Evo Pop bilgisayardan nasıl oynanır?

Evo Pop’u bilgisayardan oynayarak birçok avantaja sahip olabilirsiniz. Rakibinizim evolarını ortadan kaldırın ve oyunu kazanın!
Evo Pop oynamak
Evo Pop bilgisayardan nasıl oynanır?

Evo Pop oyununda koloni halinde yaşayıp hızla büyüyüp çoğalan rengarenk yaratıklar olan Evo’ların kontrolünü ele geçir. Büyük Evo’lar küçük Evo’ları yer. Bu yüzden evolarınızı küçültüp stratejinizi uygularken zamanlamaya dikkat edin. Rakibinizin büyük evoları sizin küçüklere yaklaşırsa evolarınız yok olur. Tüm rakipleri yiyerek ya da en çok Evo’yu yaratarak arenanın hakimi siz olun!

PC üzerinden Evo Pop oynayın!

Evo Pop’u PC üzerinden oynamak için en iyi telefonlardan bile 9 kat hızlı olan bir Android emülatörü olan BlueStacks’e ihtiyacınız var. Google Play mağazasında bulunan tüm oyunları bu emülatör ile sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey BlueStacks’i resmi internet sitesinden indirmek.

Eva Pop bilgisayardan oyna
Evolarınızı büyütüp bölerek rakiplerinizin evolarını yok edin ya da en çok evoya sahip olun.

Evo Pop gibi RPG oyunları özellikle mobil platformlarda oldukça popüler. Evo Pop, mobil cihazları pek zorlayan bir mobil oyun olmasa da arkada sürekli olarak açık kalacağından dolayı fazlasıyla şarj problemi yaratabilir. Oyunu bilgisayar üzerinden oynayarak bunun gibi sorunların üstesinden gelebilir, klavye ve farenin vereceği rahatlığı sonuna kadar kullanabilirsiniz.

Evo Pop bilgisayardan nasıl oynanır?

Evo Pop oyununu bilgisayar üzerinden oynamak için öncelikle BlueStacks’i indirmelisiniz. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz BlueStacks sayesinde birçok Android oyunu bilgisayar üzerinden oynayabilirsiniz. Emülatörü başarılı bir şekilde bilgisayarınıza indirdikten sonra kurulumu yapın. Kurulumu da tamamladıktan sonra BlueStacks üzerinden Google hesabınıza giriş yapmalısınız.

Evo Pop Geliştirme
Evolarınızı geliştirerek yeni özelliğe sahip evolar alabilirsiniz.

Eğer önceden kayıtlı bir oyun veriniz varsa bu hesabınız ile giriş yaparak kayıtlı verilerinizi BlueStacks’e aktarabilirsiniz. Hesabınızı başarılı bir şekilde ekledikten sonra BlueStacks’e otomatik olarak yüklü gelen Google Play Store‘a giriş yapın. “Evo Pop” aramasını yapın ve akabinde oyunu listeden bularak “Yükle” butonuna tıklayın. Yaklaşık 88MB‘lık yüklemeyi tamamladıktan sonra oyunu indirmiş olacaksınız.

Bilgisayarda mobil oyun oynamanın avantajları neler?

Bilgisayardan oynamanın avantajları saymakla bitmiyor. En başında yukarıda bahsettiğimiz gibi klavye ve fare ile oynamana imkanı var. Bunun dışında zamandan tasarruf etme ve telefonu dilediğiniz gibi kullanmayı da sağlıyor. Gelin yakından bakalım.

Şarj ve internet derdinden kurtulabilirsiniz!

Şarj ve internet paketi sorunları günümüzde hepimizin yaşadığı bir problem. Mobil oyunların gelişen teknolojisinin hızına yetişemeyen telefon üreticileri nedeniyle, iyi bir oyuna girdikten hemen sonra şarjımız ışık hızında azalıyor. Bu da gün içerisinde ya mobil oyun oynama süremizi kısaltıyor ya da oynama imkanı tanımıyor. Günlük kullanımlara zaman ayırabilmek için de mobil oyun oynamamak gerekiyor. Bunun yerine bilgisayardan oynayarak bu sorunu kökünden çözebilirsiniz.

EvoPop nasıl oynanır
Tüm rakibinizin evoları biterse ya da istenilen sayıda evoya ilk siz ulaşırsanız oyunu kazanırsınız!

İkinci olarak da tabii ki başımıza dertler açan internet paketi sorunu var. Mobil oyunlar sürekli olarak internete bağlı kalıyor. Bu yüzden arka planda bile internete bağlı kaldığı için internet paketinizin hızlı bir şekilde bitmesine neden olabilir. Bunu çözmenin en kolay yolu ise bilgisayardan oynamak. Gündüzleri gelişmeleri yapabilir, akşamları da kaynakları ve savaşları bilgisayardan yapabilirsiniz. Böylece kendinize zaman ayırabilir ve düzenli bir oynayış programı oturtmuş olursunuz.

Evo Pop indir

“Evo Pop, PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. Evo Pop gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun içinde yaşadığınız teknik sorunları emülatör üzerindeki “Destek” bölümünden gerekli yerlere ulaştırmayı unutmayın. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum‘u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler