Dystopia: Contest of Heroes bilgisayardan nasıl oynanır?

Dystopia Contest of Heroes oyununda takım olarak taktiklerinizi geliştirin ve bu eşsiz RPG strateji oyununda yanınızda olmasını istediğiniz kahramanı seçin.
Dystopia Contest of Heroes bilgisayardan nasıl oynanır
Dystopia: Contest of Heroes bilgisayardan nasıl oynanır?

Dystopia Contest of Heroes oyununda takım olarak taktiklerinizi geliştirin ve bu eşsiz RPG strateji oyununda yanınızda olmasını istediğiniz kahramanı seçin. İstediğiniz oyun tarzına uygun kahramanı seçip onları eşsiz ekipman ve beceriler ile kuşatabilirsiniz. Harita bir strateji oluşturmak için ittifak kurun ve Teknoloji Ağacı ile galaksiyi fethetmek için gücünüzü klanınızdaki diğer oyuncular ile birleştirin.

PC Üzerinden Dystopia Contest of Heroes Oyna!

Dystopia Contest of Heroes’u PC üzerinden oynamak için en iyi telefonlardan bile 9 kat hızlı olan bir Android emülatörü olan BlueStacks’e ihtiyacınız var. Google Play mağazasında bulunan tüm oyunları bu emülatör ile sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey BlueStacks’i resmi internet sitesinden indirmek.

Dystopia Üs
Dystopia Contest of Heroes’te üssünüzü geliştirerek askerlerinizi ve birçok özelliğinizin seviyesini yükseltebilirsiniz.

Dystopia Contest of Heroes gibi RPG oyunları özellikle mobil platformlarda oldukça popüler. Dystopia Contest of Heroes, mobil cihazları pek zorlayan bir mobil oyun olmasa da arkada sürekli olarak açık kalacağından dolayı fazlasıyla şarj problemi yaratabilir. Oyunu bilgisayar üzerinden oynayarak bunun gibi sorunların üstesinden gelebilir, klavye ve farenin vereceği rahatlığı sonuna kadar kullanabilirsiniz.

Dystopia Contest of Heroes bilgisayardan nasıl oynanır?

Dystopia Contest of Heroes oyununu BlueStacks yardımıyla PC üzerinden oynayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken mobil oyunları PC üzerinden oynayabilmenizi sağlayan Android oyun emülatörü BlueStacks’i bilgisayarınıza indirmek. 2009 yılından beri kullanıcılarının bilgisayarlarını bir Android telefona çevirmelerine yardımcı olan BlueStacks ile yalnızca Dystopia Contest of Heroes’i değil Google Play Store’da bulunan tüm oyunları PC üzerinden oynayabilirsiniz. Dystopia’yı PC’den oynamak için yapmanız gerekenler ise hemen aşağıda yer alıyor:

Dystopia Yükseltme
Dystopia’da çekirdeği geliştirerek birçok yeni özellik açabilirsiniz.
  • İlk olarak  Android oyunları bilgisayarda oynamanıza yardım eden Bluestacks‘i bilgisayarınıza indirin.
  • Dosya inme süreci sona erdikten sonra, dosyaya tıklayarak kurulumun gerçekleşmesini bekleyin.
  • Kurulum sona erdikten sonra hali hazırda var olan veya yeni açtığınız Google Play Store (Google) hesabınız üzerinden sisteme giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra, arama kısmından Dystopia Contest of Heroes oyununu aratın.
  • Doğru oyunu bulduktan sonra, yükleme işlemini başlatın.
  • İndirme işlemi bittikten sonra tüm adımları doğru bir şekilde yerine getirdiyseniz artık oynayabilirsiniz.

Fare Ayarları

Fare ayarlarınız, bu tarz bir oyun için çok da önemli olmayabilir. Fakat yine de oyunu bilgisayarda oynamak fare ayarlarında bazı problemlere yol açabiliyor. Bundan dolayı ayarları hassas ve eksiksiz bir şekilde yapmanızı öneriyoruz. Dystopia Contest of Heroes PC fare ayarlarını yapmak için ekranın sağında bulunan klavye simgesine tıklayın.

Dystopia Galibiyet
Harita üzerinden rakiplerinizi yenerek altın ve enerji kazanabilirsiniz.

Açılan pencerenin sağında bulunan seçeneklerden size uygun olanını aktif edin ve gerekli fare atamasını yapın. Bunu yaptıktan sonra oyun içinde bulunan hassasiyet ayarlarını da en doğru şekilde yapmanız gerekiyor. Bir yarışa girerek size göre en doğru hassasiyet ayarını belirleyin. Eğer doğru ayarı bulduysanız her şey hazır! Klavye ve fareyi oyun içinde de aktif etmek için F1 tuşuna basmanız gerekiyor.

Dystopia Contest of Heroes indir

Dystopia Contest of Heroes’u bilgisayardan nasıl oynayabileceğinizi anlatan rehberimizin sonuna geldik. BlueStacks ile sadece Dystopia Contest of Heroes değil tüm mobil oyunları bilgisayardan oynayabilirsiniz. Aklınıza takılan farklı konular olursa bize yorum olarak sormayı unutmayın.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler