Fat Pusher bilgisayardan nasıl oynanır?

Fat Pusher bilgisayardan nasıl oynanır? Fat Pusher’da mümkün olduğunca çok yemek yiyip az yükteki engellerden geçerek en yüksek puanı toplayın!
Fat Pusher bilgisayardan nasıl oynanır
Fat Pusher bilgisayardan nasıl oynanır?

Fat Pusher oyununda yiyecekleri yiyerek engelleri itin ve bitiş çizgisine maksimum kiloyla gelerek en yüksek puanı toplamaya çalışın.

Bilgisayardan Fat Pusher Oyna!

Fat Pusher oyununu bilgisayardan oynamak için mobil oyunları PC üzerinden oynamanıza imkan tanıyan BlueStacks’i kullanmanız gerekiyor. Fat Pusher’ı BlueStacks ile bilgisayar üzerinden de oynayabilirsiniz. Eğer bilgisayarınızda BlueStacks yoksa öncelikle resmi sitesine giderek BlueStacks’i indirmeniz gerekiyor.

Fat Pusher oyna
Fat Pusher’da mümkün olduğunca çok yiyecek yiyip bitiş çizgisine şişman olarak ulaşmalısınız.

BlueStacks’i indirdikten sonra Google hesabınızı bağlamalısınız. Uygulama içerisinde yer alan Google Play Store’a giriş yapın ve sonrasında Google hesabınızı BlueStacks’e bağlayın. Hesap bağlama işlemini de bitirdikten hemen sonra arama kısmına “Fat Pusher” araması yapın ve 10 milyondan fazla indirilen Fat Pusher’ı oynamaya başlayın.

Bilgisayardan Fat Pusher nasıl oynanır?

Fat Pusher oyununu BlueStacks yardımıyla PC üzerinden oynayabilirsiniz. 2009 yılından beri kullanıcılarının bilgisayarlarını bir Android telefona çevirmelerine yardımcı olan BlueStacks ile yalnızca Fat Pusher’ı değil Google Play Store’da bulunan tüm oyunları PC üzerinden oynayabilirsiniz. Fat Pusher’ı PC’den oynamak için yapmanız gerekenler ise hemen aşağıda yer alıyor:

Fat Pusher Zıplama
Bitiş çizgisine geldikten sonra düzgün bir atlayış ile mevcut puanınızı katlayabilirsiniz.
  • İlk olarak Android oyunları bilgisayarda oynamanıza yardım eden BlueStacks‘i bilgisayarınıza indirin.
  • Dosya inme süreci sona erdikten sonra, dosyaya tıklayarak kurulumun gerçekleşmesini bekleyin.
  • Kurulum sona erdikten sonra hali hazırda var olan veya yeni açtığınız Google Play Store (Google) hesabınız üzerinden sisteme giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra, arama kısmından Fat Pusher oyununu aratın.
  • Doğru oyunu bulduktan sonra, yükleme işlemini başlatın.
  • İndirme işlemi bittikten sonra tüm adımları doğru bir şekilde yerine getirdiyseniz artık oynayabilirsiniz.

Bilgisayardan Fat Pusher oynamanın avantajları neler?

Bilgisayarda sadece Fat Pusher değil, diğer Android oyunları da oynayabilirsiniz ve mobil oyunları bilgisayar üzerinden oynamanın en büyük avantajı da daha geniş ekran ve şarj sıkıntısının olmaması. Telefonlarınızda mobil oyun oynamak ve BlueStacks üzerinden mobil oyun oynamak kıyaslandığı zaman BlueStacks’in, akıllı cihazlara oranla kat ve kat daha fazla performans verdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Fat Pusher Max Bonus
Bitiş çizgisinde düzgün bir atlama ile maksimum puanı kazanabilirsiniz.

Ayrıca mobil oyunlarınızı oynamak için sürekli olarak telefonunuzu açmanıza da gerek yok. Oyun oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz bu durumda da oyun oynarken şarjınızın azaldığının farkına varamayabilirsiniz. PC üzerinden oynayarak bu sorunun da önüne kolayca geçebilirsiniz.

Mouse ve Klavye Ayarı

Fare ayarlarınız, karakterinizi doğru bir şekilde kontrol etmek etmek için oldukça önemlidir. Bir mobil oyunu bilgisayarda oynamak fare ayarlarında bazı problemlere yol açabiliyor. Bundan dolayı ayarları hassas ve eksiksiz bir şekilde yapmanız gerekiyor. Fat Pusher oyununda fare ayarlarını yapmak için ekranın sağında bulunan klavye simgesine tıklayın. Bunu yaptıktan sonra oyun içinde bulunan hassasiyet ayarlarını da en doğru şekilde yapmanız gerekiyor. Oyuna girerek size göre en doğru hassasiyet ayarını belirleyin. Eğer doğru ayarı bulduysanız her şey hazır! Klavye ve fareyi oyun içinde de aktif etmek için F1 tuşuna basmanız gerekiyor.

Fat Pusher indir

“Fat Pusher, PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. Fat Pusher gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun içinde yaşadığınız teknik sorunları emülatör üzerindeki “Destek” bölümünden gerekli yerlere ulaştırmayı unutmayın. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum‘u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili İçerikler