FIFA 2019 Kasma Sorunu Çözümü

FIFA 19 kasma sorunu çözümü

FIFA 19 Kasma Sorunu Nasıl Çözülür?

İyi bir işletim sistemine sahip cep telefonunuz var ve muhtemelen trend olan oyunları yüklüyorsunuz. FIFA 19 mobile versiyonu da o oyunlardan bir tanesi. Ancak cep telefonunuz gerek işlemci, gerekse hafıza olarak ne kadar güçlü olursa olsun FIFA 19 oyunu bazı telefonlarda donuyor ya da FPS hızı inanılmaz derecede düşük olarak oynanıyor. Yani kısacası oyunu oynamaya çalışırken telefonunuz müthiş derecede kasıyor. Gelin FIFA 19 kasma sorunu nasıl giderilir görelim. Ayrıca FIFA 19 incelememize de göz atabilirsiniz.

FIFA 19 mobile kasmadan nasıl oynayabilirsiniz?

FIFA 19 Kasma Sorununun Çözümü

İlk olarak interneti açıyorsunuz ve oyuna girin. Sonrasında oyunda ayarlar menüsünü açın. Ayarlardan grafikler bölümüne girin. Grafik ayarlarını çok düşüğe alın sonra da oyunu yeniden başlatın.

Yöntem – 2

FIFA 19 Mobile oyuncuları genelde, en son Android sürümünü yükledikten sonra oyuna giriş yapamadıklarından yakınıyorlar. Aslında bu sorunun basit bir çözümü var. Güncellemeden sonra oyunun açılmamasının nedeni, ön bellekteki verilerdir. Eski veriler, yeni güncelleme ile çakıştığından dolayı, böyle bir sorunla karşılaşabilirsiniz.

fifa 19 oturum açma hatası

Yapmanız gereken ise: Ayarlar – Uygulamalar – FIFA 19 uygulamasına gidin ve dokunun. Karşınıza çıkan pencereden ön belleği temizle seçeneğine dokunun. Verileri temizle seçeneğine dokunmayın, çünkü en son kayıt ettiğiniz bilgiler kaybolabilir ve oyuna baştan başlamak zorunda kalabilirsiniz.

Yöntem – 3:

Güncelleme yapmadan önce oyunu yüklemişseniz ve güncelleme yaptıktan sonra oyun çalışmıyorsa, oyunu kaldırıp tekrar yüklemeniz yararlı olacaktır. Ancak bu işlemi yapmadan önce hesabınızla oyuna girmelisiniz. Yoksa kaydettiğiniz tüm ilerlemeler kaybolabilir.

Yöntem – 4:

EA Sports resmi sitesinde mobile versiyonda meydana gelen hatalar ile ilgili bilgiler yer alıyor. Oyun yeni olduğu için sunucularda bazı durumlar aşırı yüklenme olabiliyor ve birçok oyuncunun telefonunda oyun donuyor. Bu konu ile ilgili EA Sports firmasına FIFA19 internet sitesinden ulaşabilir ve sorununuzu anlatabilirsiniz. Ayrıca geçtiğimiz günlerde oyunun Beta sürümü yayınlandı. Bu sürümü de yüklemeyi deneyebilirsiniz.

Fifa 19 ayarlar

FIFA 19 Oyuna Girememe Sorunu

Aslında oyunun mobile versiyonu birçok sorunla dolu diyebiliriz. Ancak sorunların birçoğu firma tarafından giderildi. Yine de oyuna girememe sorunu ile karşılaşanlar bir hayli fazladır. Bunun çözümü ise oyunun dilini İngilizce yapmaktan geçiyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler