Dream League Soccer 2020 Para ve Elmas Hilesi Zararları

Dream League Soccer 2020 para hilesi kullanmak telefonlara büyük zarar verebiliyor.
dream league soccer 2020
Dream League Soccer’daki hilelerin zararlarından ve alternatiflerden bahsettik.

Dream League Soccer 2020 para ve elmas hilesi son dönemde çok fazla öne çıkmaya başladı. Birçok oyuncu oyunda daha hızlı gelişmek ve daha iyi kadrolar kurmak için hile kullanmak istiyor. Hile kullanmak aslında telefonlara çok büyük zararlar verebiliyor; hatta kişisel bilgilerinizin bile çalınmasına yol açabilir.

DLS 2020 hilesi APK dosyaları ile yükleniyor. Bu da aynı zamanda 3. parti uygulamaların da telefonunuza kurulması anlamına geliyor. APK, Android uygulamaların ve oyunların kurulum dosyası. Google Play Store’dan indirdiğiniz her şey aslında APK olarak telefonunuza yükleniyor. İnternette de birçok APK dosyası indirmenizi sağlayan site var. Bunların arasında çok popüler ve neredeyse tamamen güvenilir olan siteler de var. Bu siteler zaten hile dağıtımı vb. zararlı yazılımları paylaşmıyorlar. Bir de sizi hile vaadi ile kandıran siteler var.

dream league soccer 2020 hilesi
Hile kullanmak zararlı yazılımlar için en ideal ortam demektir.

Dream League Soccer 2020 Para ve Elmas Hilesi

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi APK bir kurulum dosyası. Yani isteyen bilgisayar korsanı bu dosyaların içine zararlı yazılımlar da yükleyebilir. Bu yazılımlar ile telefonlarınıza sızabilir, kişisel bilgilerinizi çalabilir veya telefonunuzu kullanılamaz hale bile getirebilirler. Aynı zamanda hile kullanmanın hesabınızın banlanmasına da yol açabileceğini unutmamak gerek. Hile kullanmak yerine yapabileceğiniz çok daha avantajlı yöntemler var. Bunların en başında ise eğer daha hızlı gelişmek ve her maçı kazanmak istiyorsanız bilgisayardan oynamak geliyor.

Bilgisayardan oynamayı anlatmadan önce hile kullanmanın vereceği zararların detaylarına değinelim; ilk olarak kötü amaçlı yazılımlar ile kişisel bilgileriniz çalınabilir. Bu aynı zamanda telefona kayıtlı kredi kartı, rehber ve şifrelerinizin de çalınması anlamına geliyor. İsteyen bilgisayar korsanı kendini belli etmeden uzun bir süre telefonunuzu bile izleyebilir. Bunun dışında fotoğraf ve videolarınız da çalınabilir. Aslında en çok görülen hack yöntemlerinden biri bu. İnsanların kişisel ve özel fotoğraflarını çalan korsanlar daha sonra fidye karşılığında bunu şantaj olarak kullanıyorlar. Birçok ünlü ismin daha önce karıştığı iCloud hacklenmeleri gibi düşünebilirsiniz.

Son olarak telefonunuza büyük zararlar vermesinden bahsetmek gerek. Binlerce lira harcayıp aldığınız telefonlar bir hile uğruna kullanılamaz hale gelebilir. Bu da fidye olaylarından sonra en çok kullanılan yöntemlerden biri. Telefona yerleşen bir virüs içten içe telefonu bozuyor. Üstüne internette dolaşmak istediğiniz zaman sürekli kendi sitesini açıyor. Daha önce bu durum başınıza geldiyse kurtulmanın tek yolunun telefona format atmak olduğunu biliyorsunuzdur. Bazı durumlarda bu işlem bile işe yaramayabilir.

dream league soccer 2020 indir
Sadece oynayarak daha hızlı para kasabilirsiniz.

Hızlı Para Kasmak

Bir an önce güçlü bir kadro kurma isteğinizi anlıyoruz ama telefona zarar vermektense, oyunu oynayarak daha hızlı para kasabilirsiniz. Telefondan oynarken zorlanıyorsanız ve maçları kazanamıyorsanız, BlueStacks ile bilgisayardan oynayabilirsiniz. Program size klavye ve fare ile oynama imkanı tanıyor. Yani takımınızdaki oyuncuları klavyeden kontrol edebilirsiniz; şut, pas ve orta gibi motorları da yine klavye üzerinden kontrol edebilirsiniz. Bunun için yapmamız gereken tek şey BlueStacks indirmek.

BlueStacks tamamen ücretsiz ve güvenilir bir emülatör. Testimizden sonra oldukça hızlı ve kolay oynanış sunduğunu söyleyebiliriz. Programın içerisinde sürekli bildirim göndererek oyunların son durumu ve güncellemeleri hakkında notlar paylaşıyorlar. Bu iki güzel özelliğin yanında tamamen özelleştirebilir klavye ayarları da bulunuyor. Yani örneğin şut atmayı A tuşundan, D tuşuna taşımak isterseniz bunu BlueStacks ile yapabiliyorsunuz. Grafik ayarları bölümünden de oyunlarda kasma problemi yaşadığınız zaman gerekli ayarları yapabiliyorsunuz. Böylece her bilgisayarın mobil oyunları açması sağlanıyor. Dream League Soccer 2020 için de özel ayarlar mevcut. Bunları kendiniz özelleştirebilirsiniz. Sözü de fazla uzatmadan BlueStacks nasıl indirilir sorusunu cevaplayalım.

dream league soccer 2020 pc
BlueStacks ücretsiz bir şekilde PC’den mobil oyun oynamanızı sağlıyor.

BlueStacks nasıl indirilir?

Programı indirmek için öncelikle kendi sitesini ziyaret etmeniz gerekiyor. Ana sayfada yer alan indirme butonundan ücretsiz bir şekilde indirme işlemini yapabilirsiniz. Kurulumu tamamladıktan sonra, program içerisinde Google Play Store yüklü olarak geliyor. Öncelikle Play Store’da Google hesabınız ile oturum açmanız gerek. Telefondaki hesabınızı burada da kullanabilirsiniz. Oturum açtıktan sonra dilediğiniz mobil oyunları indirebilirsiniz. Oyunlar indikten sonra otomatik olarak kuruluyor. Daha sonra oyun keyfine varabilirsiniz.

BlueStacks ile maçlarınızı özel klavye ayarlarınız ile oynayabilir ve tüm maçları kazanabilirsiniz. Böylece Dream League Soccer 2020 para hilesi kullanmanıza gerek kalmadan hızlı para kasabilirsiniz. Bir rehberimizin daha sonuna geldik. Kafanıza takılan farklı konular olursa bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts