FarmVille 2 Hızlı Gelişme Taktikleri

FarmVille 2’de kısa süre içerisinde gelişerek köyünüzü hayalinizdeki gibi yapabilirsiniz.
FarmVille 2 Gelişme Taktikleri
Gelişme taktikleriyle birlikte kısa bir süre içerisinde köyünüzü hayalinizdeki gibi yapın.

FarmVille 2 hızlı gelişme taktikleriyle birlikte kısa süre içerisinde köyünüzü hayalinizdeki gibi yapabilirsiniz. Ancak hızlı gelişmek istiyorsanız gün içerisinde uzun bir süre oynamanız gerekebilir. Telefon gibi mobil cihazların bir yerden sonra şarjı bittiğinden veya ısınabildiğinden dolayı oyun keyfiniz yarıda kesilebiliyor. FarmVille 2’yi BlueStacks aracılığıyla bilgisayar üzerinden oynayarak bu gibi sorunların önüne geçebilirsiniz.

FarmVille 2 Hızlı Gelişme Taktikleri

Öncelikle bu işlemler için sabırlı olmanız gerekiyor. Çünkü oyunda hiçbir şey saniyeler veya dakikalar içerisinde yapılamıyor. Belirli bir ücret karşılığında hızlandırmalar kullanılabilse bile bir yerden sonra tükeniyorlar. Aynı zamanda bu hızlandırmaları doğru zamanlarda doğru yerlere kullanmalısınız.

FarmVille 2 Çiftlik Siparişi
Çiftlik siparişini sürekli olarak takip edin.

Gereksiz veya gelişmek için pek ihtiyaç duymadığınız yerlere anlamsız harcamalar yapmamalısınız. İhtiyacınız olduğu kadarıyla yapmalısınız. Daha sonradan tekrar ihtiyacınız olduğu zamanlarda tekrardan yaparak hızlı bir şekilde büyüme sergileyebilirsiniz. Aynı zamanda arazinizi iyi kullanmalısınız.

Görevler için uğraşın

Bu tarz oyunlarda görevler oldukça önemli. Görevleri bir kenara bırakıp gelişmeye çalışmak oldukça yanlış. Görevler kolay yapılmasının yanında ödülleri de güzel. Görevleri sık sık yaparak köyünüzü daha hızlı geliştirebilirsiniz. Ancak bazı görevlerde zorlanabilirsiniz. Bu durum için endişelenmeyin oyunda yapılamayacak bir görev bulunmuyor.

FarmVille 2 Görevler
Görevleri unutmamalısınız.

Bazı zamanlarda görevlerin ödülleri size az veya yetersiz gelebilir. Ancak görevlerin ödülleri ilerleyen zamanlarda da işinize yarayabilir. Ayrıca görevleri yaparken en az maliyetli yöntemleri uygulayın. Zarar edeceğinizi bilseniz bile bu durumu en aza indirmek için denemeler yapmalı ve başka yöntemler düşünmelisiniz.

Malzemeleri doğru yerlere harcayın

Gereksiz malzeme harcaması yapmayın. Özellikle başlangıç aşamasında ihtiyacınızın olmadığı yapılar kurmayın. Genellikle “Çiftlik Siparişleri” bölümünden satışlar yaparak paranızı ve aynı zamanda seviyenizi arttırın. Eğer yeni başladıysanız dekorasyon için herhangi bir şeyler satın almamalısınız.

FarmVille 2 Malzemeler
Malzemeleri doğru zamanda doğru miktarda kullanmalısınız.

İlerleyen zamanlarda köyünüzün güzel gözükmesi için dekorasyonlar satın alabilirsiniz. Ancak başlangıç safhasında dekorasyon almak oldukça tehlikeli. Paranın ve seviyenin az olmasından dolayı uzun bir süre sıkıntı içerisinde köyümüzü yönetmek durumunda kalabiliriz. Bu durumun önüne geçebilmek için doğru zamanda satın alımlar yapın.

Başarıları bitirmeye çalışın

Başarılar aynı görevler gibiler. Çoğu zaman başarıların verdiği ödüller görevlerin verdiği ödüllerin üzerinde olacak. Ancak ana hedefiniz başarı bitirmek olmamalı. Hızlı bir şekilde başarı tamamlamak isterseniz çok fazla malzeme harcaması yapmak zorunda kalabilirsiniz. Onun yerine bir başarıyı hedefleyin.

FarmVille 2 Başarılar
Başarıları yavaş yavaş bitirmek için uğraşın.

Köyü geliştirmeyi unutmadan hedeflediğiniz başarıyı bitirmeye çalışın. Yavaş bir şekilde ilerleyerek kaybı en aza indirmiş olursunuz. Böylelikle hem köyünüz gelişmiş olur hem de başarılardan daha güzel ödüller toplarsınız. Başarılar hızlı bir şekilde yapılamayacağından dolayı kaybınız oldukça yüksek olur.

FarmVille 2 bilgisayar üzerinden nasıl oynanır?

Telefon gibi mobil cihazlarda uzun süreli oyun oynamak oldukça zor. Bir yerden sonra cihazınız ısınacak ve şarjı azalacak. Böylelikle oyununuzda performans kayıpları yaşayacaksınız. Eğer şarjınız biterse de saatlerce beklemek zorunda kalacaksınız. Böyle bir sıkıcı durumun önüne geçebilmek için bilgisayarınıza BlueStacks indirerek bilgisayar üzerinden FarmVille 2 oynayabilirsiniz.

İlk işleminiz Google gibi arama motorunuza BlueStacks yazmak. Resmi internet sitesinden BlueStacks indirme işlemini başlattıktan birkaç dakika içerisinde uygulama inmiş olacak. Bundan sonraki adım oyunu indirmek olacak. Aşağıda bulunan işlemleri sırasıyla takip ederek FarmVille 2’yi bilgisayar üzerinden oynayabilirsiniz.

FarmVille 2 BlueStacks

  • BlueStacks’i indirdikten sonra Google hesabınızı bağlayın.
  • Bağlantı kurulduktan sonra Play Store’a giriş yapın.
  • Arama kısmına FarmVille 2 yazarak aratın.
  • İndir tuşuna basın ve dosya indirme işleminin bitmesini bekleyin.
  • İndirme işlemi bittikten sonra var olan hesabınızla bağlantı kurarak kaldığınız yerden devam edin.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts