Fruit Clinic PC üzerinden nasıl oynanır?

Lion Studios tarafından geliştirilen casual oyun Fruit Clinic PC üzerinden de oynanabiliyor.
Fruit Clinic
Fruit Clinic PC üzerinden nasıl oynanır?

Lion Studios tarafından geliştirilen casual oyun Fruit Clinic PC üzerinden de oynanabiliyor. Fruit Clinic oyununda meyveleri ameliyat edip onları iyileştirmeniz gerekiyor.

PC üzerinden Fruit Clinic oyna!

Fruit Clinic’te amacınız hastalanmış meyve ve sebzeleri tedavi etmek. Meyve veya sebzelerin içindeki kurtları temizleyebilir. Cımbızla kurtu dışarı çekebilir veya sezeryan usulü yavrusunu dünyaya getirebilirsiniz. 🙂

Fruit Clinic oyna
Fruit Clinic’te meyve ve sebzelerin sorunlarını tespit edip tedavi etmelisiniz.

Bilgisayar üzerinden mouse’u hareket ettirerek hasta meyve ve sebzeleri ameliyat edin ve hepsini sağlığına kavuşturun. Fruit Clinic oyununu PC üzerinden oynamak için en iyi telefonlardan bile 9 kat hızlı olan bir Android emülatörü olan BlueStacks’i kullanabilirsiniz. Google Play mağazasında bulunan tüm oyunları bu emülatör ile sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ise BlueStacks’i resmi internet sitesinden indirmek.

Fruit Clinic’i bilgisayar üzerinden oynamak için öncelikle BlueStacks’i indirmelisiniz. En iyi emülatörlerden biri olan BlueStacks, oyunlarda verdiği yüksek performans ile oldukça popüler. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz BlueStacks sayesinde birçok Android oyunu bilgisayar üzerinden oynayabilirsiniz. Emülatörü başarılı bir şekilde bilgisayarınıza indirdikten sonra kurulumu yapın. Kurulumu da tamamladıktan sonra BlueStacks üzerinden Google hesabınıza giriş yapmalısınız. Eğer önceden kayıtlı bir oyun veriniz varsa bu hesabınız ile giriş yaparak kayıtlı verilerinizi BlueStacks’e aktarabilirsiniz. Hesabınızı başarılı bir şekilde ekledikten sonra BlueStacks’e otomatik olarak yüklü gelen Google Play Store‘a giriş yapın. “Fruit Clinic” aramasını yapın ve akabinde oyunu listeden bularak Yükle butonuna tıklayın. Yaklaşık 89MB’lık yüklemeyi tamamladıktan sonra oyunu indirmiş olacaksınız. Casual türündeki bu oyun gündelik işlerinizden biraz olsun sizi uzak tutmak için birebir. Yaptığınız işlerden sıkıldığınızda sizlerin kısa bir süreliğine de olsa kafa dağıtmanızı sağlayacak.

Fruit Clinic'te meyveleri tedavi etmelisiniz.
Meyvelerin içinden kurtları çıkarmanız gerekiyor.

Bilgisayarda mobil oyun oynamanın avantajları neler?

Bilgisayardan mobil oyun oynuyorsanız en büyük avantajınız kesinlikle şarj ve internet paketi derdinizin ortadan kalkması. Telefon paketleri sosyal medya kullanımları için zar zor yetiyorken bir de oyun oynamayı işin içine katarsak işin içinden çıkamaz hale gelebiliriz. Bunun yanında bilgisayarda mobil oyun oynarken hiç şüphesiz ki klavye ve mouse avantajı da devreye giriyor ve ister istemez telefon üzerinden yapamadığınız hamleleri bile kolaylıkla yapmanızı sağlıyor.

Fruit Clinic PC
Fruit Clinic’te kazandığınız paralarla dekorasyonunuzu da geliştirebilirsiniz.

Mouse ve Klavye Ayarı

Fare ve klavye ayarlarınız, karakterinizi doğru bir şekilde kontrol etmek etmek için oldukça önemlidir. Bir mobil oyunu bilgisayarda oynamak fare ayarlarında bazı problemlere yol açabiliyor. Bundan dolayı ayarları hassas ve eksiksiz bir şekilde yapmanız gerekiyor. Fruit Clinic oyununda fare ayarlarını yapmak için ekranın sağında bulunan klavye simgesine tıklayın. Bunu yaptıktan sonra oyun içinde bulunan hassasiyet ayarlarını da en doğru şekilde yapmanız gerekiyor. Oyuna girerek size göre en doğru hassasiyet ayarını belirleyin. Eğer doğru ayarı bulduysanız her şey hazır! Klavye ve fareyi oyun içinde de aktif etmek için F1 tuşuna basmanız gerekiyor.

“Fruit Clinic üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. Fruit Clinic gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun içinde yaşadığınız teknik sorunları emülatör üzerindeki “Destek” bölümünden gerekli yerlere ulaştırmayı unutmayın. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum‘u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Fruit Clinic indir

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts