FIFA Mobile Kimya Sistemi Nedir?

FIFA Mobile Kimya sistemi
FIFA Mobile kimya sistemi hakkında birçok bilgiyi derledik.

FIFA Mobile kimya sistemi hakkında en özel bilgileri derledik! Futbolda parçalar bir bütünü oluşturmaktadır ve bu oldukça önemlidir. Saha içerisinde elbette yetenek olmalıdır fakat birbirlerine uyum sağlayan ve ne yapacakları konusunda birbirlerini ezberleyen takım arkadaşlarının olması saha içerisinde birbirlerinin zihnini okuyormuş gibi görünebilir.

FIFA Mobile Kimya Sistemi

FIFA Mobile yeni sezonda bize bu fırsatı veriyor. Getirilen kimya sistemi ile artık bu oldukça kolay duruyor. Konsol kısmında FUT‘ta uzun zamandır olan özellik artık mobil platforma da yansıtıldı. Kimya sistemi ile aynı kulüpten, uyruktan, liginden veya etkinlikten oyuncularla takım kurmanızı ödüllendiriyor.

FIFA Mobile Kimya Sistemi
FIFA Mobile Kimya Sistemi

FIFA Mobile’da kimya nasıl oluşturulur?

FIFA Mobile’da ilk 11’inizi görüntülerken ekranınızda oyuncular ve takımın geneli arasındaki uyumu temsil eden birtakım çizgiler göreceksiniz. Oyuncular arasındaki kimya, mevki olarak en yakın iki oyuncuyu birbirine bağlayan çizgiyle gösterilir. Ama unutmamalısınız ki oyuncularınız arasında kimya oluşturabilmek için en az seçkin sınıfı oyunculara ihtiyacınız var.

Oyuncularınız arasındaki uyum (kimya), renkli bir çizgiyle gösterilecek. Çizgi yeşil ise iyi bir kimyaya, gri ise oyuncularınızın uyumunun olmadığını gösterir. Takımım bölümünden ilk 11 ekranınızda kimya görünümüne tıkladığınızda oyuncularınızdan ne kadar kimya aldığınızı ve oyuncularınızın birbirini nasıl etkilediğini görebilirsiniz. Oyuncularınızın sağ tarafındaki sayılar, o oyuncunun kendisine bağlı diğer oyunculara verdiği kimya  miktarını, sol tarafındakiler ise kendisine bağlı oyunculardan aldığı kimya miktarını belirtmekte. Ayrıca Takım GEN bölümünün olduğu alanda ilk 11’inizde yer alan tüm oyunculardan toplam ne kadar kimya aldığınızı da belirten bir gösterge bulunmakta.

fifa mobile kimya sistemi
FIFA Mobile’da kimya oluşturarak rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

Kimya, sahaya çıktığınız andan itibaren Karşı Atak’ta daha iyi pozisyonlara girmenizi sağlayacak ve diğer modlarda tüm takımınıza GEN geliştirme gibi avantajlar sağlayacak. FIFA Mobile’da yüksek kimyaya sahip olmak takımınızda her durumda olumlu sonuçlara neden olacak.

Takımını oluştur ve bir an önce rakiplerine sahayı dar et! Ayrıca Mobidictum’da mobil oyun kategorisinde birçok içerik sizlerle. Sitemizi takip ederek mobil gündemin yanı sıra PUBG Mobile, Free Fire, Clash of Clans, Brawl Stars gibi mobil dünyanın dev oyunlarına dair birçok içeriğe de ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts