Evolution 2 Oyununu PC Üzerinden Oynamak İçin Altın Nedenler

Evolution 2’yi PC üzerinden oynamak için altın değerinde sebeplerimiz var!
Evolution 2 Pc indir oyna
Evolution 2’yi PC Üzerinden Oynamak İçin Altın Değerinde Nedenler

Evolution 2 oyununu PC üzerinden oynayarak çok daha kaliteli biçimde kesintiler yaşamadan iyi bir oyun deneyimi geçirebilirsiniz. Peki Evolution 2’yi PC üzerinden nasıl oynayacağınızı biliyor musunuz?

Evolution 2’yi neden PC üzerinden oynamalıyız?

Öncelikle Evolution 2’yi PC üzerinden oynarken büyük ekran avantajından dolayı daha rahat oynayacak ve daha grafikleri de daha kaliteli bir şekilde göreceksiniz. Bunun yanında klavye ve mouse avantajını da kullanarak savaşları çok daha rahat kazanacaksınız.

Evolution 2'nin karakter kontrol ekranı
Klavye ve fare yardımıyla karakterinizi çok daha kolay yönetebilirsiniz.

Evolution 2’yi bilgisayardan oynayabilmek için ise ihtiyacınız olan tek şey BlueStacks. BlueStacks ile telefona kıyasla kat ve kat daha yüksek performans alabilir ve kesintisiz bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Karakterinizi çok rahat kontrol edin!

Evolution 2 oyununu telefondan oynarken karakteri kontrol etmek veya hızlı hareket etmek biraz zor olabiliyor. Ancak bilgisayardan oynarken karakterinizi W, A, S, D ve boşluk tuşuyla kontrol edebilirsiniz. Oyun içi seçimlerinizi de fare ile yapabilirsiniz. Yani tamamen bir bilgisayar oyunu oynuyormuş gibi oynayabilirsiniz. Bunun özellikle zaman tasarrufu ve diğer oyunculara göre daha hızlı hareket etme konusunda büyük avantajı oluyor. Gerçek bir Evolution 2 hayranıysanız mutlaka bir kere bilgisayardan oynamayı denemelisiniz.

Evolution 2 büyük ekran
Oyunu PC üzerinden oynayarak şarj derdini ortadan kaldırabilirsiniz.

Şarj ve internet bitmesine son!

BlueStacks’in avantajları say say bitmiyor. Bizler de çok uzun zamandır kullanıyoruz. Bize göre en büyük avantajı kesinlikle şarj ve internet problemini ortadan kaldırması. Evolution 2 yapısı gereği sürekli internete bağlı ve her oyun için veri kullanmanızı gerektiriyor. Bu da özellikle orta ve düşük seviyede internet paketine sahip oyuncular için bir sorun teşkil ediyor. BlueStacks ile bilgisayardan oynarken tamamen ev internetini kullanacağı için telefon internetinizi günlük ve sosyal medya kullanımlarına ayırabilirsiniz.

Bunun dışında tabii ki bir de şarj problemini ortadan kaldırması var. Şarj bugün en pahalı akıllı telefondan en ucuzuna kadar tüm telefonların ortak problemi. Özellikle PUBG MobileCall of Duty Mobile gibi mobil oyunlar söz konusu olunca, yarım saatte %50 şarj gittiği bile oluyor. Bu noktada imdadımıza yine BlueStacks yetişiyor. Bilgisayardan oynadığınız zaman telefonunuz büyük ihtimalle tüm gün boyunca açık kalacak ve rahatlıkla kullanabileceksiniz.

Evolution 2 savaş
Büyük ekranda daha kaliteli oyunlar da oynayabilirsiniz.

Daha büyük ekranda daha kaliteli oyunlar oynayın!

Mobil oyunlar artık son derece gelişmiş ve detaylı grafiklere sahipler. Bu bir eski oyun olsa bile büyük ekranda oynarken grafik kalitesi bir hayli artıyor. En başında daha büyük ekranda oynandığı için oyuna daha fazla hakim oluyorsunuz ve zevk alıyorsunuz. Bunun dışında manzara, karakter ve dış etkenlerin kalitesi de büyük ekrandayken artıyor. Yani daha detaylı ve görsel anlamda daha iyi oluyorlar. Sadece bu bile neden bilgisayardan oynanması gerektiğine iyi bir örnek olabilir.

BlueStacks Evolution2
Evolution 2’yi BlueStacks ile PC’den de oynayabilirsiniz.

BlueStacks ile mobil oyunlar bilgisayardan nasıl oynanır?

BlueStacks ile mobil oyunları bilgisayardan oynamak için öncelikle resmi sitesinden BlueStacks’i tamamen ücretsiz bir şekilde indirmeniz gerekiyor. Ardından programın kurulumunu yapabilirsiniz. Eğer sadece bir oyun değil birçok mobil oyunu oynamak istiyorsanız, programı en boş olan depolama alanına kurabilirsiniz. Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra programı açın. BlueStacks içerisinde Google Play Store yüklü olarak geliyor. Şimdi de Play Store’u açın ve Google hesabınızla giriş yapın. Daha sonra da Evolution 2’yi arayabilir ve indirebilirsiniz. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra oyun otomatik olarak kurulacak. Bu andan sonra tek yapmanız gereken mobil oyunların keyfini çıkarmak.

Evolution 2’yi bilgisayardan nasıl oynayabileceğinizi anlatan rehberimizin sonuna geldik. BlueStacks ile sadece Evolution 2’yi değil tüm mobil oyunları bilgisayardan oynayabilirsiniz. Aklınıza takılan farklı konular olursa bize yorum olarak sormayı unutmayın. Ayrıca en iyi Evolution 2 taktikleri ile çok daha kolay zaferler elde edebilirsiniz.

Evolution 2 PC indir

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts