En İyi Evolution 2 Taktikleri

Evolution 2 taktikleri ile oyunda karşınıza çıkacak olan tüm düşmanları kolaylıkla öldürebilirsiniz.
evolution 2 indir
Evolution 2 Taktikleri

Evolution 2 taktikleri ile oyunda karşınıza çıkacak olan tüm düşmanları kolaylıkla öldürebilirsiniz. İlk oyunu ile büyük beğeni toplayan oyun, 2. oyunu ile de yine milyonlarca kişi tarafından indirildi ve oynanıyor. Serinin ütopik evreni ve hikayesi oyuncular tarafından çok seviliyor. Genel olarak mobil oyunlar güzel grafiklere sahip olsalar da, hikaye açısından eksik kalabiliyorlar. Ancak Evolution 2: Ütopya için Savaş her iki ögeyi de kapsıyor.

Evolution 2: BlueStacks üzerinden PC ile oyna!

Bunun için öncelikle BlueStacks’i bilgisayarımıza indiriyoruz. Programın kurulumunu yaptıktan sonra içerisinde yüklü olarak gelen Google Play Store’a giriş yapın. Ardından Play Store’u açın ve oyunu aratın. Oyunun ismini tam yazdığınız zaman otomatik olarak ilk sırada çıkacaktır. Oyunu indirmeye başlayın. Kurulum işlemi uygulama tarafından otomatik olarak yapılacak. Bu noktadan sonra tek yapmanız gereken beklemek ve oyunun keyfini çıkarmak.

Evolution 2
Helikopterinizi de geliştirerek diğer bölgelere hızlıca gönderebilirsiniz.

Yükleme işlemi de tamamlandıktan sonra dilerseniz öncelikle klavye ayarlarınızı yapabilirsiniz. Bunun yerine BlueStacks’in hazır ayarlarını da kullanabilirsiniz. Bu aşamada karar tamamen size ait. Burada önemli olan 3. şahıs olduğundan dolayı, karakterin kontrolünü rahat bir şekilde sağlayabilmek. Karakteri rahatlıkla kontrol ederseniz zaten nişan almak ve bir oyuncuyu katletmek hiç de zor olmayacaktır.

Evolution 2 Taktikleri

Evolution 2 oynarken canavarları yenebilmek için her zaman taktik oluşturmanız gerekiyor. Bir taktik işe yaramadığı taktirde hemen diğerine geçip oyunu kazanmanız gerekiyor. Yapmanız gereken en iyi taktikler ise şöyle:

Bluestacks bölüm sonu canavarı
Canavarların hareketlerine dikkat edin ve ateş ettikleri yerlerden uzak durun.

Canavarların hareketlerine dikkat edin

Evolution 2 oynarken karşınızdan gelen yaratıklara ya da düşmanlara karşı çok dikkatli olmalısınız ve atacakları özel vuruşlardan sakınmak için tetikte beklemelisiniz. Yaratıklar veya diğer düşmanlar özel saldırılarını atmadan önce kırmızı bir uyarı ile nereye vuracakları belirtiliyor. Siz de o süre dolana kadar bir an önce orayı terk etmeniz gerekiyor. Aksi halde hiç beklemediğiniz hasarları alabilirsiniz.

Evolution 2 karakter geliştirme
Karakterinizi geliştirerek bölümleri daha kolay geçebilirsiniz.

Güçlendirmeleri yapmayı unutmayın!

Onun yanı sıra silahlarınızı her zaman güçlendirmeniz gerekiyor. Ekipmanlarınızı güçlendirdikçe var olan gücünüze güç katacak ve böylece karşınıza gelecek olan rakipleri çok daha kolay yenebileceksiniz. Oyun içerisinde topladığınız eklentiler ile silahlarınızı güçlendirmeyi kesinlikle unutmayın. Silahların yanı sıra zırhınızı da güçlendirerek canavarlardan daha az hasar alabilirsiniz.

Evolution 2 yardımcı karakter
Evolution 2’de yandaki yardımcı karakterleri de geliştirmeyi unutmayın.

Takım arkadaşlarınızı da güçlendirin!

Kendi gelişiminizin yanında takım arkadaşlarınızın gücü de oldukça önemli, yanınızdaki ekibinizdeki karakterin gücünü yükselterek takım gücünüzü arttırabilirsiniz. Gelişim gösterebilmek için bol bol görevleri yerine getirmelisiniz. Görevleri tamamladıktan sonra sizlere karakterlerinizi, zırhınızı ve zırhınızı geliştirebilmeniz için özellikler verilecek.

Evolution pc indir

Oynarken nelere dikkat edilmeli?

Bilgisayardan Evolution 2 oynarken ilk dikkat etmeniz gereken şey grafik ayarları. Oyun bilgisayardan oynamak için yeterince kaliteli. Yani orta seviye bir bilgisayar oyunu oynadığınızı düşünebilirsiniz. Bu nedenle oyunu yüksek ayarlarda oynamaya özen gösterin. Böylece gerçekten bir bilgisayar oyunu hissi alabilirsiniz. BlueStacks’in hazır klavye ve fare ayarları sayesinde, kontrol aşamasında gerçek bir bilgisayar oyunu hissi alabilirsiniz. Bunun yanında Evolulion 2 PC üzerinden oynamak istiyorsanız sizler için hazırladığımız PC’den oynama rehberine göz atabilirsiniz.

Evolution 2 PC indir

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts