Forsaken World Gelişme Taktikleri

Forsaken World gelişme taktikleri ile birlikte kısa süre içerisinde rakiplerinize diz çöktürebilirsiniz.
Forsaken World PC
Forsaken World bilgisayardan da oynanabiliyor.

Forsaken World gelişme taktikleri ile birlikte kısa süre içerisinde en iyi eşyalara sahip olabilirsiniz. Forsaken World gibi mobil oyunlarda herkesten daha güçlü olmak için sürekli oyun oynamanız gerekebilir. Mobil cihazlar üzerinden sürekli oyun oynamak mümkün olmadığından dolayı Forsaken World’ü bilgisayar üzerinden oynamalısınız.

Forsaken World Gelişme Taktikleri

Forsaken World’e yeni başladıysanız tüm görevleri yapmalı ve sürekli ödül kazanmanız gerekiyor. Düşük seviyeli oyuncuların arasından sıyrılmanın ilk kuralı görevleri yaparak güzel hediyeleri kazanmak. Oyunda gelişmeye devam ettikçe size verilen görevler bir hayli zorlaşacak.

Forsaken World Karakterler
Kendinize uygun karakteri tercih etmelisiniz.

Ne kadar zor görevlerle karşılaşsanız dahi size verdiği ödüller epey işinize yarayacak. Aynı zamanda bu görevleri daha rahat yapmak için oyunun başlangıcında kullanabileceğiniz karakteri seçmelisiniz. Tüm karakterleri inceleyerek hangisinin daha iyi olduğunu düşünüyorsanız onunla birlikte oynamanızı tavsiye ederiz.

Etkinliklere katılın

Oyunun etkinliklerinden çok iyi ödüller kazanabilirsiniz. Tüm etkinlikleri takip ederek işinize yarayacağını düşündüğünüz ödülleri almak için uğraşmalısınız. Kazandığınız ödülleri geliştirip kuşanırsanız karakterinizin özellikleri güçlenecek. Böylelikle girdiğiniz mücadelelerde hasar dahi almadan çıkabilirsiniz.

Forsaken World Harita
Haritada bulunan karakterlerden görev alabilirsiniz.

Oyuna yeni gelen güncellemelerle büyük etkinlikler gelebilir. Güncelleme sonrasında oyuna girerek yeni gelen etkinlikleri ve görevlere bakabilirsiniz. Puan toplayarak yeni hediyeler kazandığınız herhangi bir etkinliğe denk geldiyseniz çok vakit kaybetmeden görevleri yapmaya başlayın.

Seviyenize göre hareket edin

Seviyenizin veya gücünüzün yetmediği canavarlara saldırmak size büyük derecede zarar verebilir. Sürekli olarak öldürdüğünüz ve çok fazla olmasa da biraz zorlandığınız canavarlarla seviyenizi arttırabilirsiniz. Seviyeniz arttıkça karakterinizin istatistikleri de artmasına rağmen ekipmanlarınızı da seviyenize göre ilerletmeniz gerekiyor.

Görevleri artık daha kolay yapmaya başladıysanız seviye atlamaya başlayın. Seviyeniz ve oyundaki gücünüz arttığı sürece kazanacağınız eşyalar daha da artacak. İşinize yaramayacağını düşündüğünüz eşyaları satarak daha iyi eşyalar satın alabilirsiniz. Böylelikle çok daha hızlı gelişeceksiniz.

Ekipmanlarınızı geliştirin

Ekipmanlarınızı sürekli güçlendirmeniz gerekiyor. Rakipsiz bir oyuncu olmak istiyorsanız çoğu oyuncudan güçlü olmalısınız. Oyunun başında verilen ekipmanları güçlendirmek ilerleyen seviyelerde epey güçsüz olmanıza yol açacağından sürekli seviyenizde kullanabileceğiniz en iyi silahları tercih etmeli ve güçlendirmelisiniz.

Forsaken World Görevler
Görevleri yaparak daha hızlı gelişebilirsiniz.

Karakterinizin çok fazla hasar aldığını düşünüyorsanız uygun bir zırh kullanmalısınız. Tüm ekipman slotlarını doldurmak işinize yarayacak. Görevlerden kazandığınız ekipmanları geçici bir süreliğine kullanabilirsiniz. Böylelikle ekstra harcamalar yapmak zorunda kalmazsınız.

Gereksiz harcamalardan kaçının

İhtiyacınız olmamasına rağmen gereksiz eşyalar almak sizi oldukça geriye düşürecek. Aynı zamanda sürekli ihtiyaç duyduğunuz eşyaları yüklü miktarda almak yerine az az almak daha iyi. Yüklü miktarda eşya satın almak oyundaki fırsatları kaçırmanıza sebep olabilir. Mağazadan herhangi bir şey satın alacaksanız bakiyeniz ucu ucuna yettiği zamanlarda almak yerine paranızı arttırarak köşede para kalması sizin için daha iyi olacak.

Forsaken World bilgisayardan nasıl oynanır?

Forsaken World BlueStacks üzerinden oynamak uzun süreli oyun deneyimi için birebir. Mobil cihazlarda bir yerden sonra şarjınız bitebilir ve performans kaybı yaşayabilirsiniz. Ayrıca klavye ve fareyle daha kolay kontrollere sahip olacağınızdan Forsaken World gibi oyunlarda komboları art arda yapabilirsiniz. Sayfanın altında bulunan indirme tuşuna basarak  Forsaken World’ü bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Forsaken World

  • İlk olarak Android oyunları bilgisayarda oynamanıza yardım eden BlueStacks‘i bilgisayarınıza indirin.
  • Dosya inme süreci sona erdikten sonra, dosyaya tıklayarak kurulumun gerçekleşmesini bekleyin.
  • Kurulum sona erdikten sonra hali hazırda var olan veya yeni açtığınız Google Play Store (Google) hesabınız üzerinden sisteme giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra, arama kısmından Forsaken World oyununu aratın.
  • Doğru oyunu bulduktan sonra, yükleme işlemini başlatın.
  • İndirme işlemi bittikten sonra tüm adımları doğru bir şekilde yerine getirdiyseniz artık oynayabilirsiniz.

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler