Dream League Soccer 2020: Yeni Başlayanlara Taktikler

Bu rehberimizde oyuna yeni başlayan oyuncularımızın uygulayabileceği taktikler bulunuyor.
Dream League Soccer 2020 Giriş Arkaplan
Dream League Soccer 2020 oyununa yeni başlayanlar uygulayabileceği ipuçları.

Dream League Soccer 2020 başlangıç rehberi geldi! Bu rehberimizde oyuna yeni başlayan oyuncularımızın uygulayabileceği taktikler bulunuyor.

Dream League Soccer 2020 Başlangıç Rehberi

Dream League Soccer, mobil futbol oyunları içerisinde en popüler olanlarından biri. Grafikleri, oynanışı ve oyuncu sayısıyla oldukça başarılı bir oyun olduğunu söyleyebiliriz. 2 yıl önce çıkmış olmasına rağmen hâlâ en çok oynanan futbol oyunu. Bu kadar popüler olunca, oyuncular da bu oyuna başlamak istiyor ama neler yapabileceğine dair pek bir bilgileri olmuyor.

Dream League Soccer 2020 Maç Girişi
Dream League Soccer 2020 oynarken sakin ve tedbirli oynamalısınız.

Oyun içerisinde kendi takımınızı kurabiliyor, özelleştirebiliyor ve başarılı olmak için takımına stratejiler uygulatıyorsunuz. Oyun içerisinde küme sistemi bulunuyor ve kümenizi yükseltmek için maçlara giriyor veya turnuvalar yapıyorsunuz. Ayırca oyun içerisinde kazanabileceğiniz bir sürü kupa türü bulunuyor. Bu yönden oyun oldukça güzel ve keyifli. Para kazandıkça kendi stadyumunuzu da inşa edebiliyorsunuz. Eğer bu oyuna yeni başladıysanız ve bilgi sahibi olmak istiyorsanız okumaya devam etmelisiniz.

Dream League Soccer 2020 Takım Planı
Dream League Soccer 2020 oyununda takım planını rakibe göre değiştirin.

Farklı farklı taktikler deneyin

Oyun içerisinde takımını yönetebileceğiniz veya stratejinizi değiştirebileceğiniz bol bol taktikler bulunuyor. Örnek verecek olursak oyun planında takım düzenini 4-3-2 ile oynuyorsanız bunu 4-1-3-2 taktiği ile değiştirip, takımınızın hangi taktikte daha iyi olduğunu öğrenmiş olursunuz. Yani takımınız için en iyi dizilişi bulduğunuz zaman üstüne birde güzel bir strateji uyguladığınız zaman, yani ne zaman agresif davranmalı ne zaman defansif davranmayı bildiğiniz zaman her maçı kazanabilirsiniz. Maç esnasında en uygun taktiği zaten kafanızda yaratmış olacaksınız. Eğer bir taktik belirlediniz ve bu sizi her maç kazandırıyorsa yola onunla devam edin. Ama ileride turnuvalara katılacaksanız rakibine göre plan yapmalısınız bunu unutmayın.

Dream League Soccer 2020 Takım Kaptanı
Dream League Soccer 2020 oynarken yüksek seviyeye sahip oyuncular bulundurun.

Takımınızda seviyesi yüksek oyuncular bulundurun

Takımınızda her zaman yüksek performansa sahip oyuncular bulundurmaya çalışın. Yedek kulübenizde her zaman daha güçsüz oyuncular tutmaya çalışın, oyunun ilerleyen zamanlarında performansı yüksek oyuncular yorulursa onları devreye sokarsınız. Yani her maç elinizde bulunan en iyi oyuncular ile oynamaya çalışın. Oyuncularınız ne kadar yüksek seviyeli olursa sizlerin işine bir o kadar yarayacak. Ama bu oyuncuları oynatırken özelliklerine de dikkat etmelisiniz, mesela biri sağ ortada iyiyse onu gidip sol orta taraflara koymamaya özen gösterin. Özellikleri neyse ona göre plan yapın.

Dream League Soccer 2020 Takım Kurma
Dream League Soccer 2020 de kendi takımınızı kurabiliyorsunuz.

Maçın gidişatına göre stratejiler yaratın

Oyunun gidişatına göz gezdirerek neler yapabileceğinize bakmalısınız. Örneğin rakibinizden yol yediniz ve geri düştünüz, o dakikadan sonra artık agresif oynamalı ve saldırıya geçmelisiniz. Çünkü rakibiniz sizden bir gol önde olacağından dolayı durumu eşit yapmaya çalışın. Eğer siz gol atıp rakibinizden öne geçtiyseniz, savunma yaparak rakibe gol attırmamaya çalışın. Savunma yaparken rakip oyuncudan topu çalmaya ve rakibe vermemeye çalışın. Eğer topu rakibinizden alamıyorsanız yapacağınız şey oyuncular ayağına kayıp, topu ele geçirmek olmalı. Ayrıca oyunun ilerleyen zamanlarında daha fazla taktik almak istiyorsanız “Dream League Soccer 2020 Taktikleri” rehberimize göz atabilirsiniz.

BlueStacks üzerinden oynayın

Dream League Soccer 2020 oynamak istiyorsanız BlueStacks üzerinden oynayabilirsiniz. Bu emülatörü kullanarak oyunda daha uzun süre aktif olabilirsiniz. Böylelikle fazla maç yaparak kümenizi daha da arttırabilirsiniz. Aynı zamanda grafik, performans ve en az oyun hatası bulunduğundan oyun zevkiniz daha da artacak.

  • BlueStacks’i açarak Google hesabınızı bağlayın
  • Play Store’dan Westland Survival araması yaparak oyunu indirin.
  • Dosya indirimi bittikten sonra oyuna girerek istediğiniz ayarları uygulayın.

mobidictum_indir_banner_800x90

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts