler sayesinde günlerinizi harcamadan çok hızlı gelişin. Bu tarz MMORPG oyunlarında gelişmek oldukça önemli. Ancak sadece gelişmeye ekstra bir önem gösterilmemeli. Karakterinizin seviyesi ne kadar artarsa artsın aynı zamanda ekipmanlarınızı da güçlendirmelisiniz. Aksi taktirde ilerleyen seviyelerde canavarları kesmekte ve görevleri yapmakta zorlanacağınızı göreceksiniz. Snail Games tarafından geliştirilen Dragon Revolt’u sadece mobil cihazlar üzerinden oynamamalısınız. Çünkü cihazınızın şarjı bittiğinde oyuna uzun bir süre ara vermek zorunda kalabiliyorsunuz. O yüzden aradığınız tüm oyunları bulabileceğiniz ve en iyi telefonlardan 6 kat daha hızlı çalışan BlueStacks‘i kullanmanız oyunda çok hızlı gelişmenizi sağlayacak.

Dragon Revolt Hile

7 Haziran 2017 tarihinde lansmanı yapılan oyunun günümüze kadar güncellemeleriyle Play Store’da gözüken 45 MB’lık bir büyüklüğe ulaştı. Ancak oyun içi yüklemesiyle 800 MB’a yakın bir büyüklüğe sahip oluyor. 1 milyondan aşkın oyuncu sayısına sahip Dragon Revolt’u indirmek için yapmanız gerekenler basit. Son güncellemesini 13 Mayıs tarihinde alan oyun neredeyse her ay düzenli olarak güncelleme getirilmeye çalışılıyor. Güncelleme gelmesi harika bir şey. Çünkü her güncellemede daha da derine ineceğiniz yeni aksiyon dolu maceralar gelebiliyor. Oyunda 4 dil desteği bulunmasına rağmen henüz Türkçe dil desteği bulunmuyor. Bu tarz MMORPG oyunu nasıl oluyor da 45 MB olabiliyor sorularını duyar gibiyim. Dragon Revolt’u indirdikten sonra oyuna giriş yaptığınızda yaklaşık 745 MB’lık bir oyun içi indirmesi yapmalısınız.

Dragon Revolt Hile Gibi Taktikler
Dragon Revolt hile gibi taktikler kullanarak sunucunun en iyisi olun.

Dragon Revolt hile gibi taktikler

Oyunlarda her zaman strateji ve plan yapmanız durumunda daha iyi olacaksınız. Ancak MMORPG oyunları biraz farklı işliyor. Yeni başladıysanız PvP’ye katılmamalı aksine PvE oyun tarzında oynamalısınız. İlerleyen zamanlarda PvP modlarına katılabilirsiniz. Savaşların vazgeçilmezi olan ekipmanlar toplamalı ve onları güçlendirmelisiniz. Bir seviyeye takılı kalıp uzun bir süre eşya güçlendirmesi yapmamalısınız. Çünkü seviyeniz ilerledikçe daha güçlü kılıçlar bulacaksınız. Etrafta öldürebildiğiniz kadar yaratık öldürmelisiniz. Canavar öldürmek dışında görevleri de yapmanız gerekiyor. İlk önceliğiniz görevler olmalı. Çünkü görevleri bitirdiğinizde daha fazla ödül kazanırsınız.

Dragon Revolt Canavarlar
Seviyenize göre canavar keserek daha hızlı gelişin.

Canavar kesin

Etrafta görebileceğiniz neredeyse tüm canavarlara saldırmayı deneyin. Saldırırken dikkat etmelisiniz. Seviyenize göre canavar kesmek daha iyi olacak. Seviyenizin çok üzerinde canavar kesmek fazla tecrübe ve daha iyi ekipmanlar kazanmanızı sağlayabilir. Ancak yaratığı kesmeye çalışırken bir veya iki vuruşta ölmeniz muhtemel.

Dragon Revolt Ödüller
Ödüller toplayarak ekipmanlarınızı geliştirin.

Ödüller toplayın

Güzel ödüller veren her şeyi uygulamaya çalışın. Kazanabileceğiniz küçücük bir ekipman ileride işinize yarayabilir. Özellikle yeni başlayanlara verilen hediyeler başlangıç için oldukça önemli. Etkinlikleri takip ederek sevdiğiniz ödülleri toplamak için uğraşmalısınız. Bu sayede hem tecrübe puanı toplayacaksınız hem ekipman kazanacaksınız. Çoğu oyuncu ana görevler dışarısına pek çıkmıyor. Ancak etkinliklerin ödülleri çoğu zaman görevlerden daha fazla oluyor.

Dragon Revolt Görevler
Görevler yaparak daha hızlı gelişin.

Görevleri ihmal etmeyin

Evet canavar kesmek ve ödül veren etkinlikler önemli olabilir. Ancak bir yerden sonra görevler daha önemli olacak. Hızlıca görevleri yaparak ilerlemek daha hızlı seviye atlamanıza yarayabilir. Seviye dışarısında verdiği ödüller sayesinde ekipmanlarınızı güçlendirebilirsiniz.

Dragon Revolt Ekipmanlar
Ekipmanlarınızı geliştirerek daha güçlü olun.

Olabildiğince aktif olun

Oyunları sadece mobil cihazlar üzerinden oynamak yerine BlueStacks üzerinden oynayın. Bu şekilde hem cihazlarınız ısınmaz ve şarjı bitmez. Daha uzun süre oyun oynayabilirsiniz. Her oyunda aktif olmak önemli olduğu gibi bu oyunda da önemli. Seçtiğiniz sunucunun en iyisi olmak gibi bir hedefiniz varsa kesinlikle daha uzun süre aktif olmalısınız.

Dragon Revolt bilgisayar üzerinden nasıl oynanır?

Artık Android platformdaki tüm oyunları bilgisayar üzerinden oynamak oldukça basit. BlueStacks indirerek Play Store’da yer alan tüm oyunları BlueStacks üzerinden daha hızlı ve daha kaliteli bir şekilde oynayabilirsiniz. Ayrıca klavye ve fare ayarlarını yaparak oyunda daha hızlı kombolar yapabilirsiniz. Bu şekilde canavarlar karşısında güçlü olacaksınız. BlueStacks’i indirdikten sonra aktif olarak kullandığınız Google hesabınızı bağlamalısınız. Hesap bilgilerinizi girdikten sonra arama kısmına gelip Dragon Revolt yazarak oyunu indirebilirsiniz. Oyunu indirdikten sonra 10 dakika kadar sürebilecek bir oyun içi güncellemesi yapmanız gerekiyor. Her şey tamamlandıktan sonra oyun ayarlarından ayarlarınızı kişiselleştirebilir hatta emülatör ayarından detaylı ayarlar da yapabilirsiniz.

Dragon Revolt Hile

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts