Family Island bilgisayardan nasıl oynanır?

Family Island PC üzerinden de oynanabilen bir simülasyon oyunu. Simülasyon oyunu tutkunlarının bu oyunu BlueStacks ile bilgisayardan da oynayabilir.
Family Island PC
Family Island

Family Island PC üzerinden de oynanabilen bir simülasyon oyunu. Simülasyon oyunu tutkunlarının mobildeki dostu olan oyunu, BlueStacks ile bilgisayardan üzerinden ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz.

Family Island PC Oyna

Aileniz ile ıssız bir adada bir başınıza kaldığınız Family Island’da aletler yaparak kendi adanızı yaratmak için elinizden geleni yapın. Family Island’ı PC üzerinden oynamak için öncelikle yapmanız gereken şey BlueStacks’i ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirmek. Yazının sonunda yer alan görsele tıklayarak bunu kolay bir şekilde yapabilirsiniz. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra sırada yüklemek var. Programın yüklemesini içerisinde daha fazla yer olan sürücüye yapmanızda fayda var.

Family Island
Family Island’ı BlueStacks ile PC’den oynayabilirsiniz.

Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra uygulamanın içerisinde yüklü olarak gelen Google Play Store’a, Google hesabınızla giriş yapın. Telefondaki hesabınızla oynamak isterseniz buradaki hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor. Daha sonra oyunu indirin ve uygulamanın otomatik olarak kurulum yapmasını bekleyin. İşlemler tamamlandıktan sonra oyunu rahatlıkla indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

Bilgisayardan mobil oyun nasıl oynanır?

Family Island Sorular
Family Island Sorular

Bunun için öncelikle BlueStacks’i bilgisayarımıza indiriyoruz. Programın kurulumunu yaptıktan sonra içerisinde yüklü olarak gelen Google Play Store’a giriş yapın. Ardından Play Store’u açın ve oyunu aratın. Oyunun ismini tam yazdığınız zaman otomatik olarak ilk sırada çıkacaktır. Oyunu indirmeye başlayın. Kurulum işlemi uygulama tarafından otomatik olarak yapılacak. Bu noktadan sonra tek yapmanız gereken beklemek ve oyunun keyfini çıkarmak.

Oynarken nelere dikkat edilmeli?

Family Island PC
Family Island, zaman zaman bu tarz görselleriyle oyunu daha da eğlenceli bir hale getirmeyi başarıyor.

Bilgisayardan Evolution 2 oynarken ilk dikkat etmeniz gereken şey grafik ayarları. Oyun bilgisayardan oynamak için yeterince kaliteli. Yani orta seviye bir bilgisayar oyunu oynadığınızı düşünebilirsiniz. Bu nedenle oyunu yüksek ayarlarda oynamaya özen gösterin. Böylece gerçekten bir bilgisayar oyunu hissi alabilirsiniz. BlueStacks’in hazır klavye ve fare ayarları sayesinde, kontrol aşamasında gerçek bir bilgisayar oyunu hissi alabilirsiniz.

Bilgisayardan oynamanın avantajları neler?

Family Island Tarla Yapımı
Family Island Tarla Yapımı

Family Island oyunu tarzındaki mobil oyunlar için sağlanılan en büyük avantaj tabii ki de büyük ekranda oynamak ve fare desteği. Oyunu daha iyi kavramak ve kontroller arasında hızlı bir şekilde geçiş yapabilmek için bu iki detay çok önemli oluyor. Özellikle oyunu yeni başlayanlar için avantaj sağlıyor. Bu avantajlar dışında şarj ve internet problemlerini de çözüyor. Özellikle gününü işte veya okulda geçirenlerin en büyük sorunu şarj veya internetin hızlı bir şekilde bitmesi. Özellikle mobil oyunlar oynuyorsanız, bu çok daha hızlı bir şekilde bitebiliyor. Bilgisayardan oynamanın en büyük avantajlarından biri de burada devreye giriyor. Bu sayede hem hesabınızı hızlı bir şekilde kasabilir hem de bu sorunlardan kurtulabilirsiniz.

İnternet ve şarj derdi olmadan mobil oyun oynamak

Family Island Oyun İçi Ayarlar
Family Island Oyun İçi Ayarlar

Bilgisayardan mobil oyun oynamanın sağladığı en büyük avantajlardan biriyse kesinlikle internet ve şarj problemini ortadan kaldırması. Telefon paketlerimizin interneti günlük sosyal medya kullanımlarımız için anca yeterli oluyor. Buna PUBG MobileCoD Mobile ve Brawl Stars gibi popüler mobil oyunlar da dahil olunca, paketler hiç de yeterli olmuyor. Şarj konusunda da aslında aynı durum geçerli. Yeni nesil telefonlar dahi mobil oyunları uzun süre çalıştırma konusunda yeterli olmuyor. Yarım saatlik bir kullanımda bile yarıdan fazla şarj gidiyor. Bilgisayardan oynarken bu tarz internet ve şarj sorunlarından tamamen sıyrılmış oluyoruz.

Family Island İndir

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts