Draw Joust bilgisayardan nasıl oynanır?

Arabanızı çizin, sürüşünüzü yapın ve rakibinizi platform dışına itin. Turnuvayı kazanabilmek için yeteri beceriye sahip misiniz?
Draw Joust çizim
Draw Joust bilgisayardan nasıl oynanır?

Draw Joust bilgisayardan nasıl oynanır? Draw Joust’u bilgisayardan oynayarak telefondan karşılaşabileceğiniz birçok sorunun önüne geçebilirsiniz.

Draw Joust PC üzerinden de oynanabiliyor!

Draw Joust oyununu bilgisayardan oynamak için mobil oyunları PC üzerinden oynamanıza imkan tanıyan BlueStacks’i kullanmanız gerekiyor. Eğer bilgisayarınızda BlueStacks yoksa öncelikle resmi sitesine giderek BlueStacks’i indirmeniz gerekiyor.

draw joust savaş
Draw Joust’ta çizdiğiniz araçlarla rakiplerinizi yenmelisiniz.

BlueStacks’i indirdikten sonra Google hesabınızı bağlamalısınız. Uygulama içerisinde yer alan Google Play Store’a giriş yapın ve sonrasında Google hesabınızı BlueStacks’e bağlayın. Hesap bağlama işlemini de bitirdikten hemen sonra arama kısmına “Draw Joust” araması yapın ve 50 milyondan fazla indirilen bu oyunda sizler de yer alın.

Draw Joust bilgisayardan nasıl oynanır?

Draw Joust oyununu BlueStacks yardımıyla PC üzerinden oynayabilirsiniz. 2009 yılından beri kullanıcılarının bilgisayarlarını bir Android telefona çevirmelerine yardımcı olan BlueStacks ile yalnızca Draw Joust’u değil Google Play Store’da bulunan tüm oyunları PC üzerinden oynayabilirsiniz. Draw Joust’u PC’den oynamak için yapmanız gerekenler ise hemen aşağıda yer alıyor:

Draw Houst oyna
Rakibinizi platformun dışına atarsanız ya da sahip olduğunuz silahlarla arabasını patlatıp rakibinizi öldürerek oyunu kazanabilirsiniz.
  • İlk olarak Android oyunları bilgisayarda oynamanıza yardım eden BlueStacks‘i bilgisayarınıza indirin.
  • Dosya inme süreci sona erdikten sonra, dosyaya tıklayarak kurulumun gerçekleşmesini bekleyin.
  • Kurulum sona erdikten sonra hali hazırda var olan veya yeni açtığınız Google Play Store (Google) hesabınız üzerinden sisteme giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra, arama kısmından Draw Joust oyununu aratın.
  • Doğru oyunu bulduktan sonra, yükleme işlemini başlatın.
  • İndirme işlemi bittikten sonra tüm adımları doğru bir şekilde yerine getirdiyseniz artık oynayabilirsiniz.

Bilgisayardan Draw Joust oynamanın avantajları neler?

Bilgisayarda sadece Draw Joust değil, diğer Android oyunları da oynayabilirsiniz ve mobil oyunları bilgisayar üzerinden oynamanın en büyük avantajı da daha geniş ekran ve şarj sıkıntısının olmaması.

Telefonlarınızda mobil oyun oynamak ve BlueStacks üzerinden mobil oyun oynamak kıyaslandığı zaman BlueStacks’in, akıllı cihazlara oranla kat ve kat daha fazla performans verdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca mobil oyunlarınızı oynamak için sürekli olarak telefonunuzu açmanıza da gerek yok. Oyun oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz bu durumda da oyun oynarken şarjınızın azaldığının farkına varamayabilirsiniz. PC üzerinden oynayarak bu sorunun da önüne kolayca geçebilirsiniz.

Draw Joust indir

“Draw Joust, PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. Draw Joust gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun içinde yaşadığınız teknik sorunları emülatör üzerindeki “Destek” bölümünden gerekli yerlere ulaştırmayı unutmayın. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum‘u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts