Fishing Season River To Ocean PC üzerinden nasıl oynanır?

Fishing Season River To Ocean PC üzerinden nasıl oynanır?
Fishing Season PC
Fishing Season

Nexelon inc. tarafından geliştirilen Fishing Season: River To Ocean oyununda nehirde balık tutmaya çalışıyorsunuz. İyi bir balıkçı olabilmenin arkasındaki en büyük etken sabırdır. Bu nehirde birbirinden farklı balıkları tutabilecek kadar iyi olduğunuzu düşünüyorsanız sizleri de bekliyoruz.

Fishing Season: River To Ocean PC üzerinden de oynanabiliyor!

Fishing Season oyununu PC üzerinden oynamak için en iyi telefonlardan bile 9 kat hızlı olan bir Android emülatörü olan BlueStacks’e ihtiyacınız var. Google Play mağazasında bulunan tüm oyunları bu emülatör ile sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey BlueStacks’i resmi internet sitesinden indirmek.

Fishing Season
Start tuşuna basarak oltanızı atacağınız mesafeyi seçmelisiniz.

Fishing Season bilgisayardan nasıl oynanır?

West Game oyununu bilgisayar üzerinden oynamak için öncelikle BlueStacks’i indirmelisiniz. En iyi emülatörlerden biri olan BlueStacks, oyunlarda verdiği yüksek performans ile oldukça popüler. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz BlueStacks sayesinde birçok Android oyunu bilgisayar üzerinden oynayabilirsiniz. Emülatörü başarılı bir şekilde bilgisayarınıza indirdikten sonra kurulumu yapın.

fishing season zamanlama
Oltanızı nehre attığınızda zamanlamaya dikkat etmelisiniz yoksa balığı kaçırabilirsiniz.

Kurulumu da tamamladıktan sonra BlueStacks üzerinden Google hesabınıza giriş yapmalısınız. Eğer önceden kayıtlı bir oyun veriniz varsa bu hesabınız ile giriş yaparak kayıtlı verilerinizi BlueStacks’e aktarabilirsiniz. Hesabınızı başarılı bir şekilde ekledikten sonra BlueStacks’e otomatik olarak yüklü gelen Google Play Store‘a giriş yapın. “Fishing Season: River To Ocean” aramasını yapın ve oyunu listeden bularak “Yükle” butonuna tıklayın. Yaklaşık 127 MB’lık bir yüklemeyi tamamladıktan sonra oyunu indirmiş olacaksınız

fishing season balık kalitesi
Tuttuğunuz balıkların kalitesini arttırmak için oltanızı en uzağa atmalısınız.

Kesintisiz Oyun Süresi

Mobil cihazınızda uzun süreli bir oyun deneyimi sürdürmek oldukça zor. Örneğin oyunun ortasında şarjınız bitebilir veya gereksiz bir bildirim alabilirsiniz. Bilgisayar üzerinden Fishing Season oynayarak bunların kolayca önüne geçebilir, uzun süreli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Özellikle uzun süreli oyun deneyimlerinde mobil cihazınızın ömrü kısalabilir.

fishing season olta yükseltme
Balıkları elinizden kaçırmamak için oltanızı yükseltebilirsiniz.

Mouse Ayarı

Fare ayarlarınız, karakterinizi doğru bir şekilde kontrol etmek etmek için oldukça önemlidir. Bir mobil oyunu bilgisayarda oynamak fare ayarlarında bazı problemlere yol açabiliyor. Bundan dolayı ayarları hassas ve eksiksiz bir şekilde yapmanız gerekiyor. Fishing Season oyununda fare ayarlarını yapmak için ekranın sağında bulunan klavye simgesine tıklayın. Bunu yaptıktan sonra oyun içinde bulunan hassasiyet ayarlarını da en doğru şekilde yapmanız gerekiyor. Oyuna girerek size göre en doğru hassasiyet ayarını belirleyin. Eğer doğru ayarı bulduysanız her şey hazır! Klavye ve fareyi oyun içinde de aktif etmek için F1 tuşuna basmanız gerekiyor.

Fishing Season

Fishing Season PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. Fishing Season gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler