Earn to Die 2 bilgisayardan nasıl oynanır?

Earn to Die 2 oynarken amacınız karşınıza çıkan zombileri ezip geçerek istila edilmiş şehirlerden kurtulmak. Hayatta kalmak için aracınızı geliştirin ve zombilerin üzerine sürerek onları ortadan kaldırın.
Earn to Die 2 pc üzerinden nasıl oynanır
Earn to Die 2 bilgisayardan nasıl oynanır?

Earn to Die 2 oynarken amacınız karşınıza çıkan zombileri ezip geçerek istila edilmiş şehirlerden kurtulmak. Hayatta kalmak için aracınızı geliştirin ve zombilerin üzerine sürerek onları ortadan kaldırın.

Bilgisayardan Earn to Die 2 Oyna!

Earn to Die 2 oyununu BlueStacks yardımıyla PC üzerinden oynayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken mobil oyunları PC üzerinden oynayabilmenizi sağlayan Android oyun emülatörü BlueStacks’i bilgisayarınıza indirmek. 2009 yılından beri kullanıcılarının bilgisayarlarını bir Android telefona çevirmelerine yardımcı olan BlueStacks ile yalnızca Earn to Die 2’yi değil Google Play Store’da bulunan tüm oyunları PC üzerinden oynayabilirsiniz. Earn to Die 2’yi PC’den oynamak için yapmanız gerekenler ise hemen aşağıda yer alıyor:

Earn to Die oyna PC
Hayatta kalmak için arabanızı üst kısımlarda bulunan benzin istasyonlarına kadar sürmeniz gerekiyor.
  • İlk olarak  Android oyunları bilgisayarda oynamanıza yardım eden Bluestacks‘i bilgisayarınıza indirin.
  • Dosya inme süreci sona erdikten sonra, dosyaya tıklayarak kurulumun gerçekleşmesini bekleyin.
  • Kurulum sona erdikten sonra hali hazırda var olan veya yeni açtığınız Google Play Store (Google) hesabınız üzerinden sisteme giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra, arama kısmından Earn to Die 2 oyununu aratın.
  • Doğru oyunu bulduktan sonra, yükleme işlemini başlatın.
  • İndirme işlemi bittikten sonra tüm adımları doğru bir şekilde yerine getirdiyseniz artık oynayabilirsiniz.

Bilgisayardan Earn to Die 2 oynamanın avantajları neler?

Bilgisayarlarda mobil oyun oynayarak fare, klavye ve büyük ekranda oynama avantajları elde edebilirsiniz. Mobil telefonlarınızda ve BlueStacks üzerinden mobil oyun oynamak kıyaslandığı zaman BlueStacks’in, akıllı cihazlara oranla kat ve kat daha fazla performans verdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Earn to Die 2 geliştirme seçenekleri
Arabanızı daha uzağa sürebilmek için birçok geliştirme seçeneği bulunuyor.

Ayrıca mobil oyunlarınızı oynamak için sürekli olarak telefonunuzun açılmasına da gerek kalmıyor. BlueStacks ile o sorunu da kolayca çözebiliyorsunuz. Earn to Die 2 gibi insanı içine çeken oyunlar mobil platformlarda oldukça popüler. Bu tür oyunlarda zamanın nasıl geçtiğinin farkında olamadığınız gibi oyunu oynarken şarjınız da azaldığının farkına varamayabilirsiniz. PC üzerinden oynayarak bu sorunun da önüne kolayca geçebilirsiniz.

Büyük Ekran

Bilgisayar üzerinden herhangi bir mobil oyun oynadığınızda kendinizi diğer oyunculara nazaran daha şanslı hissedebilirsiniz. Earn to Die 2 PC üzerinden oynarken bilgisayarınızın sahip olduğu ekran mobil cihazınıza göre katbekat daha büyüktür. Bu nedenle ekrandaki detayları, rakiplerinizin nerede olduğunu, haritadaki diğer objeleri ve daha fazlasını çok basit bir şekilde gözlemleyebilirsiniz.

Çözünürlük Ayarları

Eğer gerçekten büyük bir ekrana sahipseniz oyununuzun verdiği görüntüde yırtılmalar veya bozulmalar meydana gelebilir. Bunların önüne geçmek için öncelikle sahip olduğunuz monitörün çözünürlüğünü öğrenmeniz gerekiyor. Ardından BlueStacks ayarlarına girdikten sonra “Göster” kategorisinde altındaki “Çözünürlük” değerini size en uygun olan seçeneğe getirmeniz gerekiyor.

Fare Ayarları

Fare ayarlarınız, karakterinizi doğru bir şekilde kontrol etmek etmek için oldukça önemlidir. Bir mobil oyunu bilgisayarda oynamak fare ayarlarında bazı problemlere yol açabiliyor. Bundan dolayı ayarları hassas ve eksiksiz bir şekilde yapmanız gerekiyor. Earn to Die 2 oyununda fare ayarlarını yapmak için ekranın sağında bulunan klavye simgesine tıklayın.

Earn to Die 2 yakıt deposu geliştirmek
Yakıt deponuzu geliştirerek daha fazla yakıta sahip olabilir ve daha fazla yol gidebilirsiniz.

Bunu yaptıktan sonra oyun içinde bulunan hassasiyet ayarlarını da en doğru şekilde yapmanız gerekiyor. Oyuna girerek size göre en doğru hassasiyet ayarını belirleyin. Eğer doğru ayarı bulduysanız her şey hazır! Klavye ve fareyi oyun içinde de aktif etmek için F1 tuşuna basmanız gerekiyor.

Earn to Die 2 indir

“Earn to Die 2, PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. Earn to Die 2 gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun içinde yaşadığınız teknik sorunları emülatör üzerindeki “Destek” bölümünden gerekli yerlere ulaştırmayı unutmayın. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum‘u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts