Empire Warriors Premium: Tower Defense PC üzerinden nasıl oynanır?

Empire Warriors Premium: Tower Defense, ücretsiz kula savunma oyunları ve strateji oyunu hayranları için kaçırılmaması gereken bir oyun.
Empire Warriors TD Premium
Empire Warriors Premium: Tower Defense

Empire Warriors Premium: Tower Defense, ücretsiz kula savunma oyunları ve strateji oyunu hayranları için kaçırılmaması gereken bir oyun. Bu oyun mobil cihazlarda oynanabildiği gibi bilisayarda da oynanabiliyor.

Empire Warriors Premium: Tower Defense

Oyundaki amacımız haritadaki belirli alanlara kendi asker üslerimizi yerleştirip düşman askerlerinin ilerleyişini durdurmak. Düşman kuvvetlerini öldürdükçe bir miktar altın kazanıyorsunuz. Bu altınları biriktirip üslerinizi güçlendirebilir ve son seviyeye çıkararak ek özellikler alabilirsiniz.

Empire Warriors TD
Üslerinizi iyi bir strateji yaparak yerleştirmeli ve gelen askerleri yok etmelisiniz.

Bu tarz oyunları bilgisayarda oynarken oyunun hızına yetişememe gibi durumlar fazlasıyla olabiliyor. Bu yüzden mobil oyunları bilgisayarınızda da oynamanızı sağlayan BlueStacks ile bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz.

Empire Warriors bilgisayarda nasıl oynanır?

Android emulatörü BlueStacks aracılığı ile Empire Warriors’u bilgisayarda kolayca oynayabiliriz. BlueStacks 2009 yılından beri kullanıcılarının bilgisayarlarını bir Android telefona çevirmelerine yardımcı oluyor. Böylece Android oyunlarını bilgisayarda açma derdi sona eriyor. Empire Warrios’u bilgisayarda oynayabilmek için yapmanız gerekenler ise şu şekilde:

  • İlk olarak  Android oyunları bilgisayarda oynamamıza yardım eden Bluestacks yazılımını bilgisayarınıza indirin.
  • Dosya inme süreci sona erdikten sonra, dosyaya tıklayarak kurulumun gerçekleşmesini bekleyin.
  • Kurulum sona erdikten sonra hali hazırda var olan veya yeni açtığımız Google Play Store (Google) hesabınız üzerinden sisteme giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra, arama kısmına Empire Warriors Premium: Tower Defense’i aratın.
  • Doğru oyunu bulduktan sonra, yükleme işlemine başlayın. Burada yine bir bekleme durumu söz konusu oluyor.
  • Son olarak ise oyuna giriş yapıp, mobil oyunları bilgisayardan oynayabilme deneyimine ortak olabilirsiniz.
Empire Warriors Tower Defense oyna
Empire Warriors Tower Defense’ta birbirinden fazla özellik ve geçilmesi gereken birçok bölüm bulunuyor.

Bilgisayarda mobil oyun oynamanın avantajları neler?

Bilgisayarlarda mobil oyun oynayarak fare, klaye ve büyük ekranda oynama avantajları elde edebilirsiniz. Mobil telefonlarınızda ve BlueStacks üzerinden mobil oyun oynamak kıyaslandığı zaman BlueStacks’in, akıllı cihazlara oranla kat ve kat daha fazla performans verdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca mobil oyunlarınızı oynamak için sürekli olarak telefonunuzun açılmasına da gerek kalmıyor. BlueStacks ile o sorunu da kolayca çözebiliyorsunuz.

İnternet ve şarj derdi olmadan mobil oyun oynamak

Bilgisayardan mobil oyun oynamanın sağladığı en büyük avantajlardan biriyse kesinlikle internet ve şarj problemini ortadan kaldırması. Telefon paketlerimizin interneti günlük sosyal medya kullanımlarımız için anca yeterli oluyor. Buna PUBG Mobile, CoD Mobile ve Brawl Stars gibi popüler mobil oyunlar da dahil olunca, paketler hiç de yeterli olmuyor.

Empire Warriors Premium Tower Defense indir

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts