eFootball PES 2020 MyClub modunda para en hızlı nasıl kazanılır?

eFootball PES 2020’de sevilen oyun modu MyClup’ta nasıl hızlı bir şekilde para kazanabilirsiniz?
eFootball PES 2020 MyClub
eFootball PES 2020 MyClub modunda hızlıca para kazanmak için neler yapmalısınız?

eFootball PES 2020 MyClub modu oyuncular tarafından en çok sevilen oyun modlarından bir tanesi. FIFA’da olduğu gibi tamamen aynı bir sistemi olmasa da burada da takımınızı geliştirip maçları kazanıp puanınızı arttırmanız hedefleniyor. Takımınızı geliştirmek için de yeni oyunculara ihtiyacınız bulunuyor. Bunu da ya MyClub parası ya da oyun içi GP’ler ile çözebiliyorsunuz. Oyunda da hızlı bir şekilde para kazanmak için dikkat etmeniz gereken bazı önerilerimiz bulunuyor.

Yeni oyuncular MyClub parasını hemen harcamayın!

MyClub oyun modunda diğer oyunlarda da olduğu gibi daha düşük seviyeli oyuncular ile başlayacaksınız. Oyuna yeni başlayanlar bu modda oldukça cömert bir şekilde ödüllendirilir. Bir kere maça girdiğinizde ilk yaptığınız her hareketten MT puanı kazanacaksınız. Bu hareketler ilk pas, ilk şut, ilk orta ve ilk kez farklı bir gol sevinci de dahil olmak üzere pek çok farklı olayı içeriyor.

eFootball pes 2020 myclub
Kazandığınız MyClub parasını hemen harcamayın, bekletin!

Bunun yanında, MyClub modunun altında bulunan MyClub Kayıtları seçeneğine de mutlaka girmeniz gerekiyor. Burada MT puanının yanında oldukça kolay bir şekilde MyClub parası kazanabileceğiniz etkinlikler bulunuyor. Her biri 50 MyClub parası veren bu etkinlikleri nasıl gerçekleştireceğiniz yine aynı bölümde yazıyor. Bu etkinliklerden bahsetmek gerekirse, bilgisayara karşı maç yapmak, oyuncu kiralamak ve bir oyuncunun sözleşmesini uzatmak gibi görevler olabilir. Ancak söz konusu olan ödüllerin sadece bir kere verildiğini bilmeniz gerekiyor. Yine de oyuna yeni başladığınızda buradaki talimatları takip etmeniz durumunda önemli miktarda MyClub parası kazanacağınızı bilmelisiniz.

PES 2020 GP ve myclub parası
Daha fazla para kazanmak için oyuna her gün giriş yapın.

Myclub parası kazanmak için her gün oyuna giriş yapın

MyClub moduna her gün giriş yaparak hiçbir şey yapmadan ödül kazanabilirsiniz. 9 gün boyunca giriş yaparak ister MyClub parası isterseniz de GP, siz hangisini seçtiyseniz her gün giriş yapmanız durumunda o türden ödül kazanacaksınız. Dokuz günün sonunda ise size tekrar bir seçenek sunulur ve iki seçenek arasından hangisini seçtiyseniz aynı şekilde tekrar eder.

Günün ilk galibiyetinden de kayda değer bir MT puanı kazanırsınız. Ne kadar çok fazla oyun oynarsanız o kadar puan kazanacaksınız. Bunun yanında, eFootball PES 2020 MyClub modunda temsilciler sekmesine sürekli olarak göz atın. Biriktirdiğiniz MyClub paraları ile siyah top oyuncusu kazanabilirsiniz.

Bazı çekilişlerde siyah, altın top çıkma garantisi verildiğini göreceksiniz. Siyah toplu oyuncular 85 ortalamalı üst seviye oyunculardır ve takımınıza dahil etmeniz durumunda büyük fark yaratabilirler. Sarı renk oyuncular ise 84 puanın altında bulunan ve yeni başlayan bir oyuncuya göre yüksek dereceli oyunculardır. Biz acele etmemenizi öneriyoruz ne kadar fazla MyClub parası biriktirirseniz siyah topun garanti kazanabileceğiniz çekilişlere katılarak iyi bir takım kurabilirsiniz. Kazandığınız MyClub parasıyla satın alabileceğiniz en genç ve değerlenebilecek yetenekli futbolcular almayı düşünüyorsanız “eFootball PES 2020 En Genç Oyuncular” adlı rehberimize göz atabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts