Football Strike Kazanma Taktikleri – Her maçı kazanın!

Football Strike kazanma taktikleriyle birlikte kısa süre içerisinde mağazadan istediğiniz eşyaları satın alabilirsiniz.
Football Strike Kazanma Taktikleri
Football Strike kazanma taktikleri ile her maçı kazanabilirsiniz.

Football Strike kazanma taktikleri ile her maçın galibi olarak kısa sürede istediğiniz eşyaları mağaza üzerinden satın alabilirsiniz. Oyunda iyi oynamak için epey dikkatli olmanız gerekiyor. Farklı modları bulunan Football Strike oyununu ilk defa oynuyorsanız sürekli olarak boş kaleye şut atışları yapacaksınız.

Football Strike Tüm Kazanma Taktikleri

Football Strike’da dahil olmak üzere bir oyunda iyi performans sergilemek istiyorsanız tüm taktikleri biliyor ve hatasız bir şekilde uygulayabiliyor olmanız gerekiyor. Ara ara hatalar yapılsa da katıldığınız eşleşmelerin hepsini kazanmak istiyorsanız dikkatli olmanız gerekiyor.

Football Strike Oyun Modları
Her oyun modunun farklı olduğunu unutmamalısınız.

Her oyunda farklı rakiplerle denk geleceğinizden dolayı eşleşmelerin zorluğu her maç için değişecek. Bazı zamanlarda rakipleri ezici bir üstünlükle yenerken bazı zamanlardaysa ucu ucuna galibiyeti elinizden kaçırabilirsiniz. Kaybettiğiniz maçlar için asla üzülememeniz gerekiyor.

Kolay atışlar yapın

Oyuna yeni başladıysanız kolay atışlar yaparak Football Strike’ın mekaniklerine alışmaya çalışın. Bu süre boyunca güzel goller atmak için epey bir erken olduğundan dolayı yapacağınız zor vuruşlarda başarısız olma ihtimaliniz oldukça yüksek. Oyuna alıştıktan sonra zor ve bir o kadar da hızlı vuruşlar yaparak kaleciyi zor duruma düşürebilirsiniz.

Football Strike Torbalar
Torba açarak birbirinden güzel hediyeler kazanabilirsiniz.

Her ne kadar şutun doğruluğu önemli olsa da eğer “Serbest Atışlar” adlı modu oynuyorsanız iyi bir kaleci olmanız gerekiyor. Heyecan ve stres yapmadığınız süre boyunca doğru zamanlamayla birlikte tüm atışları rahatlıkla kurtarabilirsiniz. Sadece bir tane gol atsanız dahi kaleci olarak tüm topları yakalarsanız yine kazanabilirsiniz.

Farklı köşelere vurun

Sürekli olarak aynı taktikleri kullanmak sizi mağlubiyete itebilir. Hep aynı yere aynı hızda vurursanız rakip birkaç raunt içerisinde attığınız topları yakalamaya başlayabilir. Bu durumun önüne geçebilmek için kalenin farklı yerlerine vurmalı ve aynı yere dahi vursanız farklı hızlarla atışlar yapmalısınız.

Football Strike Farklı Toplar
Farklı toplar kullanarak daha güçlü atışlar yapabilirsiniz.

Kaleci olduğunuz zaman eğer rakip sürekli aynı yere vuruyorsa diğer rauntta kolaylıkla topu tutabilirsiniz. Eğer karşınızdaki oyuncu sürekli farklı yerlere vuruyorsa rakibi biraz tanımanız gerekiyor. İlk iki raunt boyunca rakibin hamlelerini iyice bir inceledikten sonra daha fazla top kurtarabilirsiniz.

Yeni toplar kullanın

Oyunda bulunan tüm topların güç, hassasiyet ve falso değerleri farklı. Bazı topların gücü fazlayken bazı topların falso oranı daha yüksek olabilir. Kendi atış stilinize göre yeni top tercih edebilirsiniz. Sürekli olarak hızlı atışlar yapıyorsanız güç oranı yüksek topu seçmeli, falsolu şutlar atıyorsanız falso oranı yüksek toplar seçmelisiniz.

Football Strike Mağaza
Beğendiğiniz eşyaları mağazadan alabilirsiniz.

Topların oranlarına göre şutlar çekerek her maçın galibi olabilirsiniz. Yeni top kazanmak içinse sürekli olarak maç kazanmalısınız. Oyunlardan sonra size verilen çantaları açarak birbirinden güzel ve eşsiz hediyelere sahip olabilirsiniz. Böylelikle kısa süre içerisinde daha iyi bir oyuncu olabilirsiniz.

BlueStacks ile PC üzerinden oynayın

Football Strike oyununu BlueStacks aracılığıyla bilgisayar üzerinden oynayarak daha iyi bir oyun deneyimine sahip olabilirsiniz. Özellikle fare kullanımı bu oyunda oldukça etkili. Çeşitli ayarlar yaparak daha hızlı atışlar yapabilir veya kaleciyken tüm topları kolaylıkla tutabilirsiniz. Oyunu PC üzerinden oynamak için aşağıda bulunan işlemleri sırasıyla uygulayabilirsiniz.

  • Resmi internet sitesinden BlueStacks’i bilgisayarınıza indirin.
  • Kurulumun ardından emülatöre girerek Google hesabınızı bağlayın.
  • Play Store’a Football Strike araması yaparak oyunu indirin.

Football Strike PC

Total
2
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts