Fetih: Altın Çağ – Lonca Sistemi

Fetih Altın Çağ indir
Fetih Altın Çağ

Fetih Altın Çağ oyununda klan oluşturmak için altın ödemeniz gerekiyor. Klanınızı oluşturduktan sonra oyundaki oyuncuları davet ederek hızlı bir şekilde büyümeye başlayabilirsiniz.

Fetih Altın Çağ Lonca Oluşturma

Oyunda klan oluşturabilmek için 200 altınınız olması gerekiyor. Sonrasında loncanızın adını ve açıklamasını girdikten sonra onaylayarak loncanızı açabilirsiniz. Loncanızı açtıktan sonra vilayet görevlerini yerine getirerek daha da büyüyebilir ve loncanız için bir üs oluşturarak müttefiklerinizle birlikte güçlü bir koalisyon olabilirsiniz.

Fetih Altın Çağ Lonca
Fetih Altın Çağ Lonca Özellikleri

Lonca savaşları açıp belirli bir hedefe saldırırken loncanızda yer alan müttefikleri de davet edebilir ve bu şekilde daha kolay savunma veya saldırı yapabilirsiniz. Lonca teknolojisi ile de araştırmalar yaparak kurduğunuz loncayı daha sağlam hale getirebilirsiniz. Araştırmalar ile loncanıza katılabilecek olan sayıyı, askerlerinizin gücünü, saldırı sonucu yağmalanacak ham maddeleri arttırabilirsiniz.

Lonca hediyeleri kısmında ise eğer loncanızda oyun içi alım yapan birileri olursa sizler de ödül kazanırsınız. Bu ödülleri 300’e kadar biriktirebilirsiniz. Ödüller toplandığında ise lonca haraç puanı kazanırsınız. Haraç barı dolduğunda da loncadaki tüm ekip Haraç Sandığı kazanır. Ayrıca daha hızlı gelişmek için “Fetih Altın Çağ Hızlı Gelişme Taktikleri” adlı rehberimize göz atabilirsiniz.

Fetih Altın Çağ Lonca Mağazası
Fetih Altın Çağ Lonca Mağazası

Lonca Mağazası bölümünde ise loncanıza bağış yaparak topladığınız Onur ile bir şeyler satın alabilirsiniz. Lonca Marketi içinden Rastgele Yer Değiştirici kartını alarak yerinizi değiştirebileceğiniz gibi kalkan ve güçlendirmeler de satın alabilirsiniz. Loncanıza kaynak bağışı yaparak, lonca teknolojisini hızlandırarak, vilayet yükseltmelerinde katkıda bulunarak ve vilayet savaşlarında savaşarak Onur kazanabilirsiniz. Bir loncadan başka bir loncaya geçiş yaparsanız Onur sayınız sıfırlanmaz aynı kalır.

BlueStacks ile Fetih: Altın Çağ bilgisayardan nasıl oynanır?

Bunun için öncelikle görsele tıklayarak ücretsiz bir şekilde BlueStacks’i indirmeniz gerekiyor. Ardından programın kurulumunu yapın ve içerisinde yüklü olarak gelen Google Play Store‘a giriş yapın. Son oyunu aratın ve indirmeye başlayın. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum otomatik olarak uygulama tarafından yapılacak. Daha sonra sıfırdan bir hesapla bilgisayardan oynamaya başlayabilirsiniz.

BlueStacks ile bu oyun dışında PUBG MobileCoD Mobile ve Brawl Stars gibi popüler oyunları da bilgisayardan oynayabilirsiniz. Özellikle klavye ve fare desteği nedeniyle mobil oyunları bilgisayardan oynamak çok daha kolay oluyor. Ayrıca büyük ekranda oynamak da hem grafik açısından hem de oynanış açısından büyük keyif sunuyor. Tost makinesi olarak tabir edilen bilgisayarların bile çalıştırdığı BlueStacks, telefonlarımızda yaşadığımız internet ve şarj problemlerini de ortadan kaldırıyor.

Fetih Altın Çağ PC indir

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts